Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Jihlava (19. 5. 2018)

400 m překážek (0.91) - Muži

Muži 01 (so, 19.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 62.59 11.00
2 241 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 63.42 9.00
3 164 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 65.39 6.00
4 312 Lukáš SouralLukáš Soural 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 73.86 3.00
Celkem 4 závodníků
Muži 02 (so, 19.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 283 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 65.25 7.00
2 249 Jiří HorkýJiří Horký 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 66.93 5.00
190 Martin SeberaMartin Sebera 74 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Muži 03 (so, 19.5.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Tomáš ŘezníčekTomáš Řezníček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 64.78 8.00
2 253 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 67.20 4.00
3 63 Michal HozákMichal Hozák 81 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 73.88 2.00
4 71 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 85.16 1.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy

Ženy 01 (so, 19.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 66.21 11.00
2 8 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 67.06 9.00
3 61 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 67.47 8.00
4 202 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 71.87 5.00
5 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 74.95 4.00
6 368 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 77.31 3.00
Celkem 6 závodníků
Ženy 02 (so, 19.5.2018 - 14:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 69.08 7.00
2 35 Marcela GoreckáMarcela Gorecká 88 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 70.30 6.00
3 208 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 77.37 2.00
4 28 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 79.48 1.00
5 160 Denisa MatějíčkováDenisa Matějíčková 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 79.58
Celkem 5 závodníků