Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

27. ročník Chodovské tretry

Chodov (5. 5. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 4 07.76
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.87
3 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.43
Jiří HampejsJiří Hampejs 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 09:35) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.74
2 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 07.86
3 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.21
4 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.24
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 09:35) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.08
2 Viet Anh DoViet Anh Do 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 08.10
3 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.15
4 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.19
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.74
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 4 07.76
3 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 07.86
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 07.87
5 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.08
6 Viet Anh DoViet Anh Do 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 08.10
7 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.15
8 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.21
9 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 08.24
10 Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 08.43
11 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.19
Jiří HampejsJiří Hampejs 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
David BerkaDavid Berka 04 AK SokolovAK Sokolov 2 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:05) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.70
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 3 07.71
3 Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 5 07.84
4 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 07.90
5 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.14
6 Viet Anh DoViet Anh Do 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 08.22
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:55) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 08.19
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.34
3 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.42
4 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 5 08.49
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.72
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 08.94
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 09:10) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 08.17
2 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.01
3 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.39
4 89 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.99
Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 09:10) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.63
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.85
3 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.85
4 66 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.45
5 Samuel KlementSamuel Klement 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 09:10) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.30
2 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 6 08.52
3 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.86
4 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.16
5 73 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 09:10) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.60
2 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.82
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.91
4 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.45
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 AK SokolovAK Sokolov 4 08.17
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.30
3 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 6 08.52
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.60
5 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.63
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.82
7 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.85
7 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.85
9 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.86
10 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.91
11 Jakub SurovecJakub Surovec 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.01
12 Matěj DenkMatěj Denk 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.16
13 František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.39
14 66 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 09.45
15 73 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.47
16 89 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.99
17 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 10.45
18 Samuel KlementSamuel Klement 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.26
Robert KučeraRobert Kučera 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 09:25) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 07.83
2 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.48
3 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 08.63
4 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.69
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.81
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 09:25) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.28
2 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.52
3 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 08.54
4 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.74
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 09:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.27
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.56
3 33 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.48
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 09:25) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.38
2 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.76
3 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.79
4 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 08.89
5 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.15
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 5.5.2018 - 09:25) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.25
2 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.63
3 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.84
4 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.34
Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 07.83
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.25
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.27
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.28
5 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.38
6 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 08.48
7 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.52
8 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 AK SokolovAK Sokolov 3 08.54
9 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.56
10 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 08.63
10 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.63
12 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.74
13 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.76
14 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.79
15 Petra SičakováPetra Sičaková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 08.84
16 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 08.89
17 Markéta BoučkováMarkéta Boučková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.15
18 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.34
19 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.38
20 33 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.48
21 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.69
22 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.81
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 DNS
Nicole HofmannováNicole Hofmannová 04 AK SokolovAK Sokolov 5 DNS
Aneta HradskáAneta Hradská 04 AK SokolovAK Sokolov 6 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 07.96
2 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 08.18
3 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.19
4 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 08.22
5 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 08.53
6 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 08.53
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:50) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.31
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.45
3 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.54
4 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.59
5 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.82
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.84
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 09:00) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.22
2 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.74
3 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.04
4 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.09
5 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.30
6 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.27
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 09:00) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.48
2 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.85
3 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.21
4 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.38
5 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.63
6 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.55
2 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.11
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.15
4 98 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.42
Dominika KrátkáDominika Krátká 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 09:00) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.58
2 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.02
3 53 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.41
4 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 10.05
5 Sabina NimrichterováSabina Nimrichterová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.25
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 5.5.2018 - 09:00) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.82
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.06
3 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.25
4 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.60
5 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.78
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 5.5.2018 - 09:00) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.81
2 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.26
3 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.59
4 84 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.90
Alexandra KrátkáAlexandra Krátká 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 4 08.22
2 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.48
3 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.55
4 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 08.58
5 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.74
6 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.81
7 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.82
8 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.85
9 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.02
10 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.04
11 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.06
12 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 09.09
13 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.11
14 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.15
15 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.21
16 Klára KompitováKlára Kompitová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.25
17 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 09.26
18 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.30
19 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.38
20 53 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.41
21 98 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.42
22 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.59
23 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.60
24 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.63
25 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2 09.78
26 84 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.90
27 Kateřina JanouškováKateřina Janoušková 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.95
28 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 10.05
29 Sabina NimrichterováSabina Nimrichterová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.25
30 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.27
Dominika KrátkáDominika Krátká 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 DNS
Alexandra KrátkáAlexandra Krátká 06 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 07:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David GötzDavid Götz 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.36
2 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.16
3 Antonín JandlAntonín Jandl 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.25
4 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.36
5 František HertlFrantišek Hertl 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.76
Jan TolarJan Tolar 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 07:00) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.78
2 Nikolas MejzrNikolas Mejzr 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.25
3 95 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.45
4 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.58
5 Jan StehlíkJan Stehlík 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.45
6 Bruno BartBruno Bart 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 13.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 07:00) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.15
2 Daniel PechoušekDaniel Pechoušek 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.29
3 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.36
4 Daniel NetíkDaniel Netík 11 AK SokolovAK Sokolov 6 10.60
5 Tadeáš GrosserTadeáš Grosser 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.45
Lukáš MolčikLukáš Molčik 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 07:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.50
2 Filip TrávníkFilip Trávník 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.61
3 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.00
4 Robin PupíkRobin Pupík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.90
Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Filip LichnerFilip Lichner 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.50
2 Filip TrávníkFilip Trávník 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.61
3 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 09.78
4 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.00
5 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.15
6 Nikolas MejzrNikolas Mejzr 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 10.25
7 Daniel PechoušekDaniel Pechoušek 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.29
8 David GötzDavid Götz 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 10.36
8 Jan GregorJan Gregor 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 10.36
10 95 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.45
11 Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.58
12 Daniel NetíkDaniel Netík 11 AK SokolovAK Sokolov 6 10.60
13 Michal KlíčekMichal Klíček 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.16
14 Antonín JandlAntonín Jandl 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.25
15 Jakub KorellusJakub Korellus 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.36
16 Jan StehlíkJan Stehlík 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.45
16 Tadeáš GrosserTadeáš Grosser 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.45
18 František HertlFrantišek Hertl 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.76
19 Robin PupíkRobin Pupík 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 11.90
20 Bruno BartBruno Bart 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 13.53
Jan TolarJan Tolar 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Lukáš MolčikLukáš Molčik 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 DNS
Martin ProšekMartin Prošek 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Filip LichnerFilip Lichner 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:35) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.47
2 Jan PötzlJan Pötzl 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.74
3 Filip TrávníkFilip Trávník 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.77
4 David KloučekDavid Klouček 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.94
5 Daniel BáťaDaniel Báťa 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 10.17
6 Nikolas MejzrNikolas Mejzr 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 10.34
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:30) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.92
2 Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 09.16
3 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.22
4 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.29
5 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.40
6 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.54
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.06
2 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.57
3 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.12
4 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.30
5 Tomáš VikorTomáš Vikor 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.92
Dominik KošekDominik Košek 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.21
2 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.39
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.56
4 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.94
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 06:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.28
2 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.51
3 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.84
4 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.21
5 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 10.42
Marek JílekMarek Jílek 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.06
2 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.21
3 Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 09.28
4 Tobias LinhartTobias Linhart 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.39
5 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.51
6 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.56
7 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.57
8 Kryštof PupíkKryštof Pupík 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.84
9 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.94
10 Filip KosFilip Kos 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.12
11 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.21
12 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.30
13 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 10.42
14 Tomáš VikorTomáš Vikor 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.92
Dominik KošekDominik Košek 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 DNS
Marek JílekMarek Jílek 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 06:30) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.84
2 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.07
3 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.44
4 Eliška DurdíkováEliška Durdíková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.08
5 Adéla ZrůstováAdéla Zrůstová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.40
6 Eliška VachrlonováEliška Vachrlonová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 06:30) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.13
2 Pavlína PilousováPavlína Pilousová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.54
3 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.87
4 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.88
Nevena BrejšováNevena Brejšová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Karolín BáťováKarolín Báťová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 06:30) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.14
2 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.34
3 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.52
4 Barbora LevaiováBarbora Levaiová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.41
5 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.10
6 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.43
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 06:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.27
2 Adéla NetíkováAdéla Netíková 11 AK SokolovAK Sokolov 5 10.88
3 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.99
4 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.00
5 Adéla RudolfováAdéla Rudolfová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.64
Anežka LožkováAnežka Ložková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (so, 5.5.2018 - 06:30) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.78
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.94
3 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.35
4 Kateřina HusákováKateřina Husáková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.86
5 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.83
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (so, 5.5.2018 - 06:30) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.03
2 Zuzana MatuchováZuzana Matuchová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.62
3 Klára TolarováKlára Tolarová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.91
4 Julie LevaiováJulie Levaiová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.22
Karolína VodákováKarolína Vodáková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Anna BeňováAnna Beňová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.78
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.94
3 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.03
4 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.13
5 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 10.14
6 39 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.27
7 Michaela KoněvalíkováMichaela Koněvalíková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.34
8 Eva VébrováEva Vébrová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 10.35
9 Ema TrávníkováEma Trávníková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.52
10 Pavlína PilousováPavlína Pilousová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 10.54
11 Zuzana MatuchováZuzana Matuchová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.62
12 Kristýna DvorskáKristýna Dvorská 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.84
13 Johana VondráčkováJohana Vondráčková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.87
14 Adéla NetíkováAdéla Netíková 11 AK SokolovAK Sokolov 5 10.88
15 Klára TolarováKlára Tolarová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.91
16 Nikola RůžkováNikola Růžková 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 10.99
17 Kristýna StrakováKristýna Straková 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.00
18 Anna KarpowiczováAnna Karpowiczová 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 11.07
19 Julie LevaiováJulie Levaiová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.22
20 Barbora LevaiováBarbora Levaiová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.41
21 Adéla KortusováAdéla Kortusová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.44
22 Adéla RudolfováAdéla Rudolfová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 11.64
23 Kateřina HusákováKateřina Husáková 11 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.86
24 Magdalena SuchánkováMagdalena Suchánková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.88
25 Eliška DurdíkováEliška Durdíková 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 12.08
26 Michelle VrbováMichelle Vrbová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.10
27 Adéla ZrůstováAdéla Zrůstová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 12.40
28 Michaela Anna PachmanováMichaela Anna Pachmanová 11 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 12.43
29 Eliška VachrlonováEliška Vachrlonová 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.59
30 Lenka RivolováLenka Rivolová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.83
Nevena BrejšováNevena Brejšová 10 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 DNS
Karolín BáťováKarolín Báťová 12 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 DNS
Anežka LožkováAnežka Ložková 10 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 DNS
Karolína VodákováKarolína Vodáková 11 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 DNS
Anna BeňováAnna Beňová 09 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:20) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma Sofie KraftováEmma Sofie Kraftová 10 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.79
2 Vanesa KrýslováVanesa Krýslová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.84
3 Tereza KratochvílováTereza Kratochvílová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.88
4 Kateřina BružováKateřina Bružová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.88
5 Berenika AdamcováBerenika Adamcová 09 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 09.97
6 39 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 10.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:15) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.04
2 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.41
3 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 09.43
4 93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 09.52
5 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.71
6 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.72
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.12
2 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.17
3 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.34
4 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.83
5 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.16
6 Veronika LevaiováVeronika Levaiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.81
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.47
2 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.51
3 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.60
4 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.93
5 Ema DraskáEma Draská 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.33
6 Nela KořínkováNela Kořínková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.64
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.71
2 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.88
3 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.02
4 Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.30
Martina DimitrovováMartina Dimitrovová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.71
2 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.75
3 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.77
4 Natálie Petra BeňákováNatálie Petra Beňáková 07 NEW ROLL RUNNERSNEW ROLL RUNNERS 5 10.49
5 Eliška FrantováEliška Frantová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.61
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 5.5.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.94
2 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 10.00
3 Dominika ŠibralováDominika Šibralová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.46
4 Adéla FrantováAdéla Frantová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.12
2 93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 09.47
3 Tereza KrejčováTereza Krejčová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 09.51
4 Martina KapicováMartina Kapicová 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.60
5 Jana ZávodnáJana Závodná 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 1 09.71
5 Michaela CikanikováMichaela Cikaniková 08 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 09.71
7 Kamila KosováKamila Kosová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.75
8 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.77
9 Štěpánka DvořákováŠtěpánka Dvořáková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.88
10 Barbora KyseláBarbora Kyselá 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.93
11 Carla BašistováCarla Bašistová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.94
12 Eliška DibďákováEliška Dibďáková 08 Athletic club Mariánské Lázně, z.s.Athletic club Mariánské Láz... 5 10.00
13 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.02
14 Magdaléna PotužníkováMagdaléna Potužníková 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.17
15 Elizaveta KuznetsovaElizaveta Kuznetsova 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.30
16 Ema DraskáEma Draská 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.33
17 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.34
18 Dominika ŠibralováDominika Šibralová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.46
19 Natálie Petra BeňákováNatálie Petra Beňáková 07 NEW ROLL RUNNERSNEW ROLL RUNNERS 5 10.49
20 Eliška FrantováEliška Frantová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.61
21 Nela KořínkováNela Kořínková 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 10.64
22 Markéta KrámováMarkéta Krámová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.83
23 Adéla FrantováAdéla Frantová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 10.84
24 Adéla VenhodováAdéla Venhodová 08 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 11.16
25 Veronika LevaiováVeronika Levaiová 08 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.81
Martina DimitrovováMartina Dimitrovová 07 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 DNS

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 10:25) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.50
2 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.61
3 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 12.16
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 12.29
5 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.32
Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 10:25) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.40
2 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.56
3 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.79
4 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.31
5 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.90
Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 5.5.2018 - 10:25) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.08
2 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.70
3 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 14.13
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DQ
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 5.5.2018 - 10:25) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.39
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.58
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.62
4 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.27
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.39
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.40
3 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.50
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 11.56
5 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.58
6 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.61
7 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 11.62
8 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.79
9 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.08
10 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 12.16
11 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 12.27
12 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 12.29
13 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 12.31
14 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.32
15 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 12.70
16 Jan GurbanJan Gurban 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 12.90
17 Petr PavelkaPetr Pavelka 61 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 14.13
Ondřej BatlaOndřej Batla 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 DNS
Filip SelingerFilip Selinger 03 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 DNS
Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 DNS
Petr ErnstPetr Ernst 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS
Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 DQ
Martin TonnhauserMartin Tonnhauser 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:05) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 11.02
2 Jakub VostatekJakub Vostatek 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.15
3 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 11.37
4 Adam BauerAdam Bauer 02 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 11.59
5 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 11.63
6 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 11.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 5.5.2018 - 10:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.95
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.52
3 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.13
Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 02 (so, 5.5.2018 - 10:15) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.20
2 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.37
3 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.49
4 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.76
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 12.95
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.20
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.37
4 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.49
5 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 13.52
6 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 13.76
7 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.13
Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 12.93
2 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 13.13
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 13.36
4 Linda ČechováLinda Čechová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 13.43
5 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 13.44
6 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 13.83
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 35.84
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 37.01
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 37.16
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 37.47
5 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 38.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 37.17
2 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 38.31
3 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 38.38
4 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 38.73
5 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 39.54
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.98
2 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 39.05
3 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 39.52
4 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 41.46
5 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 41.58
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 35.84
2 Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 37.01
3 Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 37.16
4 Daniel VaidišDaniel Vaidiš 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 37.17
5 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 37.47
6 Adam HadAdam Had 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 38.31
7 Michal BurešMichal Bureš 99 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 38.38
8 Vítězslav VurmVítězslav Vurm 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 38.73
9 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 38.87
10 Jan ŠeboJan Šebo 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.98
11 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 39.05
12 Václav ZýkaVáclav Zýka 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 39.52
13 Michal BrychMichal Brych 99 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 39.54
14 Adam ChristophAdam Christoph 01 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 5 41.46
15 Adam BlažekAdam Blažek 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 41.58

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.82
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 39.68
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 39.79
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 39.94
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.57
2 69 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 47.28
3 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.32
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 38.82
2 Jan KundrátJan Kundrát 03 AK SokolovAK Sokolov 6 39.68
3 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 39.79
4 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 39.94
5 Lukáš BuršíkLukáš Buršík 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.57
6 69 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 47.28
7 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.32

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 45.31
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.71
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.63
4 50 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 47.79
5 52 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.64
6 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 56.12
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 6 48.03
2 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 48.73
3 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 49.79
4 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 49.80
5 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 53.53
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 45.31
2 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.71
3 Jan ŠveňhaJan Šveňha 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.63
4 50 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 47.79
5 Ondřej VolfOndřej Volf 05 AK SokolovAK Sokolov 6 48.03
6 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 48.73
7 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 49.79
8 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 49.80
9 52 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 51.64
10 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 53.53
11 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 56.12

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 40.19
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 41.06
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 42.49
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.74
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 45.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 45.59
2 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 46.23
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3 46.42
4 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 46.63
5 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 47.75
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PetržilkováTereza Petržilková 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 40.19
2 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 41.06
3 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 4 42.49
4 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.74
5 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 45.20
6 Hana HyklováHana Hyklová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 45.59
7 Kristina NováKristina Nová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 46.23
8 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3 46.42
9 Kateřina BílkováKateřina Bílková 02 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 46.63
10 Tereza KošíkováTereza Košíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 47.75

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 43.68
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 44.21
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.08
4 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 45.09
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 45.82
6 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 46.47
2 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 46.75
3 76 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.92
4 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 49.64
5 85 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.54
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 49.16
2 30 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 49.44
3 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.22
4 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 52.99
5 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 60.35
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 43.68
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 44.21
3 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 45.08
4 Simona JungmannováSimona Jungmannová 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 45.09
5 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 45.82
6 Karolína SukováKarolína Suková 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 46.47
7 Eliška VébrováEliška Vébrová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.50
8 Kristýna MaškováKristýna Mašková 03 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 2 46.75
9 76 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 46.92
10 Kristýna NovákováKristýna Nováková 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 49.16
11 30 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 49.44
12 Alžběta PavezováAlžběta Pavezová 04 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 6 49.64
13 85 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 50.54
14 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 52.22
15 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 52.99
16 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 60.35
Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.53
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 44.95
3 47 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 45.54
4 59 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.84
5 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.42
6 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 49.77
2 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.97
3 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 50.19
4 93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 51.25
5 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 54.01
6 98 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 55.26
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 46.31
2 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 53.09
3 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.48
4 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 57.40
5 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 58.65
6 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 61.67
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 49.34
2 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 52.59
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 53.23
4 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 57.08
5 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.55
6 Natálie Petra BeňákováNatálie Petra Beňáková 07 NEW ROLL RUNNERSNEW ROLL RUNNERS 3 61.59
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 47.78
2 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 48.87
3 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 52.74
4 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 53.84
5 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 55.06
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška AugustováEliška Augustová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 44.53
2 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 44.95
3 47 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 45.54
4 59 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 45.84
5 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 46.31
6 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 47.42
7 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 47.78
8 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 48.09
9 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 48.87
10 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 49.34
11 Adriana FinkováAdriana Finková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 49.77
12 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 49.97
13 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 50.19
14 93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 51.25
15 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 52.59
16 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 52.74
17 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 53.09
18 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 53.23
19 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 53.48
20 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 53.84
21 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 54.01
22 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 55.06
23 98 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 55.26
24 Eliška PeřinováEliška Peřinová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 57.08
25 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 57.40
26 Kristýna LazorčíkováKristýna Lazorčíková 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 57.55
27 Julie PetrželkováJulie Petrželková 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 5 58.65
28 Natálie Petra BeňákováNatálie Petra Beňáková 07 NEW ROLL RUNNERSNEW ROLL RUNNERS 3 61.59
29 Kateřina SchwarzováKateřina Schwarzová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 61.67
Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 69 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.85
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2:31.15
2 50 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:39.53
3 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.00
4 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:01.17
5 79 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:02.16
6 89 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:06.24
77 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 92 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.03
2 73 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:41.52
3 52 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.99
4 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.01
5 93 Antonín MyslíkAntonín Myslík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:03.01
6 95 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:06.15
83 Lukáš ŠtěrbaLukáš Štěrba 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2:31.15
2 92 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.03
3 50 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:39.53
4 73 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:41.52
5 52 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.99
6 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.00
7 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.01
8 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:01.17
9 79 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:02.16
10 93 Antonín MyslíkAntonín Myslík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:03.01
11 95 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:06.15
12 89 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:06.24
77 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
83 Lukáš ŠtěrbaLukáš Štěrba 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:27.65
2 85 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.23
3 72 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:37.50
4 30 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.86
5 33 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3:11.66
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 59 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:23.85
2 47 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:34.61
3 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:35.81
4 98 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:44.13
5 53 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.47
6 84 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:50.22
7 65 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:53.27
93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
39 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 9 závodníků

5000 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 26 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15:40.77
2 69 Jakub CoufalJakub Coufal 86 Witte Bike TeamWitte Bike Team 15:58.69
3 31 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 16:28.99
4 54 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16:31.83
5 47 Milan KožákMilan Kožák 65 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:59.39
6 92 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18:21.48
7 78 Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 71 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 18:26.26
8 39 Vítek BrožekVítek Brožek 99 Witte Bike TeamWitte Bike Team 18:49.92
9 63 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18:56.19
10 93 Lubomír BašusLubomír Bašus 84 KolováKolová 19:08.90
11 71 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19:21.06
12 77 František BrožekFrantišek Brožek 73 Witte Bike TeamWitte Bike Team 19:33.31
13 53 Tomáš LangTomáš Lang 73 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19:40.58
14 16 Petr KorellusPetr Korellus 79 NeregistrovaníNeregistrovaní 21:50.94
15 29 Luděk SoukupLuděk Soukup 79 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 22:55.89
83 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
13 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 78 Lukáš DrozdLukáš Drozd 81 Starý PlzenecStarý Plzenec 18:48.98
2 52 Michal ČančíkMichal Čančík 74 KosmonosyKosmonosy 19:43.76
3 73 Tomáš GroserTomáš Groser 77 Karlovarský vegetariánKarlovarský vegetarián 20:33.27
4 79 Jiří HatašJiří Hataš 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 21:36.65
5 72 Otakar HůrkaOtakar Hůrka 76 Bike a Běh OstrovBike a Běh Ostrov 22:03.93
6 46 Michal HavlíčekMichal Havlíček 71 ACES TEAMACES TEAM 22:38.81
7 55 Jiří WestrmaierJiří Westrmaier 53 KolováKolová 22:40.94
8 65 Jiří KrálovecJiří Královec 57 AK SokolovAK Sokolov 24:12.01
9 96 Václav MikešVáclav Mikeš 55 Sport JosefovSport Josefov 24:30.80
10 33 František HolečekFrantišek Holeček 58 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25:40.17
11 95 Miroslav ČekanMiroslav Čekan 58 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26:21.24
12 59 Manfred KrassaManfred Krassa 44 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 26:35.36
82 Michal ČudanMichal Čudan 73 ACES TEAMACES TEAM DNS
66 František EretFrantišek Eret 89 ACES TEAMACES TEAM DNS
49 Dušan ParihuzičDušan Parihuzič 77 Živé SokolovskoŽivé Sokolovsko DNS
85 Martin HornákMartin Hornák 75 ACES TEAMACES TEAM DNS
3 Jan LinhartJan Linhart 84 ACES TEAMACES TEAM DNS
76 Bohdan HofraiterBohdan Hofraiter 68 ACES TEAMACES TEAM DNS
51 Daniel KaválekDaniel Kaválek 72 ACES TEAMACES TEAM DNS
Celkem 19 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 26 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15:40.77
2 69 Jakub CoufalJakub Coufal 86 Witte Bike TeamWitte Bike Team 15:58.69
3 31 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 16:28.99
4 54 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 16:31.83
5 47 Milan KožákMilan Kožák 65 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 17:59.39
6 92 Jiří FolvarčíkJiří Folvarčík 80 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 18:21.48
7 78 Jaroslav ŠvejdarJaroslav Švejdar 71 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 18:26.26
8 78 Lukáš DrozdLukáš Drozd 81 Starý PlzenecStarý Plzenec 18:48.98
9 39 Vítek BrožekVítek Brožek 99 Witte Bike TeamWitte Bike Team 18:49.92
10 63 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18:56.19
11 93 Lubomír BašusLubomír Bašus 84 KolováKolová 19:08.90
12 71 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 19:21.06
13 77 František BrožekFrantišek Brožek 73 Witte Bike TeamWitte Bike Team 19:33.31
14 53 Tomáš LangTomáš Lang 73 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 19:40.58
15 52 Michal ČančíkMichal Čančík 74 KosmonosyKosmonosy 19:43.76
16 73 Tomáš GroserTomáš Groser 77 Karlovarský vegetariánKarlovarský vegetarián 20:33.27
17 79 Jiří HatašJiří Hataš 87 NeregistrovaníNeregistrovaní 21:36.65
18 16 Petr KorellusPetr Korellus 79 NeregistrovaníNeregistrovaní 21:50.94
19 72 Otakar HůrkaOtakar Hůrka 76 Bike a Běh OstrovBike a Běh Ostrov 22:03.93
20 46 Michal HavlíčekMichal Havlíček 71 ACES TEAMACES TEAM 22:38.81
21 55 Jiří WestrmaierJiří Westrmaier 53 KolováKolová 22:40.94
22 29 Luděk SoukupLuděk Soukup 79 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 22:55.89
23 65 Jiří KrálovecJiří Královec 57 AK SokolovAK Sokolov 24:12.01
24 96 Václav MikešVáclav Mikeš 55 Sport JosefovSport Josefov 24:30.80
25 33 František HolečekFrantišek Holeček 58 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25:40.17
26 95 Miroslav ČekanMiroslav Čekan 58 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 26:21.24
27 59 Manfred KrassaManfred Krassa 44 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 26:35.36
83 Radek BurešRadek Bureš 01 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
13 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNF
82 Michal ČudanMichal Čudan 73 ACES TEAMACES TEAM DNS
66 František EretFrantišek Eret 89 ACES TEAMACES TEAM DNS
49 Dušan ParihuzičDušan Parihuzič 77 Živé SokolovskoŽivé Sokolovsko DNS
85 Martin HornákMartin Hornák 75 ACES TEAMACES TEAM DNS
3 Jan LinhartJan Linhart 84 ACES TEAMACES TEAM DNS
76 Bohdan HofraiterBohdan Hofraiter 68 ACES TEAMACES TEAM DNS
51 Daniel KaválekDaniel Kaválek 72 ACES TEAMACES TEAM DNS

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 80 Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 19:14.51
2 58 Nela KristenováNela Kristenová 87 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22:01.13
3 74 Markéta KorellusováMarkéta Korellusová 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 22:43.92
4 60 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 24:10.75
5 49 Jana ŠplinarováJana Šplinarová 64 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 26:00.34
6 98 Marcela KantnerováMarcela Kantnerová 79 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 27:32.78
59 Michaela RiesováMichaela Riesová 79 ACES TEAMACES TEAM DNS
76 Hana StuškováHana Stušková 70 ACES TEAMACES TEAM DNS
62 Martina KabilováMartina Kabilová 69 ACES TEAMACES TEAM DNS
90 Irena ŠípováIrena Šípová 62 ACES TEAMACES TEAM DNS
28 Jana KaválkováJana Kaválková 75 ACES TEAMACES TEAM DNS
71 Eva HejnicováEva Hejnicová 81 ACES TEAMACES TEAM DNS
93 Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková 96 Witte Bike TeamWitte Bike Team DNS
Celkem 13 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 5.5.2018 - 08:15) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠmrhaJan Šmrha 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.40
2 Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 12.25
3 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 14.87
František ŠevčíkFrantišek Ševčík 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 DNS
77 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNF
Poznámky:
Došlo ke zranění závodníka Ben Abdellatif Jonas - 2005. Po prvotním ošetření byla přivolána zdravotníkem závodu záchranná služba. Bez cizího zavinění.
Celkem 5 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 10.08
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 10.35
3 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.69
4 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 11.32
5 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.53
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.24
2 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 12.12
3 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 12.28
4 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 12.38
5 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.46
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 10.08
2 Pavlína KubešováPavlína Kubešová 05 ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s. 3 10.35
3 Lenka BurešováLenka Burešová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 10.69
4 Linda UbryováLinda Ubryová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 11.24
5 Lucie MaškováLucie Mašková 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 11.32
6 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.53
7 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 12.12
8 Karolína StejskalováKarolína Stejskalová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 12.28
9 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 12.38
10 Nikola RotováNikola Rotová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 12.46

200 m překážek (0.76) - Žáci

(so, 5.5.2018 - 07:55) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SladkýOndřej Sladký 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 28.98
2 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 29.01
3 Jakub JurášJakub Juráš 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 30.47
Celkem 3 závodníků

200 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:05) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 31.27
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 32.60
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:05) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.00
2 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 33.14
3 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 33.42
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 31.27
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 32.60
3 Veronika BurešováVeronika Burešová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 33.00
4 Valentina LudvíkováValentina Ludvíková 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 33.14
5 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 33.42
Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 DNF

200 m překážek (0.76) - Žákyně

(so, 5.5.2018 - 08:06) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 32.66
2 Magdaléna WagnerováMagdaléna Wagnerová 03 AK SokolovAK Sokolov 6 34.90
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:26) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Josef TerčJosef Terč
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1.60
2 Martin ProkopecMartin Prokopec
AK SokolovAK Sokolov
03 1.50
3 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1.50
4 Petr KuřákPetr Kuřák
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1.45
5 Daniel KlejchDaniel Klejch
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 1.45
6 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 1.45
7 Jiří HampejsJiří Hampejs
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 1.40
8 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1.30
9 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 1.25
MS Jan GurbanJan Gurban
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
01 1.65
Ondřej SladkýOndřej Sladký
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 DNS
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:26) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Ondřej VolfOndřej Volf
AK SokolovAK Sokolov
05 1.50
2 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 1.35
3 Jakub SurovecJakub Surovec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.25
77 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 DNS
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:11) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.40
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 1.40
3 Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
03 1.35
4 Petra SičakováPetra Sičaková
ATLETCLUB Nýřany, z.s.ATLETCLUB Nýřany, z.s.
03 1.30
5 33 Olga MeiserováOlga Meiserová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
04 1.25
6 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 1.20
MS 60 Šárka ŠvejdarováŠárka Švejdarová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 1.40
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:11) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lenka BurešováLenka Burešová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 1.45
2 Nikola RotováNikola Rotová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
05 1.40
3 Adriana FinkováAdriana Finková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 1.30
4= Dominika HejdováDominika Hejdová
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
05 1.25
4= Lucie MaškováLucie Mašková
SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s.
06 1.25
6 Nela SchornáNela Schorná
ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s.
05 1.25
7 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 1.20
Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 NM
Barbora ŠimčíkováBarbora Šimčíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
06 NM
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 06:14) Excel