Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (19. 5. 2018)

800 m - Muži

Muži 01 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 305 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 2:00.51 8.00
2 156 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 2:00.89 7.00
3 56 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 2:03.17 5.00
4 159 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:03.71 4.00
5 282 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 2:04.11 3.00
6 157 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:11.81
7 237 Petr OmastaPetr Omasta 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 2:17.12
53 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 308 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:57.96 11.00
2 317 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 1:58.71 9.00
3 73 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:02.47 6.00
4 318 Filip ČechFilip Čech 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:05.33 2.00
5 261 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 2:10.33 1.00
6 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 2:14.46
7 289 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 2:19.72
8 63 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:22.10
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy

Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 35 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:16.94 11.00
2 305 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 2:20.28 9.00
3 12 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 2:21.38 8.00
4 208 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:22.11 7.00
5 230 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 2:28.41 6.00
6 284 Dorota KotáskováDorota Kotásková 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 2:32.55 2.00
7 81 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 9 2:34.62 1.00
8 58 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 2:36.41
9 182 Klára StrnadováKlára Strnadová 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5 2:57.27
252 Ema FridrichováEma Fridrichová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 224 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 2:28.70 5.00
2 32 Karolína KleiblováKarolína Kleiblová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:29.53 4.00
3 20 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 2:31.71 3.00
4 82 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 2:40.98
5 57 Zuzana SedlákováZuzana Sedláková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:45.56
6 179 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 2:46.06
7 39 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:48.77
8 288 Tereza MatyášováTereza Matyášová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 8 2:49.14
9 283 Eliška HromadováEliška Hromadová 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 2:53.43
10 356 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:57.06
Celkem 10 závodníků