výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Olomouckého kraje staršího žactva

Šumperk (12. 9. 2018)

60 m - Žáci

(st, 12.9.2018 - 15:40) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.70
2 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 07.89
3 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 07.93
4 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.12
5 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 08.22
6 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.77
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018 - 15:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.35
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.61
3 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.62
4 Tereza ŠiškováTereza Šišková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 08.71
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.80
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 12.9.2018 - 15:25) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 4 08.82
2 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.95
3 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 08.97
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 09.16
5 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.46
Celkem 5 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018 - 17:45) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 18.69
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 18.94
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 19.23
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 20.09
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 12.9.2018 - 17:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandr DutkaAlexandr Dutka 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.64
2 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 21.44
3 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.51
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 12.9.2018 - 17:25) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 20.29
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 20.41
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 21.39
4 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.05
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 12.9.2018 - 17:25) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 4 21.20
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 21.33
3 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 21.53
4 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 22.21
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viliam HromekViliam Hromek 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 42.64
2 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 42.73
3 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 43.18
4 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 45.10
5 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 45.31
6 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 59.18
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 45.03
2 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 46.20
3 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 47.52
4 Agáta KubováAgáta Kubová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 50.53
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:15.65
2 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:28.95
3 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:46.35
Václav MinářVáclav Minář 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 2:33.07
2 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:33.86
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 2:48.86
Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 17:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:00.30
2 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:16.30
3 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:21.77
Michal KopaMichal Kopa 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 17:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:37.72
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Žáci

(st, 12.9.2018 - 15:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 14.47
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.35
3 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 15.52
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 15.81
5 Ondřej BudařOndřej Budař 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 22.18
Marek DrásalMarek Drásal 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně

(st, 12.9.2018 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.36
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.37
3 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 23.32
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 28.58
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 30.31
3 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 32.70
Celkem 3 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:20) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 32.22
2 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.14
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 33.45
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 34.06
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 34.89
6 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 35.83
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vavřík, Vajda, Bartoň, Hromek Vavřík, Vajda, Bartoň, Hromek TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 30.74
2 Dutka, Za Nzambi, Todorov, Pospíšil Dutka, Za Nzambi, Todorov, Pospíšil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 30.87
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 18:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adlerová, Niebauerová, Spáčilová, Šišková Adlerová, Niebauerová, Spáčilová, Šišková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.45
2 Dobešová, Chudobová, Kutalová, Pavelková Dobešová, Chudobová, Kutalová, Pavelková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 33.29
Ševčíková, Zadinová, Vlčková, Kubešová Ševčíková, Zadinová, Vlčková, Kubešová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.501.551.601.651.70
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.65 ---xoxxx
2 Marek DrásalMarek Drásal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.65 oxxoxoxxoxxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.251.301.351.401.45
1 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.40 ooooxxx
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.35 oooxxx
3 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.30 oxoxxx
Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 3.11
2 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2.81
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon
1 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.71
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5.41 -0.1 m/s 4.39  -0.35.10  +0.05.18  +0.05.185.19  +0.65.39  +0.95.41  -0.1
2 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5.13 +0.3 m/s 5.13  +0.34.89  -0.94.88  +0.05.134.79  +0.04.85  -0.14.78  -0.1
3 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 5.10 +0.0 m/s 5.10  +0.04.70  +0.0x5.10x4.89  +0.05.07  -0.4
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 4.92 +0.1 m/s 4.71  +0.34.65  +0.04.92  +0.14.924.70  +0.04.71  -0.2x
5 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 4.55 +0.0 m/s 4.55  +0.04.45  +0.0x4.554.39  -0.64.40  -0.5x
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.89 +0.7 m/s 4.64  -0.64.54  -1.04.76  +0.04.764.89  +0.7xx
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 4.73 +0.0 m/s xx4.45  -0.24.454.73  +0.04.45  -0.4x
3 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.72 -0.5 m/s 4.72  -0.54.52  -1.14.61  -0.84.724.41  +0.84.57  +0.04.35  +0.0
4 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.51 +0.0 m/s 4.21  +0.9x4.45  +0.04.454.30  +0.04.31  +0.04.51  +0.0
5 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.39 +0.0 m/s 4.33  -1.2x4.39  +0.04.394.32  -0.24.19  +1.1x
6 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.38 -0.4 m/s 4.19  -2.04.28  -1.04.38  -0.44.384.25  +0.04.19  -0.34.28  +0.0
7 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.33 -1.1 m/s 4.05  -1.04.33  -1.14.25  +0.04.334.26  +0.1xx
8 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.19 +0.0 m/s 3.99  -1.34.07  -0.24.19  +0.04.194.17  +1.04.04  -0.64.11  +0.0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 10.64 09.9109.82x09.9109.8510.6410.06
2 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 10.00 08.9509.1108.8309.1109.7110.0009.54
3 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 08.59 06.9407.5108.1408.1408.3408.1708.59
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 08.34 06.7407.2507.4307.4307.5206.9808.34
5 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 08.23 08.2307.6307.9008.23x07.6606.97
6 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 07.92 07.4307.74x07.7407.92xx
7 Petra JuskováPetra Jusková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 07.00 06.3107.0004.5107.0005.9105.5205.80
8 Agáta KubováAgáta Kubová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 06.92 06.5506.6506.9206.920.00.00.0
MS Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 10.80 x09.1310.3310.3310.8010.02-
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 14.32 0.0
2 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 10.62 0.0
3 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 08.79 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 37.50 0.0
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 28.78 0.0
3 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 26.30 0.0
4 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 24.26 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 33.80 0.0
2 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 30.73 0.0
3 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 28.92 0.0
4 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 25.94 0.0
5 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 21.57 0.0
6 Ondřej BudařOndřej Budař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 16.31 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 28.84 0.0
2 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 21.53 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 26.68 0.0
2 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 23.23 0.0
3 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 20.17 0.0
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 DNS 0.0
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 30.94 0.0
2 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 26.48 0.0
3 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 26.41 0.0
4 Patricie BaštrnákováPatricie Baštrnáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 26.05 0.0
5 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 24.34 0.0
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 23.40 0.0
7 Gabriela JuříčkováGabriela Juříčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 22.48 0.0
8 Jolana NiebauerováJolana Niebauerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 20.17 0.0
MS Zuzana BačákováZuzana Bačáková
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
03 37.53 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 12.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 35.80 0.0
2 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 33.31 0.0
3 Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 30.98 0.0
4 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 27.23 0.0
5 Jáchym KoubaJáchym Kouba
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 21.52 0.0
6 Jan KadalaJan Kadala
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 13.51 0.0
Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 DNS 0.0
Celkem 7 závodníků