4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D
Šumperk (25. 8. 2018)400 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 25.8.2018 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 54.04 | 3.00 | |||||||||||||
2 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 54.19 | 2.00 | |||||||||||||
3 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 54.48 | 1.00 | |||||||||||||
4 | Josef KroulJosef Kroul | 00 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 55.74 | ||||||||||||||
5 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 55.77 | ||||||||||||||
6 | Milan ŘedinaMilan Ředina | 71 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 59.04 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 52.22 | 7.00 | |||||||||||||
2 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 53.09 | 6.00 | |||||||||||||
3 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 53.78 | 5.00 | |||||||||||||
4 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 53.93 | 4.00 | |||||||||||||
5 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 57.54 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (so, 25.8.2018 - 12:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 49.83 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 51.39 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 51.85 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 55.99 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David DrštičkaDavid Drštička | 00 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 4 | 49.83 | 11.00 | |||
2 | Jakub GrégrJakub Grégr | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 51.39 | 9.00 | |||
3 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 5 | 51.85 | 8.00 | |||
4 | Ondřej LenhartOndřej Lenhart | 02 | AK Šternberk z.s. | 3 | 52.22 | 7.00 | |||
5 | Jakub KubičnýJakub Kubičný | 95 | SKM Valašské Meziříčí | 4 | 53.09 | 6.00 | |||
6 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 53.78 | 5.00 | |||
7 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | SK Hranice, z.s. | 6 | 53.93 | 4.00 | |||
8 | Jonáš VáverkaJonáš Váverka | 01 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 5 | 54.04 | 3.00 | |||
9 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | Sportovní klub Přerov 1908 ... | 3 | 54.19 | 2.00 | |||
10 | Dan KovářDan Kovář | 02 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 54.48 | 1.00 | |||
11 | Josef KroulJosef Kroul | 00 | Atletika Zábřeh, z. s. | 2 | 55.74 | ||||
12 | Petr FrancPetr Franc | 98 | Atletický klub Prostějov, z... | 6 | 55.77 | ||||
13 | Aleš Walter VečeřaAleš Walter Večeřa | 01 | Atletika Poruba z.s. | 2 | 55.99 | ||||
14 | Michal BrodaMichal Broda | 88 | TJ Jäkl Karviná, z. s. | 2 | 57.54 | ||||
15 | Milan ŘedinaMilan Ředina | 71 | Atletický klub Prostějov, z... | 1 | 59.04 |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.8.2018 - 12:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | Atletický klub Emila Zátopk... | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Leona MarečkováLeona Marečková | 00 | AK Šternberk z.s. | 4 | 62.54 | 11.00 | |||||||||||||
2 | Michaela ČervenáMichaela Červená | 03 | AK Šternberk z.s. | 2 | 66.85 | 9.00 | |||||||||||||
3 | Martina DrásalováMartina Drásalová | 01 | TJ Šumperk, z.s. | 5 | 69.41 | 8.00 | |||||||||||||
4 | Anna GlučováAnna Glučová | 03 | Atletický klub Bohumín, z.s. | 6 | 72.87 | 7.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |