Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (19. 5. 2018)

1500 m - Muži

(so, 19.5.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 309 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 4:22.99 11.00
2 57 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 4:24.11 9.00
3 316 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15 4:24.61 8.00
4 177 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 4:29.13 7.00
5 38 Josef MichalecJosef Michalec 76 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 4:30.09 6.00
6 318 Filip ČechFilip Čech 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 4:32.54 5.00
7 36 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 4:33.94 4.00
8 64 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 4:34.87 3.00
9 155 Vojtěch KalinaVojtěch Kalina 90 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 4:40.09 2.00
10 168 Jaroslav VicherJaroslav Vicher 87 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:42.53 1.00
11 157 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 4:46.14
12 197 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 4:58.60
13 63 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 5:10.66
MS Ondřej SlavíkOndřej Slavík 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 4:31.72
MS Kryštof ŠípekKryštof Šípek 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14 4:33.84
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 19.5.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Adriana SlivkováAdriana Slivková 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:03.40 11.00
2 157 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 5:13.62 9.00
3 364 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 5:18.80 8.00
4 38 Kristýna HavelkováKristýna Havelková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 5:20.59 7.00
5 7 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 5:23.53 6.00
6 158 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 5:37.51 5.00
7 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 5 5:40.00 4.00
8 18 Alice ZachariášováAlice Zachariášová 87 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 5:42.47 3.00
9 132 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 7 5:53.91 2.00
10 228 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 10 6:48.50 1.00
11 295 Karolína ŠťastnáKarolína Šťastná 03 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 11 7:07.83
Celkem 11 závodníků