Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

110 m překážek (0.99) - Junioři

(so, 5.5.2018 - 05:00) official Vítr: +4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.77 11.00
2 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.81 9.00
3 Lukáš MartiňákLukáš Martiňák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.31 8.00
4 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.37 7.00
5 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.47 6.00
6 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 15.84 5.00
7 Jiří ŠůstalJiří Šůstal 99 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 17.01 4.00
8 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 17.16 3.00
Celkem 8 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 04:50) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.74 11.00
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.77 9.00
3 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.61 6.00
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.93 5.00
5 Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.31 3.00
6 Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.10 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 04:50) official Vítr: +3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.08 8.00
2 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.31 7.00
3 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.00 4.00
4 Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.74 1.00
MS Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 16.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 14.74 11.00
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 14.77 9.00
Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 15.61 6.00
Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 15.93 5.00
Matěj ŠkovránMatěj Škovrán 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 16.31 3.00
Marek VečeřaMarek Večeřa 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 17.10 2.00
Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.08 8.00
Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.31 7.00
Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.00 4.00
Václav PfefferVáclav Pfeffer 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 17.74 1.00
Tomáš KozmíkTomáš Kozmík 02 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 16.23