Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebory AK Olomouc

Olomouc (2. 5. 2018)
60 m - Muži (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 040104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.69
2 Martin BelfínMartin Belfín 001205 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.77
3 Miloš PallaMiloš Palla 021224 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.86
150 m - Ml. žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Jan MikešJan Mikeš 051123 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 21.74
2 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 050704 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.50
3 Leonard LosíkLeonard Losík 060415 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.95
150 m - Ml. žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 050605 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 22.21
2 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 060804 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 24.50
300 m - Ženy (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 44.82
2 Zdena ŠtěpánkováZdena Štěpánková 030221 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 44.95
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 46.42
800 m - Ml. žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marek JanákMarek Janák 050311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:35.86
2 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda 050217 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:38.36
3 Jakub ŠpičkaJakub Špička 050307 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:40.34
800 m - Ml. žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vendula VoldánováVendula Voldánová 051004 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:49.65
2 Agáta NovotnáAgáta Novotná 060315 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:51.30
3 Anna ŽídkováAnna Žídková 051019 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:00.52
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Tomáš SlanýTomáš Slaný 061104 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.85
2 Marek JanákMarek Janák 050311 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.96
100 m překážek (0.84) - Žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 010221 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.87
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová 011228 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 16.16
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Denisa MarkováDenisa Marková 040627 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.98