výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

Skok o tyči - Junioři

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.114.214.314.51 Body
1 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6 4.01 -------o-xxoxxoxxx 11.00
2= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 3.21 --ooxxx 8.50
2= Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 4 3.21 --ooxxx 8.50
4 Josef Jan CsikánJosef Jan Csikán
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 3 3.01 --oxxx 7.00
5 Filip ZemanFilip Zeman
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 2 3.01 ooxoxxx 6.00
MS Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 8 4.31 -----------xxo-xoxxx
MS Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1 4.11 ----------xooxxx
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 9 4.31 ----------o-oxxoxxx
Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 7 NM -x-
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 5.5.2018 - 04:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.014.11 Body
1 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 3.91 ------ooooxxx 11.00
2= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 3.41 ooooxoxxx 8.50
2= Henrich StrýčekHenrich Strýček
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 8 3.41 --ooxoxxx 8.50
4 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 3.21 -oxoxoxxx 7.00
5 Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 7 3.01 -oxoxxx 6.00
6 Theo BébarTheo Bébar
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5 2.81 ooxxx 5.00
7 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4 2.61 oxxx 4.00
Robin SloukaRobin Slouka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 3 DNS --------------------
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.252.452.652.853.053.153.253.353.453.613.713.813.853.954.054.15 Body
1 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
00 6 3.61 ---o-ooo-oxxx 11.00
2 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 7 3.35 ----xoxxoxoxxoxxx 9.00
3 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A
99 5 3.15 ---oooxxx 8.00
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4 2.85 --xxooxxx 7.00
5 Markéta SláčíkováMarkéta Sláčíková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
02 3 2.85 -ooxxoxxx 6.00
6 Eliška HofmanováEliška Hofmanová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 2 2.65 ooxxoxxx 5.00
Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1 DNS -----
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(so, 5.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.852.052.252.452.652.853.053.153.253.353.453.553.653.753.853.954.054.15 Body
1 3 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 6 3.15 ----xooooxxx 11.00
2 1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5 3.05 ---oooxxoxxx 9.00
3 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 2.65 ---oxoxxx 8.00
4 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4 2.45 -ooxoxxx 7.00
5 Taťána DobešováTaťána Dobešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2 2.45 -xooxoxxx 6.00
Eliška HenklováEliška Henklová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 DNS
Celkem 6 závodníků