1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E
Jihlava (19. 5. 2018)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 12:00) | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 321 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.03 | |||||||||||||
2 | 60 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 11.04 | |||||||||||||
3 | 323 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 1 | 11.21 | |||||||||||||
4 | 65 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 11.50 | |||||||||||||
5 | 67 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.82 | |||||||||||||
6 | 184 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 11.89 | |||||||||||||
7 | 76 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 03 | AC Čejkovice | 7 | 12.97 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 12:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 11.34 | |||||||||||||
2 | 166 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 11.54 | |||||||||||||
3 | 63 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 11.69 | |||||||||||||
4 | 70 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 11.70 | |||||||||||||
5 | 274 | Lukáš BělákLukáš Bělák | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.87 | |||||||||||||
6 | 167 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 11.90 | |||||||||||||
7 | 239 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 12.23 | |||||||||||||
8 | 182 | Josef HarásekJosef Harásek | 97 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 12.61 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 12:00) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 313 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 7 | 11.14 | |||||||||||||
2 | 186 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.55 | |||||||||||||
3 | 35 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 11.71 | |||||||||||||
4 | 160 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.99 | |||||||||||||
5 | 65 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 12.08 | |||||||||||||
6 | 155 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 12.30 | |||||||||||||
7 | 183 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 12.92 | |||||||||||||
MS | 272 | Jáchym BadinJáchym Badin | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 14.31 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 12:00) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | DNS | |||||||||||||||
68 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | DNS | ||||||||||||||
1 | 303 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 11.18 | |||||||||||||
2 | 66 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.72 | |||||||||||||
3 | 276 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 11.92 | |||||||||||||
4 | 259 | Martin NeufussMartin Neufuss | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 12.21 | |||||||||||||
5 | 184 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 12.34 | |||||||||||||
6 | 72 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 13.57 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 321 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.03 | |||
2 | 60 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 11.04 | |||
3 | 313 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 7 | 11.14 | |||
4 | 303 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 11.18 | |||
5 | 323 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 1 | 11.21 | |||
6 | 152 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 11.34 | |||
7 | 65 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 8 | 11.50 | |||
8 | 166 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 11.54 | |||
9 | 186 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 11.55 | |||
10 | 63 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 11.69 | |||
11 | 70 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 11.70 | |||
12 | 35 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 11.71 | |||
13 | 66 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 11.72 | |||
14 | 67 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 11.82 | |||
15 | 274 | Lukáš BělákLukáš Bělák | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 11.87 | |||
16 | 184 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 11.89 | |||
17 | 167 | Adam SychraAdam Sychra | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 11.90 | |||
18 | 276 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 11.92 | |||
19 | 160 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 11.99 | |||
20 | 65 | Ivan CharbakaIvan Charbaka | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 12.08 | |||
21 | 259 | Martin NeufussMartin Neufuss | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 1 | 12.21 | |||
22 | 239 | Jan SedlářJan Sedlář | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 12.23 | |||
23 | 155 | Petr DočkalPetr Dočkal | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 12.30 | |||
24 | 184 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 12.34 | |||
25 | 182 | Josef HarásekJosef Harásek | 97 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 12.61 | |||
26 | 183 | Radim HořínekRadim Hořínek | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 12.92 | |||
27 | 76 | Jakub KratochvílJakub Kratochvíl | 03 | AC Čejkovice | 7 | 12.97 | |||
28 | 72 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 13.57 | |||
29 | 272 | Jáchym BadinJáchym Badin | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 14.31 | |||
32 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | DNS | ||||
Petr PolákPetr Polák | 01 | VSK Univerzita Brno | 8 | DNS | |||||
68 | Marek CelfrMarek Celfr | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | DNS |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 19.5.2018 - 13:30) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 313 | Lukáš VaverkaLukáš Vaverka | 97 | VSK Univerzita Brno | 3 | 10.86 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 321 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | VSK Univerzita Brno | 4 | 11.02 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 303 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 11.04 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 60 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 11.06 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 323 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 2 | 11.18 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 152 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 11.25 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 19.5.2018 - 13:31) | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
70 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 166 | Marian PražákMarian Pražák | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 11.28 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 186 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 11.29 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 65 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 11.43 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 35 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 11.47 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 63 | Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 11.69 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 01 (so, 19.5.2018 - 11:45) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.84 | |||||||||||||
2 | 61 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 13.00 | |||||||||||||
3 | 278 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 13.28 | |||||||||||||
4 | 185 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 13.57 | |||||||||||||
5 | 85 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 14.14 | |||||||||||||
6 | 162 | Michaela HouzarováMichaela Houzarová | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 14.17 | |||||||||||||
7 | 56 | Michaela LohniskáMichaela Lohniská | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 14.38 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 02 (so, 19.5.2018 - 11:45) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.82 | |||||||||||||
2 | 21 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 12.83 | |||||||||||||
3 | 91 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 12.86 | |||||||||||||
4 | 251 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 13.36 | |||||||||||||
5 | 233 | Helena VackováHelena Vacková | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 7 | 13.45 | |||||||||||||
6 | 186 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 13.93 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (so, 19.5.2018 - 11:45) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.66 | |||||||||||||
2 | 152 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 13.09 | |||||||||||||
3 | 83 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 13.46 | |||||||||||||
4 | 306 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 13.50 | |||||||||||||
5 | 281 | Terezie HolkováTerezie Holková | 01 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 13.64 | |||||||||||||
6 | 33 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 13.75 | |||||||||||||
7 | 257 | Kateřina NěmečkováKateřina Němečková | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 14.20 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 04 (so, 19.5.2018 - 11:45) | Vítr: +2.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.46 | |||||||||||||
2 | 304 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 12.93 | |||||||||||||
3 | 14 | Lenka TäuberováLenka Täuberová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 3 | 12.99 | |||||||||||||
4 | 153 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.62 | |||||||||||||
5 | 308 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 13.71 | |||||||||||||
6 | 261 | Kateřina SpieglováKateřina Spieglová | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 14.05 | |||||||||||||
7 | 307 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 14.12 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 05 (so, 19.5.2018 - 11:45) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 277 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 13.57 | |||||||||||||
2 | 151 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 13.61 | |||||||||||||
3 | 209 | Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 14.15 | |||||||||||||
4 | 253 | Ema JanůEma Janů | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 14.28 | |||||||||||||
5 | 232 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 7 | 14.35 | |||||||||||||
6 | 127 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 5 | 14.41 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (so, 19.5.2018 - 11:45) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 3 | 13.79 | |||||||||||||
2 | 211 | Tereza LuskováTereza Lusková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 13.92 | |||||||||||||
3 | 309 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 14.34 | |||||||||||||
4 | 36 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 14.67 | |||||||||||||
5 | 222 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 14.85 | |||||||||||||
6 | 129 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 6 | 15.07 | |||||||||||||
MS | 63 | Izabela ŽilkováIzabela Žilková | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 12.97 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.46 | |||
2 | 10 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.66 | |||
3 | 6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.82 | |||
4 | 21 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 12.83 | |||
5 | 3 | Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.84 | |||
6 | 91 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 12.86 | |||
7 | 304 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 12.93 | |||
8 | 63 | Izabela ŽilkováIzabela Žilková | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 12.97 | |||
9 | 14 | Lenka TäuberováLenka Täuberová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 3 | 12.99 | |||
10 | 61 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 13.00 | |||
11 | 152 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 13.09 | |||
12 | 278 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 13.28 | |||
13 | 251 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 3 | 13.36 | |||
14 | 233 | Helena VackováHelena Vacková | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 7 | 13.45 | |||
15 | 83 | Gabriela ZugarováGabriela Zugarová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 13.46 | |||
16 | 306 | Marie JedličkováMarie Jedličková | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 13.50 | |||
17 | 185 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 13.57 | |||
17 | 277 | Helena AdamcováHelena Adamcová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 13.57 | |||
19 | 151 | Alexandra HodásováAlexandra Hodásová | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 13.61 | |||
20 | 153 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 13.62 | |||
21 | 281 | Terezie HolkováTerezie Holková | 01 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 13.64 | |||
22 | 308 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 7 | 13.71 | |||
23 | 33 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 13.75 | |||
24 | 130 | Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková | 04 | ASK Blansko | 3 | 13.79 | |||
25 | 211 | Tereza LuskováTereza Lusková | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 13.92 | |||
26 | 186 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 13.93 | |||
27 | 261 | Kateřina SpieglováKateřina Spieglová | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 14.05 | |||
28 | 307 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 8 | 14.12 | |||
29 | 85 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 14.14 | |||
30 | 209 | Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 14.15 | |||
31 | 162 | Michaela HouzarováMichaela Houzarová | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 2 | 14.17 | |||
32 | 257 | Kateřina NěmečkováKateřina Němečková | 00 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 14.20 | |||
33 | 253 | Ema JanůEma Janů | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 14.28 | |||
34 | 309 | Lucie ReichertováLucie Reichertová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 5 | 14.34 | |||
35 | 232 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 7 | 14.35 | |||
36 | 56 | Michaela LohniskáMichaela Lohniská | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 8 | 14.38 | |||
37 | 127 | Martina MynářováMartina Mynářová | 00 | ASK Blansko | 5 | 14.41 | |||
38 | 36 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 8 | 14.67 | |||
39 | 222 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 7 | 14.85 | |||
40 | 129 | Anežka ZukalováAnežka Zukalová | 03 | ASK Blansko | 6 | 15.07 |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 19.5.2018 - 13:15) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 12.46 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 10 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 3 | 12.51 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 3 | Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 6 | 12.68 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 21 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 12.82 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 12.86 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 91 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 12.95 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 19.5.2018 - 13:16) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 152 | Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 13.00 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 304 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 13.10 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 61 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 13.11 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 14 | Lenka TäuberováLenka Täuberová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 13.30 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 278 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2 | 13.34 | |||||||||||||
6 | 251 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 7 | 13.65 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži
Muži 01 (so, 19.5.2018 - 15:30) | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 60 | Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník | 00 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 22.07 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 303 | Jakub JanekJakub Janek | 01 | VSK Univerzita Brno | 3 | 22.20 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 323 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.77 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 311 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 2 | 22.79 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 228 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | 23.34 | 2.00 | ||||||||||||
6 | 274 | Lukáš BělákLukáš Bělák | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 23.73 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 15:30) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 23.78 | ||||||||||||||
2 | 35 | Dalibor HavelkaDalibor Havelka | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 24.18 | |||||||||||||
3 | 186 | Marek ParaličMarek Paralič | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 24.63 | |||||||||||||
4 | 153 | Pavel LovětínskýPavel Lovětínský | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 25.37 | |||||||||||||
5 | 275 | Tomáš BognerTomáš Bogner | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 25.65 | |||||||||||||
6 | 237 | Petr OmastaPetr Omasta | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 27.74 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži 03 (so, 19.5.2018 - 15:30) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 321 | Ivo PospíšilIvo Pospíšil | 97 | VSK Univerzita Brno | 5 | 22.56 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 66 | Jakub KacerJakub Kacer | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 23.20 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 62 | Petr GaszczykPetr Gaszczyk | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 24.59 | |||||||||||||
4 | 276 | Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 24.73 | |||||||||||||
5 | 260 | Ivo BřezkaIvo Březka | 02 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 24.95 | |||||||||||||
6 | 184 | Jakub DerkaJakub Derka | 03 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 25.07 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži 04 (so, 19.5.2018 - 15:30) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
70 | Viktor VelebaViktor Veleba | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | DNS | ||||||||||||||
1 | 152 | František VejmělekFrantišek Vejmělek | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 22.92 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 65 | Filip ZemanFilip Zeman | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 22.95 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 154 | Mikuláš StřelecMikuláš Střelec | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 5 | 23.61 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 156 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 23.74 | |||||||||||||
5 | 160 | Milan KučeraMilan Kučera | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 24.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy
Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 15:15) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 25.50 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 10 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 26.13 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 302 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 26.35 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 303 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 26.45 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 176 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno, spolek C | 1 | 28.02 | |||||||||||||
6 | 284 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2 | 28.48 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 15:15) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
355 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 6 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 26.56 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 278 | Marie BušinováMarie Bušinová | 98 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 26.60 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 91 | Adéla NeužilováAdéla Neužilová | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 26.72 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek B | 1 | 26.91 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 304 | Věra LenskáVěra Lenská | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 27.39 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ženy 03 (so, 19.5.2018 - 15:15) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 37 | Lenka MatulováLenka Matulová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 27.81 | |||||||||||||
2 | 281 | Terezie HolkováTerezie Holková | 01 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 1 | 27.89 | |||||||||||||
3 | 185 | Lucie VašíčkováLucie Vašíčková | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 4 | 28.14 | |||||||||||||
4 | 179 | Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 29.18 | |||||||||||||
5 | 307 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 04 | SK Speed Brno, spolek | 2 | 29.43 | |||||||||||||
6 | 232 | Monika NavrátilováMonika Navrátilová | 00 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 29.81 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ženy 04 (so, 19.5.2018 - 15:15) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 21 | Natálie KřížkováNatálie Křížková | 03 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 26.93 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 31 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 28.22 | |||||||||||||
3 | 177 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek C | 4 | 28.55 | |||||||||||||
4 | 308 | Kristýna FloriánováKristýna Floriánová | 03 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 28.60 | |||||||||||||
5 | 85 | Kateřina KoutnáKateřina Koutná | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 28.85 | |||||||||||||
6 | 33 | Eva TešnarováEva Tešnarová | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 29.63 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži
Muži 01 (so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 67 | Marek HavlíkMarek Havlík | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 4 | 50.11 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 32 | David BixDavid Bix | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 50.52 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 304 | Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | VSK Univerzita Brno | 2 | 50.53 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 305 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 5 | 51.21 | 6.00 | ||||||||||||
5 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 52.11 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
68 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | DNS | ||||||||||||||
1 | 228 | Petr HudečekPetr Hudeček | 01 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 53.38 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 180 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 54.40 | |||||||||||||
3 | 170 | Jan StaněkJan Staněk | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 56.40 | |||||||||||||
4 | 275 | Tomáš BognerTomáš Bogner | 01 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 57.35 | |||||||||||||
5 | 279 | Ondřej HabrOndřej Habr | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 6 | 57.76 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži 03 (so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 69 | Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš | 02 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 56.15 | |||||||||||||
2 | 281 | Matouš JemelkaMatouš Jemelka | 96 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 57.51 | |||||||||||||
3 | 64 | Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 57.67 | |||||||||||||
4 | 289 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 5 | 59.39 | |||||||||||||
5 | 72 | Jakub VrátnýJakub Vrátný | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 64.18 | |||||||||||||
MS | Vojtěch DušekVojtěch Dušek | 00 | VSK Univerzita Brno | 1 | 55.70 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži 04 (so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | Jiří KorejzJiří Korejz | 96 | VSK Univerzita Brno | 4 | 51.15 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 306 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 1 | 51.56 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 307 | David JežekDavid Ježek | 03 | VSK Univerzita Brno | 2 | 52.05 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 317 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 5 | 52.50 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 308 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 3 | 53.61 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy
Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
251 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 1 | DNS | ||||||||||||||
1 | 302 | Michaela TicháMichaela Tichá | 01 | SK Speed Brno, spolek | 3 | 58.81 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 303 | Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová | 01 | SK Speed Brno, spolek | 4 | 59.80 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 4 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 59.98 | 7.00 | ||||||||||||
4 | 12 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 62.19 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 182 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 70.83 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 186 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 5 | 63.89 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 31 | Petra TáborskáPetra Táborská | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 65.27 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 178 | Aneta KolegarováAneta Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek C | 4 | 65.62 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 188 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 2 | 66.35 | |||||||||||||
5 | 177 | Anna KolegarováAnna Kolegarová | 02 | AK Olymp Brno, spolek C | 3 | 67.70 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ženy 03 (so, 19.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 282 | Zuzana HorňákováZuzana Horňáková | 04 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2 | 63.42 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 36 | Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 65.84 | |||||||||||||
3 | 209 | Klára DvořáčkováKlára Dvořáčková | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 69.06 | |||||||||||||
4 | 32 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 69.92 | |||||||||||||
5 | 222 | Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 72.13 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ženy 04 (so, 19.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 76 | Michaela KnotkováMichaela Knotková | 01 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | 59.87 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 224 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 65.30 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 354 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 68.76 | |||||||||||||
4 | 156 | Romana PecinováRomana Pecinová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 74.02 | |||||||||||||
5 | 228 | Eliška KleiberováEliška Kleiberová | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 79.01 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži
Muži 01 (so, 19.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka | 03 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 305 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 1 | 2:00.51 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 156 | Martin HolubMartin Holub | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 2:00.89 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 56 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 2:03.17 | 5.00 | ||||||||||||
4 | 159 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 2:03.71 | 4.00 | ||||||||||||
5 | 282 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 2:04.11 | 3.00 | ||||||||||||
6 | 157 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 2:11.81 | |||||||||||||
7 | 237 | Petr OmastaPetr Omasta | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 8 | 2:17.12 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 308 | David KlíčDavid Klíč | 00 | VSK Univerzita Brno | 5 | 1:57.96 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 317 | Pavel StaníčekPavel Staníček | 01 | VSK Univerzita Brno | 7 | 1:58.71 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 73 | Petr PazourekPetr Pazourek | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 2:02.47 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 318 | Filip ČechFilip Čech | 98 | VSK Univerzita Brno | 3 | 2:05.33 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 261 | Petr VokounPetr Vokoun | 03 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 2:10.33 | 1.00 | ||||||||||||
6 | 153 | Lukáš BudíkLukáš Budík | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 1 | 2:14.46 | |||||||||||||
7 | 289 | Matěj ŠulcMatěj Šulc | 02 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 8 | 2:19.72 | |||||||||||||
8 | 63 | Michal HozákMichal Hozák | 81 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 2:22.10 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy
Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 12:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
252 | Ema FridrichováEma Fridrichová | 04 | Atletika Holešov, z.s. | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 35 | Marcela GoreckáMarcela Gorecká | 88 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 2:16.94 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 305 | Natálie HlušíNatálie Hluší | 02 | SK Speed Brno, spolek | 1 | 2:20.28 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 12 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 2:21.38 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 208 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 2:22.11 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 230 | Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová | 94 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 7 | 2:28.41 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 284 | Dorota KotáskováDorota Kotásková | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 8 | 2:32.55 | 2.00 | ||||||||||||
7 | 81 | Nicol GruberováNicol Gruberová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 9 | 2:34.62 | 1.00 | ||||||||||||
8 | 58 | Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 10 | 2:36.41 | |||||||||||||
9 | 182 | Klára StrnadováKlára Strnadová | 01 | AK Olymp Brno, spolek C | 5 | 2:57.27 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 12:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 224 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 2:28.70 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 32 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 2:29.53 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 20 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 2:31.71 | 3.00 | ||||||||||||
4 | 82 | Anežka JežováAnežka Ježová | 04 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 2:40.98 | |||||||||||||
5 | 57 | Zuzana SedlákováZuzana Sedláková | 03 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 2:45.56 | |||||||||||||
6 | 179 | Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | AK Olymp Brno, spolek C | 3 | 2:46.06 | |||||||||||||
7 | 39 | Katharina SchmidKatharina Schmid | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 2:48.77 | |||||||||||||
8 | 288 | Tereza MatyášováTereza Matyášová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 8 | 2:49.14 | |||||||||||||
9 | 283 | Eliška HromadováEliška Hromadová | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 6 | 2:53.43 | |||||||||||||
10 | 356 | Nela GoišováNela Goišová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 2:57.06 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 19.5.2018 - 16:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 309 | Jan KohutJan Kohut | 85 | VSK Univerzita Brno | 13 | 4:22.99 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 57 | Oldřich MaláníkOldřich Maláník | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 1 | 4:24.11 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 316 | Jan ŠvejnohaJan Švejnoha | 01 | VSK Univerzita Brno | 15 | 4:24.61 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 177 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 4:29.13 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 38 | Josef MichalecJosef Michalec | 76 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 4:30.09 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 318 | Filip ČechFilip Čech | 98 | VSK Univerzita Brno | 9 | 4:32.54 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 36 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 4:33.94 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 64 | Vlastimil ChadimVlastimil Chadim | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 12 | 4:34.87 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 155 | Vojtěch KalinaVojtěch Kalina | 90 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 4:40.09 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 168 | Jaroslav VicherJaroslav Vicher | 87 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 4:42.53 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 157 | Radim HolubRadim Holub | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 4:46.14 | |||||||||||||
12 | 197 | Jiří HajzlerJiří Hajzler | 63 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 10 | 4:58.60 | |||||||||||||
13 | 63 | Michal HozákMichal Hozák | 81 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 11 | 5:10.66 | |||||||||||||
MS | Ondřej SlavíkOndřej Slavík | 01 | VSK Univerzita Brno | 6 | 4:31.72 | ||||||||||||||
MS | Kryštof ŠípekKryštof Šípek | 02 | VSK Univerzita Brno | 14 | 4:33.84 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Ženy
(so, 19.5.2018 - 15:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | Adriana SlivkováAdriana Slivková | 99 | TJ Znojmo, z.s. | 1 | 5:03.40 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 157 | Andrea NěmcováAndrea Němcová | 02 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 5:13.62 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 364 | Věra PodrábskáVěra Podrábská | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 5:18.80 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 38 | Kristýna HavelkováKristýna Havelková | 00 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 9 | 5:20.59 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 7 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 5:23.53 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 158 | Markéta PlzákováMarkéta Plzáková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 8 | 5:37.51 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 184 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek C | 5 | 5:40.00 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 18 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | AK Olymp Brno, spolek B | 3 | 5:42.47 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 132 | Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková | 91 | ASK Blansko | 7 | 5:53.91 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 228 | Eliška KleiberováEliška Kleiberová | 99 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10 | 6:48.50 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 295 | Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná | 03 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 11 | 7:07.83 | |||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
5000 m - Ženy
(so, 19.5.2018 - 14:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 27 | Lucie JohaníkováLucie Johaníková | 86 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 19:36.08 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 301 | Markéta VechetováMarkéta Vechetová | 91 | SK Speed Brno, spolek | 6 | 20:18.70 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 40 | Hana Urbánková AlferyHana Urbánková Alfery | 82 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 20:21.93 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 34 | Lenka TopinkováLenka Topinková | 76 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 20:30.46 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 205 | Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková | 98 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 8 | 20:43.26 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 132 | Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková | 91 | ASK Blansko | 7 | 20:51.02 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 213 | Tereza MazlováTereza Mazlová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 14 | 21:12.74 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 18 | Alice ZachariášováAlice Zachariášová | 87 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 21:13.45 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 92 | Aneta HolláAneta Hollá | 89 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 9 | 21:13.45 | 2.00 | ||||||||||||
10 | 227 | Veronika JínkováVeronika Jínková | 86 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 10 | 21:41.19 | 1.00 | ||||||||||||
11 | 204 | Denisa MachalováDenisa Machalová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 13 | 22:49.73 | |||||||||||||
12 | 231 | Lucie MádrováLucie Mádrová | 75 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 12 | 22:55.31 | |||||||||||||
13 | 285 | Monika LeciánováMonika Leciánová | 00 | Atletický klub Kyjov, z.s. | 11 | 23:09.32 | |||||||||||||
MS | 52 | Edit KadlečíkováEdit Kadlečíková | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 3 | 20:04.30 | |||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
10000 m - Muži
(so, 19.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 309 | Jan KohutJan Kohut | 85 | VSK Univerzita Brno | 1 | 34:34.96 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 312 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | VSK Univerzita Brno | 4 | 34:35.46 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 310 | Ladislav SukLadislav Suk | 83 | VSK Univerzita Brno | 9 | 35:03.31 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 168 | Jaroslav VicherJaroslav Vicher | 87 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 35:43.73 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 191 | Stanislav ŠirokýStanislav Široký | 77 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 35:54.28 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 198 | Jan OsolsoběJan Osolsobě | 98 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 37:06.57 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 325 | Aleš BorekAleš Borek | 77 | VSK Univerzita Brno | 8 | 37:37.26 | 4.00 | ||||||||||||
8 | 271 | Milan AdamecMilan Adamec | 77 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 2 | 38:15.39 | 3.00 | ||||||||||||
9 | 71 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 7 | 43:28.95 | 2.00 | ||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy
Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 12:45) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 16 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | AK Olymp Brno, spolek B | 4 | 14.69 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 8 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 5 | 15.19 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 176 | Natália GyomraiováNatália Gyomraiová | 02 | AK Olymp Brno, spolek C | 3 | 15.27 | 7.50 | ||||||||||||
4 | 159 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 15.27 | 7.50 | ||||||||||||
5 | 368 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 16.75 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 12:45) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
207 | Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | DQ | ||||||||||||||
1 | 369 | Adéla SavarováAdéla Savarová | 02 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 17.23 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 251 | Justýna DaňkováJustýna Daňková | 02 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 17.62 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 126 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | ASK Blansko | 3 | 25.02 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Ženy 03 (so, 19.5.2018 - 12:45) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 153 | Markéta VostálováMarkéta Vostálová | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 3 | 16.07 | 6.00 | ||||||||||||
2 | 202 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 17.06 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 201 | Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5 | 19.89 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 62 | Leona ZemčíkováLeona Zemčíková | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 19.90 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
Muži 01 (so, 19.5.2018 - 13:00) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 169 | Tomáš VojtekTomáš Vojtek | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 15.70 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 242 | Ladislav UrbanLadislav Urban | 82 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 6 | 16.64 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 253 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 16.97 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 161 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 17.18 | 6.00 | ||||||||||||
5 | 241 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 2 | 17.84 | 4.00 | ||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 13:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
229 | Jakub HřibJakub Hřib | 88 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 59 | Adam PernicaAdam Pernica | 97 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 2 | 18.10 | 3.00 | ||||||||||||
2 | 240 | Ondřej ŠandoOndřej Šando | 98 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 18.11 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 187 | Lukáš PavelkaLukáš Pavelka | 90 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3 | 19.29 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 190 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 20.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Muži 03 (so, 19.5.2018 - 13:00) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | VSK Univerzita Brno | 2 | 17.07 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 314 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 3 | 17.20 | 5.00 | ||||||||||||
3 | 164 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 20.71 | |||||||||||||
4 | 312 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | VSK Univerzita Brno | 5 | 25.33 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži
Muži 01 (so, 19.5.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 159 | Aleš KučeraAleš Kučera | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 62.59 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 241 | Jiří ŠůstalJiří Šůstal | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 63.42 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 164 | Petr OpatrnýPetr Opatrný | 00 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 65.39 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 312 | Lukáš SouralLukáš Soural | 82 | VSK Univerzita Brno | 4 | 73.86 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
190 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | DNS | ||||||||||||||
1 | 283 | Vojtěch KocábVojtěch Kocáb | 85 | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 65.25 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 249 | Jiří HorkýJiří Horký | 93 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2 | 66.93 | 5.00 | ||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Muži 03 (so, 19.5.2018 - 15:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček | 95 | VSK Univerzita Brno | 2 | 64.78 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 253 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | 67.20 | 4.00 | ||||||||||||
3 | 63 | Michal HozákMichal Hozák | 81 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 73.88 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 71 | Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek | 73 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 85.16 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy
Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Radka ŠkovranováRadka Škovranová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 3 | 66.21 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 8 | Nikola PlocováNikola Plocová | 99 | AK Olymp Brno, spolek B | 2 | 67.06 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 61 | Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná | 00 | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 67.47 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 202 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 71.87 | 5.00 | ||||||||||||
5 | 126 | Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková | 00 | ASK Blansko | 6 | 74.95 | 4.00 | ||||||||||||
6 | 368 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | TJ Jiskra Otrokovice | 5 | 77.31 | 3.00 | ||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 14:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 159 | Lenka KoubkováLenka Koubková | 00 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 69.08 | 7.00 | ||||||||||||
2 | 35 | Marcela GoreckáMarcela Gorecká | 88 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 70.30 | 6.00 | ||||||||||||
3 | 208 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 77.37 | 2.00 | ||||||||||||
4 | 28 | Lenka MarčíkováLenka Marčíková | 99 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 5 | 79.48 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 160 | Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková | 01 | Atletika Jihlava z.s. | 6 | 79.58 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 100 m - Muži
Muži 01 (so, 19.5.2018 - 16:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
264 | Neufuss, Pirochta, Horký, Aminu Abu Neufuss, Pirochta, Horký, Aminu Abu | TJ Sokol Velké Meziříčí | 5 | DNF | |||||||||||||||
1 | 313 | Vaverka, Pospíšil, Klézl, Janek Vaverka, Pospíšil, Klézl, Janek | VSK Univerzita Brno | 3 | 43.62 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 55 | Lípa, Voborník, Smutný, Zeman Lípa, Voborník, Smutný, Zeman | Atletický klub Hodonín,z.s. | 6 | 44.81 | 8.00 | |||||||||||||
3 | 166 | Pražák, Kučera, Sychra, Holub Pražák, Kučera, Sychra, Holub | TJ Jiskra Otrokovice | 2 | 45.07 | 7.00 | |||||||||||||
4 | 62 | Gaszczyk, Křivánek, Charbaka, Pučera Gaszczyk, Křivánek, Charbaka, Pučera | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 46.95 | 5.00 | |||||||||||||
5 | 276 | Brachtl, Habr, Bělák, Jemelka Brachtl, Habr, Bělák, Jemelka | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 4 | 47.68 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 16:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 306 | Dvořák, Korejz, Suchánek, Juránek Dvořák, Korejz, Suchánek, Juránek | VSK Univerzita Brno | 5 | 44.43 | 9.00 | |||||||||||||
2 | 184 | Drhlík, Hajzler, Lenomar, Kalous Drhlík, Hajzler, Lenomar, Kalous | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 46.55 | 6.00 | |||||||||||||
3 | 240 | Šando, Šůstal, Omasta, Hudeček Šando, Šůstal, Omasta, Hudeček | Atletika Holešov, z.s. | 6 | 47.62 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 164 | Opatrný, Kučera, Staněk, Budík Opatrný, Kučera, Staněk, Budík | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 49.62 | 2.00 | |||||||||||||
5 | 72 | Vrátný, Hozák, Chadim, Doležal Vrátný, Hozák, Chadim, Doležal | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 1 | 51.67 | 1.00 | |||||||||||||
6 | 280 | Herzog, Kocáb, Bogner, Šulc Herzog, Kocáb, Bogner, Šulc | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 3 | 52.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Ženy
Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 16:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6 | Miková, Zabloudilová, Garčárová, Strnadová Miková, Zabloudilová, Garčárová, Strnadová | AK Olymp Brno, spolek B | 3 | 48.93 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 77 | Krtičková, Koutná, Zugarová, Knotková Krtičková, Koutná, Zugarová, Knotková | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 52.29 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 185 | Vašíčková, Kvochová, Gyomraiová, Kolegarová Vašíčková, Kvochová, Gyomraiová, Kolegarová | AK Olymp Brno, spolek C | 6 | 53.96 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 36 | Žalkovská, Tešnarová, Marčíková, Matulová Žalkovská, Tešnarová, Marčíková, Matulová | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 54.18 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 369 | Savarová, Remešová, Dostálová, Goišová Savarová, Remešová, Dostálová, Goišová | TJ Jiskra Otrokovice | 4 | 55.65 | 3.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 16:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 56 | Lohniská, Zápotočná, Lipoldová, Březinová Lohniská, Zápotočná, Lipoldová, Březinová | TJ Znojmo, z.s. | 4 | 54.57 | 6.00 | |||||||||||||
2 | 277 | Adamcová, Vrbovská, Pozděchová, Macúchová Adamcová, Vrbovská, Pozděchová, Macúchová | Atletický klub Kyjov, z.s. | 3 | 55.00 | 5.00 | |||||||||||||
3 | 126 | Hlaváčková, Mynářová, Jánošíková, Zukalová Hlaváčková, Mynářová, Jánošíková, Zukalová | ASK Blansko | 5 | 55.52 | 4.00 | |||||||||||||
4 | 226 | Badinová, Vacková, Navrátilová, Langhammerová Badinová, Vacková, Navrátilová, Langhammerová | AC TRACK & FIELD Brno z.s. | 1 | 56.02 | 2.00 | |||||||||||||
5 | 32 | Kleiblová, Táborská, Schmid, Havelková Kleiblová, Táborská, Schmid, Havelková | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 6 | 57.27 | 1.00 | |||||||||||||
6 | 283 | Hromadová, Matyášová, Leciánová, Šťastná Hromadová, Matyášová, Leciánová, Šťastná | Atletický klub Kyjov, z.s. | 2 | 60.07 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 19.5.2018 - 12:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.571.631.691.731.771.811.841.87 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
281 |
Matouš JemelkaMatouš Jemelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
96 | NM | ||||||||||||||||
1 | 315 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita Brno |
96 | 1.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 242 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké Meziříčí |
82 | 1.93 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 64 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
95 | 1.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 258 |
Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 1.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 169 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 1.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 39 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 1.77 | 5.00 | ||||||||||||||
7= | 322 |
Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno |
80 | 1.69 | 3.50 | ||||||||||||||
7= | 159 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. |
95 | 1.69 | 3.50 | ||||||||||||||
9 | 61 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1.69 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 176 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 1.69 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | 65 |
Ivan CharbakaIvan Charbaka
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 1.69 | |||||||||||||||
12 | 69 |
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | 1.63 | |||||||||||||||
13 | 280 |
Richard HerzogRichard Herzog
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
91 | 1.57 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 19.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.331.391.431.471.511.541.571.601.631.66 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek B |
00 | 1.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 11 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek B |
01 | 1.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 77 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
91 | 1.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 15 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek B |
01 | 1.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 88 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
94 | 1.54 | 6.00 | ||||||||||||||
6= | 60 |
Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ Znojmo, z.s. |
98 | 1.47 | 4.50 | ||||||||||||||
6= | 152 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 1.47 | 4.50 | ||||||||||||||
8 | 202 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.47 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | 162 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 1.47 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | 362 |
Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 1.43 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | 62 |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 1.33 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 19.5.2018 - 13:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.102.402.702.953.153.303.403.503.603.70 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
157 |
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s. |
99 | DNS | ||||||||||||||||
197 |
Jiří HajzlerJiří Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
63 | DNS | ||||||||||||||||
281 |
Matouš JemelkaMatouš Jemelka
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
96 | NM | ||||||||||||||||
1 | 176 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 4.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 82 |
Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC Čejkovice |
02 | 3.60 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 161 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 3.50 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 68 |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 3.30 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 65 |
Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 3.30 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | 169 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 3.15 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | 178 |
Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 3.15 | 4.00 | ||||||||||||||
8= |
Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 2.70 | 2.00 | |||||||||||||||
8= | 251 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 2.70 | 2.00 | ||||||||||||||
8= |
Tomáš RyškaTomáš Ryška
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 2.70 | 2.00 | |||||||||||||||
11 | 260 |
Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
02 | 2.70 | |||||||||||||||
12 | 291 |
Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
75 | 2.40 | |||||||||||||||
13 | 184 |
Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 2.10 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 19.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.102.252.352.452.552.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 112 |
Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC Čejkovice |
99 | 3.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 111 |
Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC Čejkovice |
99 | 2.65 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | 222 |
Kristýna ŠťastnáKristýna Šťastná
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | 207 |
Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 2.45 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | 201 |
Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 2.25 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 19.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39 |
Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s. |
00 | 6.85 +2.1 m/s | 6.76 +0.9 m/s | 6,85 +2.1 | 6,76 +0.9 | 0.0 | 6,85 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | ||||||
2 | 55 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s. |
83 | 6.64 +0.0 m/s | 6,64 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 6,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 154 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 6.52 +1.8 m/s | 6,52 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 6,52 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 152 |
František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 6.45 +0.0 m/s | 6,45 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 6,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 59 |
Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s. |
97 | 6.29 +0.4 m/s | 6,29 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 6,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 64 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
95 | 6.18 +0.0 m/s | 6,18 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 6,18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 313 |
Lukáš VaverkaLukáš Vaverka
VSK Univerzita Brno |
97 | 6.10 +0.4 m/s | 6,10 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 6,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 241 |
Jiří ŠůstalJiří Šůstal
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 6.09 +0.9 m/s | 6,09 +0.9 | 0.0 | 0.0 | 6,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 | 240 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 5.90 +0.4 m/s | 5,90 +0.4 | 5,87 +1.8 | 0.0 | 5,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 283 |
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
85 | 5.90 +0.0 m/s | 5,90 +0.0 | 5,77 +0.6 | 0.0 | 5,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 | 276 |
Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
94 | 5.60 +1.1 m/s | 5,60 +1.1 | 0.0 | 0.0 | 5,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 186 |
Marek ParaličMarek Paralič
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.57 +0.0 m/s | 5,57 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 5,57 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 | 70 |
David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 5.50 +1.0 m/s | 5,50 +1.0 | 0.0 | 0.0 | 5,50 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 239 |
Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 5.42 -0.5 m/s | 5,42 -0.5 | 0.0 | 0.0 | 5,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 264 |
Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
04 | 5.34 +0.0 m/s | 5,34 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 5,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 | 279 |
Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 5.29 +1.4 m/s | 5,29 +1.4 | 0.0 | 0.0 | 5,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 | 190 |
Martin SeberaMartin Sebera
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
74 | 5.25 +2.6 m/s | 5.14 +0.0 m/s | 5,25 +2.6 | 5,14 +0.0 | 0.0 | 5,25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
18 | 67 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5.23 +0.5 m/s | 5,23 +0.5 | 0.0 | 0.0 | 5,23 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
19 | 62 |
Petr GaszczykPetr Gaszczyk
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 4.90 +0.0 m/s | 4,90 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 4,90 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
20 |
Viet Thang CuViet Thang Cu
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 4.88 +1.6 m/s | 4,88 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 4,88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
21 | 245 |
Milan StrádalMilan Strádal
TJ Sokol Velké Meziříčí |
89 | 4.78 +0.7 m/s | 4,78 +0.7 | 0.0 | 0.0 | 4,78 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
22 | 183 |
Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
04 | 4.64 +1.9 m/s | 4,64 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 4,64 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 19.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
261 |
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s. |
04 | NM | 5,46 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 5,46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 | 14 |
Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp Brno, spolek B |
98 | 5.46 +1.6 m/s | 5,46 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 5,46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 | 90 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
00 | 5.29 +0.4 m/s | 5,29 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 5,29 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 35 |
Marcela GoreckáMarcela Gorecká
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
88 | 5.28 +0.6 m/s | 5,28 +0.6 | 0.0 | 0.0 | 5,28 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 359 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.20 +1.5 m/s | 5,20 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 5,20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 2 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek B |
00 | 5.14 +0.0 m/s | 5,14 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 5,14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 152 |
Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 5.13 +1.6 m/s | 5,13 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 5,13 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 363 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 5.09 +0.9 m/s | 5,09 +0.9 | 0.0 | 0.0 | 5,09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 11 |
Lucie SedláčkováLucie Sedláčková
AK Olymp Brno, spolek B |
01 | 5.04 -0.3 m/s | 5,04 -0.3 | 0.0 | 0.0 | 5,04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 | 282 |
Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s. |
04 | 4.75 +0.4 m/s | 4,75 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 4,75 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 154 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 4.69 +1.3 m/s | 4,69 +1.3 | 0.0 | 0.0 | 4,69 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 | 257 |
Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
Atletika Holešov, z.s. |
00 | 4.45 +0.5 m/s | 4,45 +0.5 | 0.0 | 0.0 | 4,45 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 252 |
Ema FridrichováEma Fridrichová
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 4.44 +1.5 m/s | 4,44 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 4,44 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 | 55 |
Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s. |
03 | 4.43 +1.0 m/s | 4,43 +1.0 | 0.0 | 0.0 | 4,43 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 | 89 |
Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 4.42 +0.5 m/s | 4,42 +0.5 | 0.0 | 0.0 | 4,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 | 51 |
Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s. |
04 | 4.34 +1.6 m/s | 4,34 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 4,34 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 | 56 |
Michaela LohniskáMichaela Lohniská
TJ Znojmo, z.s. |
02 | 4.03 +1.5 m/s | 4,03 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 4,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 | 191 |
Tereza KrejčíTereza Krejčí
AK Olymp Brno, spolek C |
02 | 3.81 +3.0 m/s | 3,81 +3.0 | 0.0 | 0.0 | 3,81 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 | 253 |
Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s. |
04 | 3.58 +1.6 m/s | 3,58 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 3,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 19 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
229 |
Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s. |
88 | DNS | 13,72 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 13,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
70 |
David JanákDavid Janák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | NM | 13,71 +2.3 | 12,70 +0.0 | 0.0 | 13,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
241 |
Petr BatelkaPetr Batelka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
80 | NM | 13,55 +2.1 | 12,96 +0.0 | 0.0 | 13,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 | 55 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s. |
83 | 13.72 +1.5 m/s | 13,72 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 13,72 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 | 253 |
Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 13.71 +2.3 m/s | 12.70 +0.0 m/s | 13,71 +2.3 | 12,70 +0.0 | 0.0 | 13,71 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | ||||||
3 | 59 |
Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s. |
97 | 13.55 +2.1 m/s | 12.96 +0.0 m/s | 13,55 +2.1 | 12,96 +0.0 | 0.0 | 13,55 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | ||||||
4 | 154 |
Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 13.39 +1.2 m/s | 13,39 +1.2 | 0.0 | 0.0 | 13,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 242 |
Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké Meziříčí |
82 | 13.27 +2.7 m/s | 12.74 +0.8 m/s | 13,27 +2.7 | 12,74 +0.8 | 0.0 | 13,27 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | ||||||
6 | 154 |
Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 13.02 +1.8 m/s | 13,02 +1.8 | 0.0 | 0.0 | 13,02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 240 |
Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 12.83 +1.9 m/s | 12,83 +1.9 | 0.0 | 0.0 | 12,83 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 315 |
Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita Brno |
96 | 12.58 +1.0 m/s | 12,58 +1.0 | 0.0 | 0.0 | 12,58 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 | 155 |
Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 12.33 +0.8 m/s | 12,33 +0.8 | 0.0 | 0.0 | 12,33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 64 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s. |
95 | 12.10 +1.3 m/s | 12,10 +1.3 | 0.0 | 0.0 | 12,10 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 | 283 |
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
85 | 12.03 +0.4 m/s | 12,03 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 12,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
12 | 259 |
Martin NeufussMartin Neufuss
TJ Sokol Velké Meziříčí |
01 | 11.39 +0.4 m/s | 11,39 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 11,39 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 19.5.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
91 |
Adéla NeužilováAdéla Neužilová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
02 | DNS | 11,74 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 11,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
257 |
Kateřina NěmečkováKateřina Němečková
Atletika Holešov, z.s. |
00 | NM | 11,60 +2.0 | 0.0 | 0.0 | 11,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||||
1 | 90 |
Johana MičánkováJohana Mičánková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
00 | 11.74 +1.6 m/s | 11,74 +1.6 | 0.0 | 0.0 | 11,74 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.00 | |||||||
2 | 2 |
Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek B |
00 | 11.60 +2.0 m/s | 11,60 +2.0 | 0.0 | 0.0 | 11,60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 9.00 | |||||||
3 | 88 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
94 | 11.42 +0.4 m/s | 11,42 +0.4 | 0.0 | 0.0 | 11,42 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 8.00 | |||||||
4 | 359 |
Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 11.08 +1.0 m/s | 11,08 +1.0 | 0.0 | 0.0 | 11,08 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.00 | |||||||
5 | 5 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek B |
00 | 11.04 +0.0 m/s | 11,04 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 11,04 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.00 | |||||||
6 | 159 |
Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s. |
00 | 10.68 +1.4 m/s | 10,68 +1.4 | 0.0 | 0.0 | 10,68 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.00 | |||||||
7 | 89 |
Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 10.47 +1.5 m/s | 10,47 +1.5 | 0.0 | 0.0 | 10,47 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 4.00 | |||||||
8 | 126 |
Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK Blansko |
00 | 10.35 -1.3 m/s | 10,35 -1.3 | 0.0 | 0.0 | 10,35 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 3.00 | |||||||
9 | 363 |
Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 10.15 +0.0 m/s | 10,15 +0.0 | 0.0 | 0.0 | 10,15 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 160 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 10.03 +0.7 m/s | 10,03 +0.7 | 0.0 | 0.0 | 10,03 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | |||||||
11 | 369 |
Adéla SavarováAdéla Savarová
TJ Jiskra Otrokovice |
02 | 09.70 -0.4 m/s | 09,70 -0.4 | 0.0 | 0.0 | 09,70 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 19.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 17 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek B |
01 | 12.12 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 93 |
Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 11.93 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 367 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 11.90 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 26 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 10.59 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 78 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
87 | 10.47 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 370 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 10.04 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 54 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 09.87 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 1 |
Eliška FischerováEliška Fischerová
AK Olymp Brno, spolek B |
97 | 09.49 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 366 |
Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 09.11 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 80 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
91 | 09.11 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 114 |
Hana KorábováHana Korábová
AC Čejkovice |
93 | 08.83 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 79 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 08.69 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 358 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 08.46 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 278 |
Marie BušinováMarie Bušinová
Atletický klub Kyjov, z.s. |
98 | 08.35 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 181 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek C |
00 | 07.92 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 357 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 07.83 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 84 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 07.47 | 0.0 | ||||||||||||||
18 | 128 |
Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
ASK Blansko |
91 | 07.38 | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 226 |
Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 06.78 | 0.0 | ||||||||||||||
20 | 192 |
Eliška MikováEliška Miková
AK Olymp Brno, spolek C |
00 | 06.44 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 19.5.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
151 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 51 |
Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
90 | 13.19 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 320 |
Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita Brno |
91 | 12.65 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 301 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 12.52 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 246 |
Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
91 | 12.34 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 54 |
Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s. |
85 | 11.96 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 40 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s. |
96 | 11.96 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 165 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 11.83 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 160 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s. |
93 | 11.40 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 41 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s. |
96 | 11.14 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 251 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 10.90 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 319 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita Brno |
92 | 10.70 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 314 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 10.57 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 187 |
Lukáš PavelkaLukáš Pavelka
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
90 | 10.56 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 61 |
Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 10.34 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 159 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. |
95 | 09.94 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 288 |
Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
54 | 09.79 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 189 |
Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
79 | 09.43 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 19.5.2018 - 15:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
365 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 80 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
91 | 39.33 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 17 |
Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek B |
01 | 36.58 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 19 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek B |
02 | 35.24 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 1 |
Eliška FischerováEliška Fischerová
AK Olymp Brno, spolek B |
97 | 34.66 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 54 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 33.93 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 366 |
Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 30.96 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 93 |
Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 30.63 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 370 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 28.71 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 26 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 28.07 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 358 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 26.55 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 161 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 26.52 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 357 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 25.51 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 114 |
Hana KorábováHana Korábová
AC Čejkovice |
93 | 24.51 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 367 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 22.25 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 79 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 21.19 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 155 |
Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 20.58 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 189 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek C |
02 | 19.75 | 0.0 | ||||||||||||||
18 | 84 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 18.57 | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 128 |
Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
ASK Blansko |
91 | 16.60 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 19.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
290 |
David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
68 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 301 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 40.34 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 161 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra Otrokovice |
95 | 37.56 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 41 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s. |
96 | 34.55 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 54 |
Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s. |
85 | 32.85 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 51 |
Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
90 | 32.31 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 40 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s. |
96 | 31.61 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 246 |
Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
91 | 30.46 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 163 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 30.33 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 319 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita Brno |
92 | 29.95 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 160 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s. |
93 | 29.36 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 34 |
Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s. |
49 | 29.09 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 230 |
Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 28.75 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 165 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 28.38 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 251 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 26.62 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 151 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 25.87 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 226 |
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 24.26 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 61 |
Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 23.23 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 54 |
Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 45.80 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 114 |
Hana KorábováHana Korábová
AC Čejkovice |
93 | 38.23 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 357 |
Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 37.14 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 78 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
87 | 36.50 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 79 |
Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 36.19 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 80 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
91 | 34.21 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 367 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 30.94 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 84 |
Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 28.36 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 189 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek C |
02 | 27.69 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 370 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 23.52 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 365 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | 22.19 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 19.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
152 |
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice |
78 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
76 |
Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC Čejkovice |
03 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
301 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 40 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s. |
96 | 45.19 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 246 |
Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
91 | 38.36 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 163 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 36.87 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 151 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 34.96 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 290 |
David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
68 | 34.54 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 34 |
Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s. |
49 | 32.12 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 52 |
Jan DavidJan David
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 31.79 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 79 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 26.71 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 81 |
Libor OpluštilLibor Opluštil
AC Čejkovice |
73 | 25.38 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 77 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 24.34 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 159 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s. |
95 | 21.23 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 19.5.2018 - 11:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 |
Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek B |
01 | 41.06 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 161 |
Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s. |
03 | 36.37 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 365 |
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | 35.97 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 181 |
Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolek C |
00 | 34.65 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 19 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek B |
02 | 34.56 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 358 |
Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra Otrokovice |
01 | 34.28 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 183 |
Adriana MášováAdriana Mášová
AK Olymp Brno, spolek C |
02 | 33.95 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 26 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 33.94 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 5 |
Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek B |
00 | 31.22 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 13 |
Radka ŠkovranováRadka Škovranová
AK Olymp Brno, spolek B |
99 | 31.03 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 360 |
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Jiskra Otrokovice |
03 | 30.40 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 93 |
Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s. |
01 | 30.14 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 366 |
Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra Otrokovice |
00 | 28.43 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 128 |
Radka ŠkvařilováRadka Škvařilová
ASK Blansko |
91 | 27.35 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 78 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
Atletický klub Hodonín,z.s. |
87 | 26.04 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 162 |
Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 25.21 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 154 |
Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 24.21 | 0.0 | ||||||||||||||
18 | 211 |
Tereza LuskováTereza Lusková
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
03 | 23.78 | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 155 |
Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s. |
04 | 23.42 | 0.0 | ||||||||||||||
20 | 160 |
Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková
Atletika Jihlava z.s. |
01 | 23.00 | 0.0 | ||||||||||||||
21 | 156 |
Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s. |
02 | 22.35 | 0.0 | ||||||||||||||
22 | 192 |
Eliška MikováEliška Miková
AK Olymp Brno, spolek C |
00 | 20.09 | 0.0 | ||||||||||||||
23 | 62 |
Leona ZemčíkováLeona Zemčíková
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 19.01 | 0.0 | ||||||||||||||
24 | 226 |
Štěpánka BadinováŠtěpánka Badinová
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
99 | 18.25 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 19.5.2018 - 14:00) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
291 |
Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
75 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
285 |
Vladimír MalýVladimír Malý
AC TRACK & FIELD Brno z.s. |
78 | NM | 0.0 | |||||||||||||||
1 | 320 |
Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita Brno |
91 | 56.97 | 0.0 | 11.00 | |||||||||||||
2 | 160 |
Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s. |
93 | 52.34 | 0.0 | 9.00 | |||||||||||||
3 | 322 |
Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno |
80 | 52.17 | 0.0 | 8.00 | |||||||||||||
4 | 230 |
Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s. |
99 | 50.65 | 0.0 | 7.00 | |||||||||||||
5 | 226 |
Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s. |
98 | 49.00 | 0.0 | 6.00 | |||||||||||||
6 | 41 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo, z.s. |
96 | 48.71 | 0.0 | 5.00 | |||||||||||||
7 | 319 |
Lukáš PolívkaLukáš Polívka
VSK Univerzita Brno |
92 | 48.40 | 0.0 | 4.00 | |||||||||||||
8 | 51 |
Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s. |
90 | 47.97 | 0.0 | 3.00 | |||||||||||||
9 | 61 |
Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s. |
99 | 46.01 | 0.0 | 2.00 | |||||||||||||
10 | 314 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 45.87 | 0.0 | 1.00 | |||||||||||||
11 | 165 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 43.84 | 0.0 | ||||||||||||||
12 | 181 |
Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
94 | 42.34 | 0.0 | ||||||||||||||
13 | 55 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s. |
83 | 42.08 | 0.0 | ||||||||||||||
14 | 157 |
Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika Jihlava z.s. |
99 | 41.88 | 0.0 | ||||||||||||||
15 | 243 |
Tomáš PrášekTomáš Prášek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
87 | 40.46 | 0.0 | ||||||||||||||
16 | 163 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 39.86 | 0.0 | ||||||||||||||
17 | 79 |
Kryštof OpluštilKryštof Opluštil
AC Čejkovice |
02 | 38.98 | 0.0 | ||||||||||||||
18 | 54 |
Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s. |
85 | 38.31 | 0.0 | ||||||||||||||
19 | 77 |
Martin HnidákMartin Hnidák
AC Čejkovice |
02 | 37.48 | 0.0 | ||||||||||||||
20 | 37 |
Jan HřibJan Hřib
TJ Znojmo, z.s. |
01 | 35.93 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |