výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

27. ročník Chodovské tretry

Chodov (5. 5. 2018)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 69 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:24.85
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2:31.15
2 50 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:39.53
3 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.00
4 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:01.17
5 79 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:02.16
6 89 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:06.24
77 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 92 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.03
2 73 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:41.52
3 52 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.99
4 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.01
5 93 Antonín MyslíkAntonín Myslík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:03.01
6 95 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:06.15
83 Lukáš ŠtěrbaLukáš Štěrba 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Jan ApolénJan Apolén 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 2:31.15
2 92 Lukáš HamataLukáš Hamata 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:32.03
3 50 Radek SochůrekRadek Sochůrek 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:39.53
4 73 Tomáš SekeraTomáš Sekera 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:41.52
5 52 Petr KlíčekPetr Klíček 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.99
6 82 Matyáš ProkopMatyáš Prokop 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.00
7 46 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:52.01
8 78 Adam KuncAdam Kunc 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:01.17
9 79 Matěj MaršíkMatěj Maršík 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:02.16
10 93 Antonín MyslíkAntonín Myslík 08 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:03.01
11 95 Lukáš KorellusLukáš Korellus 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3:06.15
12 89 Jaroslav ŠimmerJaroslav Šimmer 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3:06.24
77 Jonas Ben AbdellatifJonas Ben Abdellatif 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
83 Lukáš ŠtěrbaLukáš Štěrba 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 76 Barbora LoufkováBarbora Loufková 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:27.65
2 85 Viktorie SchveinerováViktorie Schveinerová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:35.23
3 72 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:37.50
4 30 Zuzana VastlováZuzana Vastlová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:51.86
5 33 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3:11.66
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 59 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:23.85
2 47 Veronika ŠalátováVeronika Šalátová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:34.61
3 71 Anna PeřinováAnna Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:35.81
4 98 Zuzana PeřinováZuzana Peřinová 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2:44.13
5 53 Natálie SeifertováNatálie Seifertová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2:44.47
6 84 Michaela RybákováMichaela Rybáková 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:50.22
7 65 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:53.27
93 Michaela ZaschkeováMichaela Zaschkeová 07 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. DNS
39 Nela JurášováNela Jurášová 09 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. DNS
Celkem 9 závodníků