Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.20 11.00
2 František KunovskýFrantišek Kunovský 93 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 11.29 9.00
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 11.37 8.00
4 31 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 11.55 7.00
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 11.61 6.00
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.67 5.00
7 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.87 1.00
8 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.92
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.80 3.00
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 5 11.86 2.00
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 11.90
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 12.04
5 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 1 12.08
6 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.14
7 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.16
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 8 12.37
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 11.79 4.00
2 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.95
3 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 11.97
4 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.05
5 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 12.11
6 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 12.28
7 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.42
8 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 1 13.35
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 12.24
2 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.30
3 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.43
4 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 12.48
5 René GolasowskiRené Golasowski 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 12.53
6 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 12.67
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 8 12.69
8 David PěničkaDavid Pěnička 01 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 4 12.80
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 12.00
2 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.06
3 36 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 12.26
4 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4 12.62
5 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 12.67
6 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.48
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 19.5.2018 - 09:00) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 3 12.06
2 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.39
3 Ladislav NeradLadislav Nerad 02 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 12.66
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 13.12
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.20 11.00
2 František KunovskýFrantišek Kunovský 93 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 11.29 9.00
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 11.37 8.00
4 31 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 11.55 7.00
5 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 11.61 6.00
6 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.67 5.00
7 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 11.79 4.00
8 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.80 3.00
9 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 5 11.86 2.00
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 11.87 1.00
11 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 11.90
12 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 11.92
13 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 11.95
14 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 11.97
15 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 12.00
16 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 12.04
17 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 12.05
18 Petr LisníkPetr Lisník 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.06
18 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 3 12.06
20 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 1 12.08
21 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 12.11
22 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.14
23 Dominik VachlDominik Vachl 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.16
24 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 12.24
25 36 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 12.26
26 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 2 12.28
27 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 12.30
28 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 8 12.37
29 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.39
30 Vilém BiječekVilém Biječek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 12.42
31 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.43
32 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 12.48
33 René GolasowskiRené Golasowski 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 12.53
34 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4 12.62
35 Ladislav NeradLadislav Nerad 02 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 12.66
36 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 12.67
36 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 3 12.67
38 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 8 12.69
39 David PěničkaDavid Pěnička 01 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 4 12.80
40 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 13.12
41 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 1 13.35
42 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.48

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 12.81 11.00
2 12 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 12.87 9.00
3 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 12.93 7.00
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 13.03 6.00
5 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 13.19 5.00
6 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 13.44 4.00
7 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.54
8 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 13.75
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 12.92 8.00
2 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.50 2.00
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 13.51 1.00
4 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 00 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 13.66
5 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.77
6 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.98
7 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 14.06
8 Lucie HavlenováLucie Havlenová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 14.29
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 13.52
2 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 13.59
3 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 13.79
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 14.04
5 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 4 14.18
6 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 2 14.27
7 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 14.48
8 26 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 14.56
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 08:45) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 13.46 3.00
2 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 13.62
3 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 14.06
4 Aneta GebkováAneta Gebková 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 3 14.10
5 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 14.40
6 Klára DzialováKlára Dzialová 04 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 14.93
7 Veronika MenaříkováVeronika Menaříková 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 15.09
8 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 15.20
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 12.81 11.00
2 12 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 12.87 9.00
3 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 12.92 8.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 12.93 7.00
5 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 13.03 6.00
6 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 13.19 5.00
7 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 13.44 4.00
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 7 13.46 3.00
9 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.50 2.00
10 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 13.51 1.00
11 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 13.52
12 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.54
13 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 13.59
14 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 13.62
15 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková 00 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 13.66
16 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 13.75
17 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 13.77
18 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 13.79
19 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.98
20 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 14.04
21 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 14.06
21 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 4 14.06
23 Aneta GebkováAneta Gebková 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 3 14.10
24 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 4 14.18
25 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 2 14.27
26 Lucie HavlenováLucie Havlenová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 14.29
27 Pavla SopuchováPavla Sopuchová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 8 14.40
28 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 14.48
29 26 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 14.56
30 Klára DzialováKlára Dzialová 04 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 14.93
31 Veronika MenaříkováVeronika Menaříková 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 15.09
32 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 1 15.20

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 DNS
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 22.52 11.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 22.63 9.00
3 František KunovskýFrantišek Kunovský 93 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 22.76 8.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 23.26 7.00
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 8 23.35 6.00
6 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.84 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:00) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 23.55 4.00
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 23.58 3.00
3 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 23.98
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 23.99
5 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 24.11
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.67
7 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 24.74
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 12:00) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
1 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 23.95 1.00
2 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.03
3 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 24.46
4 17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 24.60
5 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.72
6 Ondřej ŠvubOndřej Švub 91 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 2 26.05
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 19.5.2018 - 12:00) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
1 19 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.37 5.00
2 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 25.23
3 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.35
4 20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 8 25.71
5 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 27.74
6 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 30.15
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 19.5.2018 - 12:00) Vítr: +4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 24.31
2 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 24.84
3 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 24.98
4 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 25.16
5 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.21
6 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4 26.19
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 30.58
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (so, 19.5.2018 - 12:00) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
15 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 DNS
1 Ladislav NeradLadislav Nerad 02 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 25.37
2 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 25.63
3 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 4 26.03
4 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 27.96
MS Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 25.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 22.52 11.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 22.63 9.00
3 František KunovskýFrantišek Kunovský 93 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 22.76 8.00
4 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 23.26 7.00
5 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 8 23.35 6.00
6 19 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 23.37 5.00
7 Jan VařekaJan Vařeka 99 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 23.55 4.00
8 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 23.58 3.00
9 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.84 2.00
10 Jan TichýJan Tichý 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 23.95 1.00
11 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 23.98
12 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 23.99
13 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.03
14 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 24.11
15 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 24.31
16 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 24.46
17 17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 24.60
18 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.67
19 Marek ŠpokMarek Špok 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 24.72
20 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 24.74
21 David SuchánekDavid Suchánek 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 24.84
22 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 24.98
23 Filip ŠebestaFilip Šebesta 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 25.16
24 Lukáš CochlarLukáš Cochlar 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.21
25 Aleš BřezinaAleš Březina 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 25.23
26 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.35
27 Ladislav NeradLadislav Nerad 02 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 25.37
28 Tomáš ChytilTomáš Chytil 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 25.63
29 20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 8 25.71
30 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 25.85
31 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 4 26.03
32 Ondřej ŠvubOndřej Švub 91 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 2 26.05
33 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4 26.19
34 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 27.74
35 Jakub KostkaJakub Kostka 00 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 27.96
36 Adam BařinkaAdam Bařinka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 30.15
37 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 30.58
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 7 DNS
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
15 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 26.27 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 26.91 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 27.32 8.00
4 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 27.74 6.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 8 27.78 5.00
6 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 28.38 3.00
7 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 28.59 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 28.01 4.00
2 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 28.76
3 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 8 29.00
4 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 3 29.42
5 14 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 29.44
6 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 30.03
7 Lucie HavlenováLucie Havlenová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 30.24
MS Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 29.12
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 11:45) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DQ
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 27.70 7.00
2 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 28.73 1.00
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 29.41
4 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 30.29
5 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 31.55
Poznámky:
7. dráha DQ dle pravidla 162/7.
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 26.27 11.00
2 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 26.91 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 27.32 8.00
4 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 27.70 7.00
5 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 6 27.74 6.00
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 8 27.78 5.00
7 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 5 28.01 4.00
8 Pavlína VašinováPavlína Vašinová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 28.38 3.00
9 Simona ŽiškováSimona Žišková 02 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 7 28.59 2.00
10 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 2 28.73 1.00
11 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 28.76
12 Anna MaksováAnna Maksová 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 8 29.00
13 Karolína JuřicováKarolína Juřicová 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 29.12
14 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 29.41
15 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 3 29.42
16 14 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 4 29.44
17 Anna GajováAnna Gajová 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 30.03
18 Lucie HavlenováLucie Havlenová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 30.24
19 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 30.29
20 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 31.55
Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 DNS
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 DQ

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 50.81 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 7 51.61 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 51.77 8.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 51.82 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 51.97 6.00
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 8 52.29 5.00
7 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 53.39 4.00
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 53.97 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 54.18 2.00
2 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 55.57 1.00
3 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 1 55.75
4 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 56.03
5 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 56.30
6 45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 56.51
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 57.28
8 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 61.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 50.81 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 7 51.61 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 51.77 8.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 51.82 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 1 51.97 6.00
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 8 52.29 5.00
7 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 53.39 4.00
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 53.97 3.00
9 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 54.18 2.00
10 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 55.57 1.00
11 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 1 55.75
12 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 56.03
13 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 56.30
14 45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 56.51
15 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 57.28
16 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 61.80

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 58.37 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 58.58 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 60.74 8.00
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 61.76 5.00
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 62.58 4.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 7 64.53 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 61.21 7.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 61.33 6.00
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 63.61 3.00
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 66.19 1.00
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 69.06
6 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 73.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 58.37 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 58.58 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 6 60.74 8.00
4 12 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 61.21 7.00
5 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 61.33 6.00
6 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 61.76 5.00
7 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 62.58 4.00
8 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 63.61 3.00
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 7 64.53 2.00
10 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 66.19 1.00
11 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 69.06
12 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 73.42

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 12 DNF
1 19 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:58.26 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 1:58.81 9.00
3 12 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:00.05 8.00
4 17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:00.75 7.00
5 15 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 4 2:02.26 6.00
6 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:02.81 5.00
7 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:02.95 4.00
8 16 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:05.07 3.00
9 20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 9 2:07.57 1.00
10 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 10 2:09.97
11 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 11 2:13.16
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 10 2:05.48 2.00
2 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:08.63
3 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 2:11.99
4 37 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:13.95
5 31 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 2:16.78
6 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 2:17.47
7 32 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:19.39
8 26 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 3 2:20.44
9 24 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 2:21.14
10 36 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 11 2:21.92
11 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:23.21
12 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:25.20
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:58.26 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 3 1:58.81 9.00
3 12 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:00.05 8.00
4 17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 2:00.75 7.00
5 15 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 4 2:02.26 6.00
6 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:02.81 5.00
7 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:02.95 4.00
8 16 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:05.07 3.00
9 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 10 2:05.48 2.00
10 20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 9 2:07.57 1.00
11 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:08.63
12 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 10 2:09.97
13 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 2:11.99
14 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 11 2:13.16
15 37 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:13.95
16 31 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 2:16.78
17 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 2:17.47
18 32 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:19.39
19 26 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s. 3 2:20.44
20 24 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 1 2:21.14
21 36 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 11 2:21.92
22 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:23.21
23 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:25.20
44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 12 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
20 Renata ZmidlochováRenata Zmidlochová 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 15 DNS
1 12 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 2:25.29 11.00
2 30 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 1 2:27.11 9.00
3 15 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 5 2:27.42 8.00
4 14 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 4 2:28.26 7.00
5 17 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 7 2:28.69 6.00
6 26 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 2:28.72 5.00
7 16 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 2:36.88 4.00
8 18 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:39.01 3.00
9 17 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 9 2:41.60 2.00
10 22 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 12 2:48.03 1.00
11 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 10 2:48.90
12 16 Marie ZelenáMarie Zelená 85 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 2:54.60
13 25 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 13 2:58.38
14 27 Svatava PřívětiváSvatava Přívětivá 64 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 14 3:30.40
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 13 DNF
1 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 14 4:17.84 11.00
2 20 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 4:18.61 9.00
3 31 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:19.54 8.00
4 47 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 4:20.07 7.00
5 32 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:22.58 6.00
6 35 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 4:31.53 4.00
7 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 4:35.11 3.00
8 37 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 4:35.87 2.00
9 43 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:36.88
10 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 4:38.18
11 44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 12 4:38.88
12 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 4:52.26
13 40 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 10 4:58.81
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 12 4:28.56 5.00
2 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:35.88 1.00
3 19 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:39.87
4 18 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:40.66
5 23 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:46.35
6 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 4:54.47
7 14 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:56.71
8 12 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 5:10.71
9 21 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 5:17.37
10 16 Kamil DohnalKamil Dohnal 78 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 5:20.91
11 17 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:40.95
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 14 4:17.84 11.00
2 20 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 1 4:18.61 9.00
3 31 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:19.54 8.00
4 47 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 4:20.07 7.00
5 32 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:22.58 6.00
6 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 12 4:28.56 5.00
7 35 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 5 4:31.53 4.00
8 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 4:35.11 3.00
9 37 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 7 4:35.87 2.00
10 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:35.88 1.00
11 43 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:36.88
12 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 4:38.18
13 44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 12 4:38.88
14 19 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:39.87
15 18 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:40.66
16 23 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:46.35
17 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 4:52.26
18 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 4:54.47
19 14 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:56.71
20 40 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 10 4:58.81
21 12 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2 5:10.71
22 21 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 5:17.37
23 16 Kamil DohnalKamil Dohnal 78 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 5:20.91
24 17 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:40.95
Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 13 DNF

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
20 Renata ZmidlochováRenata Zmidlochová 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 9 DNS
1 12 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 2 4:38.27 11.00
2 11 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 1 5:08.78 9.00
3 14 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 5:14.90 8.00
4 30 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 19 5:24.10 7.00
5 28 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 5:32.68 6.00
6 15 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 5:35.31 5.00
7 19 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 8 5:37.87 4.00
8 17 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 5:44.66 3.00
9 24 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 5:45.71 2.00
10 16 Marie ZelenáMarie Zelená 85 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 5:46.61 1.00
11 18 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 7 5:49.56
12 21 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 10 5:52.79
13 26 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 15 6:07.45
14 25 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 14 6:07.50
15 27 Svatava PřívětiváSvatava Přívětivá 64 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 16 7:26.58
MS 29 Karolína TakáčováKarolína Takáčová 98 Slovensko Slovensko 18 5:38.34
MS 22 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolek AK Olymp Brno, spolek 11 5:40.00
MS 23 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 12 5:07.44
Celkem 19 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 15.31 11.00
2 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.36 8.00
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 16.44 7.00
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 16.60 6.00
5 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 17.07 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:45) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 16.28 9.00
2 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 17.13 4.00
3 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 17.67 3.00
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 19.29 2.00
5 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 22.09 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 4 15.31 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 16.28 9.00
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 16.36 8.00
4 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 16.44 7.00
5 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 16.60 6.00
6 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 17.07 5.00
7 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 17.13 4.00
8 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s. 6 17.67 3.00
9 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 19.29 2.00
10 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 3 22.09 1.00

110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:00) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 17.41 11.00
2 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 17.72 9.00
3 17 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 18.30 8.00
4 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 21.35 7.00
5 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 21.88 6.00
6 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 2 22.08 5.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 DNF
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 58.07 9.00
2 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 60.29 7.00
3 17 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 60.69 6.00
4 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 6 63.24 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 58.00 11.00
2 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 60.06 8.00
3 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 61.19 5.00
4 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 64.59
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 19.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 61.33 4.00
2 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.88 3.00
3 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 63.04 2.00
4 18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 69.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 58.00 11.00
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 58.07 9.00
3 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 60.06 8.00
4 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 2 60.29 7.00
5 17 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 3 60.69 6.00
6 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 61.19 5.00
7 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 61.33 4.00
8 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.88 3.00
9 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 63.04 2.00
10 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 6 63.24 1.00
11 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 6 64.59
12 18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 69.39
Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 DNF

400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 4 65.94 11.00
2 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 69.48 9.00
3 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 71.12 8.00
4 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 2 72.83 7.00
5 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 73.17 6.00
6 16 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 7 77.48 5.00
Celkem 6 závodníků

3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 11 DNS
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 DNS
1 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 8 10:07.05 11.00
2 16 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 5 10:10.60 9.00
3 20 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 9 10:23.44 8.00
4 37 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 1 10:40.96 7.00
5 24 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 13 10:41.79 6.00
6 18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 7 10:43.94 5.00
7 15 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 10:52.25 4.00
8 17 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z... 6 11:02.50 3.00
9 19 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 11:15.56 2.00
10 23 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 11:25.23 1.00
11 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 11:32.21
12 14 Libor ValentaLibor Valenta 79 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 3 11:55.31
13 21 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 10 12:34.74
14 21 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 12:53.77
Celkem 16 závodníků

3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
30 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNF
1 21 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 13:02.98 11.00
MS 28 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ Uničov TJ Uničov 3 12:26.88
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
22 Grégr, Grégr, Janošík, Tichý Grégr, Grégr, Janošík, Tichý AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 1 DQ
1 Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 45.46 11.00
2 Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 45.63 9.00
3 Orava, Koutný, Nerad, Kunovský Orava, Koutný, Nerad, Kunovský SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 46.09 8.00
4 Valach, Macura, Šebesta, Bébar Valach, Macura, Šebesta, Bébar Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 48.98 6.00
5 Lisník, Spilka, Stankov, Špok Lisník, Spilka, Stankov, Špok TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.55 5.00
6 45 Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 3 50.09 4.00
7 11 Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 50.52 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Plško, Slouka, Vachl, Adámek Plško, Slouka, Vachl, Adámek Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
1 Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 48.45 7.00
2 Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 50.37 3.00
3 32 Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 56.39 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 56.39 1.00
2 11 Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 50.52 2.00
3 Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 4 50.37 3.00
4 45 Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví... 3 50.09 4.00
5 Lisník, Spilka, Stankov, Špok Lisník, Spilka, Stankov, Špok TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.55 5.00
6 Valach, Macura, Šebesta, Bébar Valach, Macura, Šebesta, Bébar Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 8 48.98 6.00
7 Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 6 48.45 7.00
8 Orava, Koutný, Nerad, Kunovský Orava, Koutný, Nerad, Kunovský SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 6 46.09 8.00
9 Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 45.63 9.00
10 Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 45.46 11.00
22 Grégr, Grégr, Janošík, Tichý Grégr, Grégr, Janošík, Tichý AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 1 DQ
Plško, Slouka, Vachl, Adámek Plško, Slouka, Vachl, Adámek Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 8 51.15 11.00
2 Marečková, Kučerová, Červená, Petrová Marečková, Kučerová, Červená, Petrová AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 6 52.05 9.00
3 Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 52.23 8.00
4 11 Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 52.46 7.00
5 Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 1 53.83 6.00
6 18 Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 53.87 5.00
7 Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 54.42 2.00
8 Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 55.24 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
16 Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 7 DNF
1 12 Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 53.95 4.00
2 Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 54.24 3.00
3 Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.30
4 30 Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 57.39
5 15 Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 57.94
6 24 Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 58.43
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 58.43
2 15 Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 8 57.94
3 30 Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 4 57.39
4 Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.30
5 Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 3 55.24 1.00
6 Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk... 2 54.42 2.00
7 Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 3 54.24 3.00
8 12 Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 5 53.95 4.00
9 18 Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 53.87 5.00
10 Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 1 53.83 6.00
11 11 Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s. 5 52.46 7.00
12 Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 52.23 8.00
13 Marečková, Kučerová, Červená, Petrová Marečková, Kučerová, Červená, Petrová AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s. 6 52.05 9.00
14 Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s. 8 51.15 11.00
16 Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s. 7 DNF

skok vysoký - Muži

(so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.811.841.871.901.931.961.982.002.032.05 Body
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 DNS ---oooooxxoxooooxxx
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
92 NM --oooxxooxoxxx
1 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 2.03 ---oooooxxoxooooxxx 11.00
2 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
95 1.90 --oooxxooxoxxx 9.00
3 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
98 1.84 ---ooxoxxx 8.00
4 Marek ArbeitMarek Arbeit
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
00 1.81 ooxoxxoxoxxx 7.00
5= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 1.76 -ooxoxxx 5.50
5= Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
83 1.76 -ooxoxxx 5.50
7 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
96 1.76 oxoxoxxoxxx 4.00
8 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.71 oooxxx 3.00
9 15 Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
01 1.71 ooxoxxx 2.00
10 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.66 oxoxxx 1.00
11= Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
85 1.66 oxxo
11= Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 1.66 oxxoxxx
13 David PěničkaDavid Pěnička
Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s.
01 1.61 xxoxxx
Celkem 15 závodníků

skok vysoký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.361.411.461.511.541.571.601.631.661.701.74 Body
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
02 DNS ---o-oooxxx
Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 DNS -oxoooooxxx
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.63 ---o-oooxxx 11.00
2 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 1.60 -oxoooooxxx 9.00
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 1.60 --ooooxoxxx 8.00
4 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
99 1.54 --oooxxx 7.00
5 Aneta GebkováAneta Gebková
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
02 1.54 ooooxoxxx 6.00
6 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.54 -ooxoxxoxxx 5.00
7= Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 1.51 ooooxxx 3.50
7= Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s.
03 1.51 ooooxxx 3.50
9 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.51 oooxxoxxx 2.00
10 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 1.46 ooxxoxxx 1.00
11 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 1.46 xooxxoxxx
12 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
02 1.36 oxxx
MS Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 1.41
MS Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
05 1.51
MS Michaela HorváthováMichaela Horváthová
JAC Brno JAC Brno
02 1.74
Celkem 17 závodníků

skok o tyči - Muži

(so, 19.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.412.612.813.013.113.213.313.413.513.613.713.813.914.004.20 Body
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
92 4.00 -------xo-ooxo-xxoxxx 11.00
2 Jan JílekJan Jílek
Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s.
93 3.81 ---o-xxo-o-ooo-xxx 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
81 3.61 ---o--o-oox-x 8.00
4 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
92 3.41 ----ooxooxxx 7.00
5 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.21 -ooooxoxxx 6.00
6 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
96 3.11 oooooxxx 5.00
7 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 3.11 ---xoxxo-xxx 4.00
8 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
02 2.81 oooxxx 3.00
9 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
59 2.81 -oxoxxx 2.00
10 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 2.61 -xoxxx 1.00
Celkem 10 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.812.012.112.212.312.412.512.612.712.812.913.05 Body
Lada ReisováLada Reisová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 NM --------o-oxxx
1 Petra PicmausováPetra Picmausová
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
02 2.91 --------o-oxxx 11.00
2 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
00 2.61 --o-o-xoxoxxx 9.00
3 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
00 2.21 oo-xxoxxx 8.00
4 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 2.01 ooxxx 7.00
5 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.81 xoxxx 6.00
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 19.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
00 6.49 +1.6 m/s 6,49  +1.66,26  -1.96,27  +0.36,496,32  -1.3-6,41  -0.6 11.00
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s.
89 6.30 +0.2 m/s x6,30  +0.2-6,305,84  -1.7x- 9.00
3 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 6.12 +1.1 m/s x5,76  +0.36,12  +1.16,126,11  -1.75,67  -0.8x 8.00
4 František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
99 5.91 +0.6 m/s 5,91  +0.6xx5,915,85  -0.5xx 7.00
5 Adam KopecAdam Kopec
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 5.91 +0.0 m/s 5,29  +0.1x5,75  +0.95,755,73  -0.6-5,91  +0.0 6.00
6 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.73 -1.7 m/s 5,72  +2.45,46  +1.15,73  -1.75,735,61  -0.45,54  -1.7- 5.00
7 David SuchánekDavid Suchánek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví...
98 5.73 +0.8 m/s 5,44  +0.15,73  +0.85,69  -1.05,73-5,65  +0.4- 4.00
8 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
92 5.58 +0.7 m/s x5,18  +0.55,58  +0.75,585,38  +0.5-- 3.00
9 Jiří ŠtichaJiří Šticha
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 5.56 +2.6 m/s 5.47 -0.6 m/s 5,56  +2.65,44  +0.35,47  -0.65,560.00.00.0 2.00
10 Filip ŠebestaFilip Šebesta
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
02 5.52 +0.2 m/s 5,31  +1.85,52  +0.25,05  +0.45,520.00.00.0 1.00
11 Jan VařekaJan Vařeka
Atletický klub Prostějov, z. s. Atletický klub Prostějov, z...
99 5.47 +0.6 m/s 5,31  -0.15,47  +0.6-5,470.00.00.0
12 Vilém BiječekVilém Biječek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 5.38 +0.0 m/s x5,38  +0.0-5,380.00.00.0
13 Lukáš CochlarLukáš Cochlar
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 5.33 +0.3 m/s 5,31  -0.75,18  +0.45,33  +0.35,330.00.00.0
14 Jan MacuraJan Macura
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
89 5.19 +0.6 m/s 5,04  -0.54,83  +0.55,19  +0.65,190.00.00.0
15 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
04 5.16 +1.4 m/s 5,13  +0.55,16  +1.4-5,160.00.00.0
16 12 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
03 5.07 +0.9 m/s 4,61  +0.84,46  +0.25,07  +0.95,070.00.00.0
17 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
00 5.04 +0.1 m/s 5,04  +0.14,94  +1.0-5,040.00.00.0
18 Dominik VachlDominik Vachl
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 5.01 +0.9 m/s 5,01  +0.9x-5,010.00.00.0
19 Michal JarošekMichal Jarošek
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
96 4.81 -0.3 m/s 4,81  -0.3--4,810.00.00.0
20 Jakub WilczekJakub Wilczek
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
04 4.78 +0.3 m/s 4,65  +0.5x4,78  +0.34,780.00.00.0
21 Andrzej PribulaAndrzej Pribula
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 4.72 -0.4 m/s 4,51  +1.74,39  +1.44,72  -0.44,720.00.00.0
22 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
04 4.52 +0.9 m/s 4,26  +0.84,12  +1.14,52  +0.94,520.00.00.0
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 19.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Zuzana KlimeckáZuzana Klimecká
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 DNS x5,10  -0.95,18  -0.45,185,47  +0.05,47  -0.9x
Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
02 DNS 5,36  +0.55,28  -0.55,09  -1.65,365,28  -1.3--
1 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 5.47 +0.0 m/s x5,10  -0.95,18  -0.45,185,47  +0.05,47  -0.9x 11.00
2 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s.
03 5.36 +0.5 m/s 5,36  +0.55,28  -0.55,09  -1.65,365,28  -1.3-- 9.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 5.35 +0.1 m/s 5,23  +0.05,27  -0.44,16  -2.05,274,95  -1.55,02  -0.85,35  +0.1 8.00
4 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 5.29 +0.7 m/s 5,29  +0.75,00  -1.45,06  -1.05,295,03  -0.9xx 7.00
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 5.15 +0.0 m/s x5,15  +0.04,97  +1.15,15xx- 6.00
6 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 5.10 +0.2 m/s 5,01  -1.15,10  +0.24,93  +0.45,100.00.00.0 5.00
7 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 5.07 -1.3 m/s 5,01  +0.45,07  -1.3x5,07xxx 4.00
8 Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 4.99 -0.7 m/s 4,99  -0.74,94  -0.34,82  +0.24,994,92  -1.04,87  -1.3x 3.00
9 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
02 4.94 -0.4 m/s 4,80  +0.54,88  +0.54,94  -0.44,940.00.00.0 2.00
10 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 4.79 +0.1 m/s x4,65  -0.34,79  +0.14,790.00.00.0 1.00
11 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4.77 -0.3 m/s 3,57  -0.64,77  -0.34,47  -1.64,770.00.00.0
12 Marta ČtvrtlíkováMarta Čtvrtlíková
AK Šternberk z.s. AK Šternberk z.s.
03 4.69 +1.0 m/s 4,69  +1.0xx4,690.00.00.0
13 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
03 4.67 -1.1 m/s x4,67  -1.1x4,670.00.00.0
14 Kateřina SehnálkováKateřina Sehnálková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 4.64 +0.4 m/s x4,51  -0.74,64  +0.44,640.00.00.0
15 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
02 4.52 +0.1 m/s 4,52  +0.14,47  -0.24,17  -0.34,524,0.00.0
16 Vanda ŠtůskováVanda Štůsková
Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. Atletický oddíl SVČ Rožnov ...
00 4.51 +0.7 m/s x4,51  +0.74,48  +0.14,510.00.00.0
17 15 Julie HendrychováJulie Hendrychová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
04 4.50 -0.2 m/s 4,45  -0.34,50  -0.2x4,500.00.00.0
18 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
01 4.49 -0.9 m/s 4,49  -0.94,35  +0.14,28  -0.64,490.00.00.0
19 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
03 4.41 -0.6 m/s 4,17  +0.54,41  -0.6x4,410.00.00.0
20 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
04 4.37 -0.6 m/s 3,50  -0.13,74  -0.94,37  -0.64,370.00.00.0
21 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
01 4.35 -0.3 m/s xx4,35  -0.34,350.00.00.0
22 Anna MaksováAnna Maksová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
02 4.29 -1.2 m/s x4,00  -0.34,29  -1.24,290.00.00.0
23 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
04 4.16 +0.1 m/s 4,07  -0.24,16  +0.13,98  -1.64,160.00.00.0
24 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
04 3.80 -1.0 m/s 3,37  +0.43,50  -1.43,80  -1.03,800.00.00.0
25 Nela ZahradníkováNela Zahradníková
Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice Atletický klub Emila Zátopk...
04 3.29 -0.1 m/s x3,29  -0.13,29  -1.03,290.00.00.0
Celkem 27 závodníků

trojskok - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 DNS 13,06  +0.113,22  -0.7-13,2213,18  -0.5-13,39  -0.8
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
00 13.39 -0.8 m/s 13,06  +0.113,22  -0.7-13,2213,18  -0.5-13,39  -0.8 11.00
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 12.90 +0.0 m/s 12,82  -1.612,67  -1.212,82  -0.612,8211,71  -0.4x12,90  +0.0 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
81 12.40 -0.9 m/s 11,94  -1.6--11,9412,17  -2.012,13  -0.212,40  -0.9 8.00
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
83 12.29 -0.4 m/s x12,06  -1.412,29  -0.412,29x12,00  -0.1x 7.00
5 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s. Atletika Zábřeh, z. s.
89 12.15 -0.7 m/s 11,63  -0.211,97  -1.212,15  -0.712,15-12,07  -0.5- 6.00
6 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 11.90 -1.2 m/s x11,90  -1.211,86  -0.311,90--- 5.00
7 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
95 11.26 -0.3 m/s xx11,26  -0.311,26xx- 4.00
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 NM 11,05  +3.410,74  +1.110,86  +0.911,05x11,01  +0.309,76  +0.4
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
01 11.05 +3.4 m/s 11.01 +0.3 m/s 11,05  +3.410,74  +1.110,86  +0.911,05x11,01  +0.309,76  +0.4 11.00
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 11.02 +1.9 m/s 10,61  +2.210,78  +1.511,02  +1.911,0210,96  +1.8x10,92  +1.3 9.00
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.99 +1.9 m/s 10,87  +0.2x10,99  +1.910,9909,68  +0.5x09,51  +0.7 8.00
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
01 10.83 +1.0 m/s 10,15  +1.110,45  +1.110,83  +1.010,8310,61  +1.910,43  +0.810,48  +1.0 7.00
5 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.79 +1.4 m/s 10,50  +1.610,44  +2.010,65  +3.010,65x10,55  +0.810,79  +1.4 6.00
6 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 10.56 +2.6 m/s 10.51 +1.6 m/s 10,51  +1.610,56  +2.610,41  +2.810,56--- 5.00
7 Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.50 +3.3 m/s 10.38 +1.9 m/s 10,38  +1.910,00  +1.310,50  +3.310,5010,22  +1.510,24  +0.610,35  +1.4 4.00
8 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 10.43 +0.2 m/s 10,43  +0.210,37  +1.8x10,4310,28  +1.1-- 3.00
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 10.40 +1.7 m/s x10,02  +2.510,40  +1.710,400.00.00.0 2.00
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.30 +1.8 m/s xx10,30  +1.810,300.00.00.0 1.00
11 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s. Atletika Poruba z.s.
99 09.68 +2.9 m/s 09.25 +1.1 m/s 09,25  +1.1x09,68  +2.909,680.00.00.0
MS Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 09.37 -0.1 m/s
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 12.36 12,3612,09x12,36x11,76x 11.00
2 Lucie KrálováLucie Králová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
02 10.76 09,9910,76x10,76x10,1709,44 9.00
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
84 10.62 10,02x10,5510,55x10,6210,55 8.00
4 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 10.07 10,0708,8909,7810,07x09,55x 7.00
5 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
99 10.01 09,4509,2210,0110,0109,4609,3609,72 6.00
6 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
00 09.95 09,1009,8709,7609,8709,9509,8508,65 5.00
7 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s. TJ Šumperk, z.s.
02 09.09 08,0908,4208,6608,6608,87x09,09 4.00
8 Martina DurdilováMartina Durdilová
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
91 08.78 08,6908,0208,7808,7808,4008,7808,38 3.00
9 Martina TyrlíkováMartina Tyrlíková
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 07.91 07,9107,91x07,910.00.00.0 2.00
10 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
Atletický klub Bohumín, z.s. Atletický klub Bohumín, z.s.
03 07.91 07,9107,6207,5507,910.00.00.0 1.00
11 Gabriela MockováGabriela Mocková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 07.30 06,0807,3005,9707,300.00.00.0
12 Barbora VoznicováBarbora Voznicová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 07.05 07,0507,0006,9407,050.00.00.0
13 Lada ReisováLada Reisová
TJ Jäkl Karviná, z. s. TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 05.76 05,7605,6005,2905,760.00.00.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví...
75 13.35 11,8812,4913,1313,1313,0313,0513,35 11.00
2 Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s.
97 12.91 12,5512,5212,9112,91x12,7612,90 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
SK Hranice, z.s. SK Hranice, z.s.
01 12.83 12,63xx12,63x12,83x 8.00
4 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s. Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 12.25 11,92x11,6311,9211,9411,8112,25 7.00
5 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. Atletický oddíl Slavia Haví...
90 12.11 11,7812,07x12,0711,9212,11x 6.00
6