výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B

Stříbro (9. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 9.5.2018 - 14:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Michal PerglerMichal Pergler 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 11.16 7.00
2 Jan PeterkaJan Peterka 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 3 11.52 5.00
3 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 11.94 4.00
4 Ondřej PetrovičOndřej Petrovič 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 5 12.98 3.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 9.5.2018 - 14:15) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 11.08 11.00
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 11.23 9.00
3 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 12.63 3.00
4 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová 06 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 14.89
5 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 15.15
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 9.5.2018 - 14:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 11.63 8.00
2 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.99 7.00
3 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 12.12 6.00
4 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.41 5.00
5 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 14.51
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 9.5.2018 - 14:15) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 12.53 4.00
2 Adelaide KenizAdelaide Keniz 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 13.61 2.00
3 Simona LöblováSimona Löblová 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 13.66 1.00
4 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 13.86
5 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 14.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška DobešováEliška Dobešová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 3 11.08 11.00
2 Adéla KošátkováAdéla Košátková 06 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 11.23 9.00
3 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 11.63 8.00
4 Adéla SchinabkováAdéla Schinabková 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 4 11.99 7.00
5 Helena JanákováHelena Janáková 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 5 12.12 6.00
6 Jana KozákováJana Kozáková 08 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2 12.41 5.00
7 Kristýna ProkopováKristýna Prokopová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 2 12.53 4.00
8 Barbora TlačilováBarbora Tlačilová 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 12.63 3.00
9 Adelaide KenizAdelaide Keniz 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 13.61 2.00
10 Simona LöblováSimona Löblová 05 TJ Baník Stříbro, spolek ATJ Baník Stříbro, spolek A 4 13.66 1.00
11 Tereza FárkováTereza Fárková 07 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 13.86
12 Zuzana TomáškováZuzana Tomášková 05 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín ATJ Sokol SG Plzeň-Petřín A 6 14.33
13 Kristýna BurkovskáKristýna Burkovská 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 3 14.51
14 Karolína ŠperlováKarolína Šperlová 06 TJ Baník Stříbro, spolek BTJ Baník Stříbro, spolek B 2 14.89
15 Nikola ŠambergerováNikola Šambergerová 06 TJ Sokol SG Plzeň-Petřín BTJ Sokol SG Plzeň-Petřín B 5 15.15