výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B

Stříbro (9. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin HoudekMartin Houdek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 4.40 +0.7 m/s 0.0 7.00
2 Filip VetenglFilip Vetengl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.35 +0.8 m/s 0.0 5.00
3 David BlackýDavid Blacký
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 4.14 +0.2 m/s 0.0 4.00
4 Jan PeterkaJan Peterka
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
05 3.90 +0.8 m/s 0.0 3.00
5 Dan HvízdalDan Hvízdal
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
06 3.83 +0.2 m/s 0.0 2.00
6 Boris PikaliBoris Pikali
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 3.73 +0.7 m/s 0.0 1.00
7 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 3.70 +1.5 m/s 0.0
8 Jakub KřížekJakub Křížek
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 3.66 +1.4 m/s 0.0
9 2 Matyáš DuchekMatyáš Duchek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
06 3.38 +1.9 m/s 0.0
10 Filip KašíkFilip Kašík
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 3.21 +1.2 m/s 0.0
11 92 Šimon NovákŠimon Novák
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
06 3.19 +0.7 m/s 0.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
06 4.62 +0.3 m/s 0.0  -0.10.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Eliška DobešováEliška Dobešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 4.54 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Nikola AzariNikola Azari
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.29 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Aneta MertlováAneta Mertlová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
07 4.22 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Helena JanákováHelena Janáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
06 4.19 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 4.18 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 4.10 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 133 Adéla HezinováAdéla Hezinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 3.98 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 3.96 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 79 Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
05 3.82 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Hana KozlováHana Kozlová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
05 3.77 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Polina HavrylovskáPolina Havrylovská
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 3.63 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Viktorie UlčováViktorie Ulčová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
06 3.47 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Kateřina DunováKateřina Dunová
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
05 3.45 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Natálie LahodováNatálie Lahodová
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
07 3.38 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
16 97 Nela ProcházkováNela Procházková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
05 3.30 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
17 102 Lucie DanielováLucie Danielová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
07 3.23 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
06 3.03 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
19 85 Aneta MatúškováAneta Matúšková
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
07 2.98 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Adriana WürknerováAdriana Würknerová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
07 2.88 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Natálie LangmaierováNatálie Langmaierová
TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B
05 2.48 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
Adriana SoukupováAdriana Soukupová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora ŠimčíkováBarbora Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Nicol BoudováNicol Boudová
TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A
09 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků