Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (25. 8. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.37 11.00
2 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.46 8.00
3 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 23.63 6.00
4 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 23.68 4.00
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 23.76 3.00
6 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.38
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.43
2 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.40
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.78
4 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 27.47
Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 23.13 9.00
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.52 7.00
3 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.65 5.00
4 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 24.48
5 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.97
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.13 1.00
2 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.24
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.80
MS Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.34
Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 25.8.2018 - 13:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.04 2.00
2 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 24.89
3 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 25.95
4 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 26.19
Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 22.37 11.00
2 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 23.13 9.00
3 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 23.46 8.00
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.52 7.00
5 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 23.63 6.00
6 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.65 5.00
7 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 23.68 4.00
8 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 23.76 3.00
9 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.04 2.00
10 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.13 1.00
11 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.24
12 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 24.38
13 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 24.43
14 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 24.48
15 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.80
16 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 24.89
17 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.97
18 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.34
19 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.40
20 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 25.78
21 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 25.95
22 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 26.19
23 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 27.47
Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 DNS
Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 DNS
Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 DNS
Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 13:10) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 26.31 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 26.55 9.00
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 26.77 8.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.12 7.00
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 27.34 6.00
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 13:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 27.55 5.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 28.01 4.00
3 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 28.13 3.00
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 28.60 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 13:10) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.48 2.00
2 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 29.18
3 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 29.71
MS Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 30.67
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 26.31 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 26.55 9.00
3 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 26.77 8.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 27.12 7.00
5 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 27.34 6.00
6 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 27.55 5.00
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 28.01 4.00
8 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 28.13 3.00
9 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 28.48 2.00
10 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 28.60 1.00
11 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 29.18
12 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 29.71
13 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2 30.67
Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS