Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů

Olomouc (5. 5. 2018)

400 m překážek (0.91) - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.94 11.00
2 Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.73 9.00
3 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 57.01 8.00
4 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.70 7.00
5 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 59.84 6.00
6 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.68 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 61.85 4.00
2 25 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 62.68 3.00
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.37 2.00
4 Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 64.96 1.00
5 8 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 73.80
MS Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.05
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 55.94 11.00
Matej BalúchMatej Balúch 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 56.73 9.00
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 57.01 8.00
Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 58.70 7.00
Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 59.84 6.00
Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 60.68 5.00
16 Jakub ŠkojecJakub Škojec 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 61.85 4.00
25 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 62.68 3.00
Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 63.37 2.00
Petr OpatrnýPetr Opatrný 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 64.96 1.00
8 Martin VodičkaMartin Vodička 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 73.80
Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 54.05

400 m překážek (0.76) - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 09:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina DlabajováKateřina Dlabajová 01 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 4 62.17 11.00
2 Nikola PlocováNikola Plocová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 3 64.67 9.00
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 65.79 8.00
4 Radka ŠkovranováRadka Škovranová 99 AK Olymp Brno, spolek AAK Olymp Brno, spolek A 5 67.36 7.00
5 Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 72.30 6.00
6 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 80.40 5.00
Celkem 6 závodníků