výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MMAS družstev mladšího žactva

Šumperk (7. 10. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hanek, Horáček, Matějka, Toužín Hanek, Horáček, Matějka, Toužín VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 30.62 11.00
2 Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 32.64 9.00
3 Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.06 7.00
4 Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.23 4.00
5 Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba BYAC BrnoBYAC Brno 4 34.07 3.00
6 Borovský, Krček, Schwan, Vícha Borovský, Krček, Schwan, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.12 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 32.83 8.00
2 Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 33.10 6.00
3 Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.12 5.00
4 Babiuch, Koza, Kubesa, Matura Babiuch, Koza, Kubesa, Matura SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.33 0.50
5 Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.33 0.50
2 Bednář, Neuwirth, Moore, Gross Bednář, Neuwirth, Moore, Gross TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.98
3 Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.65
4 Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.76
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 13:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 35.84
2 Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 36.08
3 Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 36.70
4 Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 37.71
5 Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.14
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Hanek, Horáček, Matějka, Toužín Hanek, Horáček, Matějka, Toužín VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 30.62 11.00
Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič Ressler, Vlachynský, Hanáček, Kovačič AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 32.64 9.00
Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Chytil, Charvátek, Orava, Boďa Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.06 7.00
Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Hrubý, Hollý, Miškovský, Nekoksa Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.23 4.00
Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba Bílek, Kočí, Nesvadba, Veleba BYAC BrnoBYAC Brno 4 34.07 3.00
Borovský, Krček, Schwan, Vícha Borovský, Krček, Schwan, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 34.12 2.00
Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Černý, Pleva, Vintera, Žemlička Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 32.83 8.00
Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Koníček, Svačina, Sukup, Zbořil Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 33.10 6.00
Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Janák, Hejtmánek, Losík, Stach Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.12 5.00
Babiuch, Koza, Kubesa, Matura Babiuch, Koza, Kubesa, Matura SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 34.33 0.50
Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána Jakubík, Lambertucci, Ramsey, Šána TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.54
Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Kloc, Koblížek, Kratina, Vodák Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 34.33 0.50
Bednář, Neuwirth, Moore, Gross Bednář, Neuwirth, Moore, Gross TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 35.98
Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka Sukaný, Podloucký, Mergentál, Pudelka AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 36.65
Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Ondrušák, Schrom, Třešňák, Vojtal Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 36.76
Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Dolník, Kozubík, Migdal, Petrů Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 35.84
Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek Dlugoš, Lánský, Novák, Stoszek SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 36.08
Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Derka, Marek, Jašíček, Ludrovan Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 36.70
Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Carda, Gartner, Jelínek, Khýr Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 37.71
Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack Brigula, Vaněk, Stanjura, Pedack TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 38.14

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková JAC BrnoJAC Brno 3 32.70 9.00
2 Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.03 7.00
3 Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 33.29 5.00
4 Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.55 4.00
5 Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.69 3.00
6 Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.07 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 32.68 11.00
2 Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.99 8.00
3 Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.06 6.00
4 Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.69
5 Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 35.70
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.50 0.50
2 Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.88
3 Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.13
4 Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.88
5 Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 36.82
Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 35.29
2 Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 35.38
3 Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.18
4 Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.65
5 Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová JAC BrnoJAC Brno 3 37.46
6 Czudková, Julínková, Králíková, Tichá Czudková, Julínková, Králíková, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 37.52
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 34.50 0.50
2 Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.85
3 Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.99
4 Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.95
5 Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.85
6 Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 38.49
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 7.10.2018 - 14:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.56
MS Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.08
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková Bryšová, Bezdíčková, Kovářová, Myšková JAC BrnoJAC Brno 3 32.70 9.00
Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Bělunková, Kvapilová, Melčáková, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 33.03 7.00
Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová Krejčiříková, Sadílková, Zemčíková, Piškulová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 33.29 5.00
Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Holšánová, Gleňová, Synková, Válková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 33.55 4.00
Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Hájková, Delprete, Petrlová, Vykročilová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 33.69 3.00
Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová Čtvrtlíková, Drásalová, Škopová, Štoplová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 34.07 2.00
Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská Klišíková, Straňáková, Novotná, Vlachynská AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 32.68 11.00
Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Skopálková, Ďuláková, Gruniková, Hefková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 32.99 8.00
Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková Holešová, Hoňková, Potůčková, Suchánková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.06 6.00
Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Derychová, Marková, Nekoksová, Štarnovská Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 35.69
Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková Juríková, El Ghannam, Kutějová, Mašková AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 35.70
Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Hájková, Šmerková, Tandlerová, Zalková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 34.50 0.50
Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Březná, Hlaváčová, Krchňáková, Vavrečková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.88
Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Bartoňová, Maternová, Novák, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 35.13
Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová Heřmanová, Jančová, Miková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 35.88
Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Molková, Tylová, Maderová, Valeriánová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 36.82
Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková Blažková, Bohdálková, Humpolíková, Petrásková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 DNF
Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová Valenčinová, Rüllová, Kovalská, Cependová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 35.29
Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Trojková, Tondrová, Poštulková, Králová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 35.38
Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Holinková, Sasínová, Schwarzbachová, Vlčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 36.18
Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Poláková, Nerušilová, Horáková, Kopecká Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 36.65
Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová Gottvaldová, Gottvaldová, Neužilová, Peštová JAC BrnoJAC Brno 3 37.46
Czudková, Julínková, Králíková, Tichá Czudková, Julínková, Králíková, Tichá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 37.52
Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová Helešicová, Hricová, Skalníková, Vrzalová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 34.50 0.50
Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová Kočvarová, Mučková, Prášková, Zychová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 34.85
Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková Honsová, Jurčeková, Škrabalová, Horáková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.99
Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Grigelová, Snášelová, Marková, Vysloužilová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 35.95
Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Bienieková, Krestová, Lojková, Stryková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 36.85
Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Veselá, Ryšková, Ščepánová, Paprskářová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 38.49
Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková Halíková, Fusková, Fusková, Hnátková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 35.56
Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Feilhauerová, Pešlová, Tkáčová, Šebestíková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 32.08