Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

3000 m - Junioři (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 6 Jan ŠvejnohaJan Švejnoha 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09:04.59 11.00
2 9 Martin ZajícMartin Zajíc 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 9 09:48.64 9.00
3 3 Radim HolubRadim Holub 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10:09.32 8.00
4 8 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:12.83 7.00
5 5 Ondřej ŠkodaOndřej Škoda 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 10:26.72 6.00
6 2 Martin AdamecMartin Adamec 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10:46.48 5.00
MS 4 Patrik MinářPatrik Minář 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09:57.58
7 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DNS
1 Martin ProkšaMartin Prokša 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 9 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 20 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 09:02.75 11.00
2 17 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 09:02.92 9.00
3 15 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:39.12 8.00
4 18 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 09:44.55 7.00
5 16 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 10:07.08 6.00
6 21 Daniel RůžaDaniel Růža 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 10:13.08 5.00
7 19 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10:42.13 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 07:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana HudcováHana Hudcová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 14 11:59.14 11.00
Celkem 1 závodníků

3000 m - Dorostenky (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 07:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 13:22.75 11.00
2 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 14:38.45 9.00
MS Šárka PůstováŠárka Půstová 02 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 13 11:33.47
Celkem 3 závodníků