Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje

Stříbro (26. 8. 2018)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 26.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 66.38 11.00
2 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 67.34 9.00
3 51 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 70.89 8.00
4 3 Jan BielikJan Bielik 95 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 72.95 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 26.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Richard PytelkaRichard Pytelka 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 78.38 6.00
2 77 Radek JíraRadek Jíra 80 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 4 80.69 5.00
3 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 84.63 4.00
4 Tomáš MráčekTomáš Mráček 93 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 86.32 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PincPetr Pinc 00 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 66.38 11.00
2 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 67.34 9.00
3 51 Tomáš HašekTomáš Hašek 89 Plzeňská sportovní o.p.s.Plzeňská sportovní o.p.s. 2 70.89 8.00
4 3 Jan BielikJan Bielik 95 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 72.95 7.00
5 4 Richard PytelkaRichard Pytelka 82 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 5 78.38 6.00
6 77 Radek JíraRadek Jíra 80 Rozběháme Česko, z.úRozběháme Česko, z.ú 4 80.69 5.00
7 Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 84.63 4.00
8 Tomáš MráčekTomáš Mráček 93 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 86.32 3.00

400 m překážek (0.76) - Ženy

(ne, 26.8.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 77.74 11.00
2 32 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 79.81 9.00
3 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 89.75 8.00
Celkem 3 závodníků