výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/

Břeclav (26. 5. 2018)

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:02.76 11.00
2 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:03.73 9.00
3 Jan KunčickýJan Kunčický 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:05.84 8.00
4 Radim BočekRadim Boček 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:06.23 7.00
5 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:08.68 6.00
6 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:13.91 5.00
7 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4:16.26 4.00
8 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:16.38 3.00
9 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:16.87 2.00
10 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:27.48 1.00
11 Zdeněk ČechmanZdeněk Čechman 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:39.20
12 Marek KrišicaMarek Krišica 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:53.82
Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marek OndrovičMarek Ondrovič 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:07.73 11.00
2 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:11.42 9.00
3 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:17.02 8.00
4 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.48 7.00
5 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:21.16 6.00
6 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:38.39 5.00
7 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:41.62 4.00
8 Marek SokolMarek Sokol 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:42.39 3.00
9 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:43.67 2.00
10 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:57.61 1.00
11 Matěj SmělíkMatěj Smělík 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:03.96
12 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:06.67
Celkem 12 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie FilipováLucie Filipová 00 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:50.03 11.00
2 Adéla KoláčkováAdéla Koláčková 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4:50.42 9.00
3 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:55.10 8.00
4 Simona VydržalováSimona Vydržalová 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5:10.67 7.00
5 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:25.89 6.00
6 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5:30.34 5.00
7 Bára LichnovskáBára Lichnovská 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:48.46 4.00
Natálie MrázkováNatálie Mrázková 00 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B DNS
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4:34.27 11.00
2 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4:48.97 9.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:35.79 8.00
4 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5:36.27 7.00
5 Eliška VláčilováEliška Vláčilová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:39.15 6.00
6 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:56.26 5.00
7 Lucie PopováLucie Popová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6:51.46 4.00
Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 10 závodníků