Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Zatloukalová, Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 33,00
2 Mališka, Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 29,00
3 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 29,00
4 Grómanová, Romana 84 SK Hranice, z.s. 27,00
5 Trundová, Markéta 99 TJ Šumperk, z.s. 27,00
6 Luzarová, Adéla 01 Atletika Poruba z.s. 26,00
7 Pátek, Daniel 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 24,00
8 Grulich, Tomáš 01 SK Hranice, z.s. 23,00
9 Králová, Lucie 02 SK Hranice, z.s. 23,00
10 Khýr, Bronislav 75 Atletický klub Prostějov, z. s. 22,00
11 Štefek, Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 22,00
12 Marečková, Leona 00 AK Šternberk z.s. 22,00
13 Hyjánková, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 22,00
14 Krupicová, Lucie 01 Atletika Poruba z.s. 21,00
15 Bubíková, Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 21,00
16 Klanicová, Marie 99 SKM Valašské Meziříčí 20,00
17 Jílek, Jan 93 Atletika Zábřeh, z. s. 20,00
18 Štoudková, Pavla 03 AK Šternberk z.s. 20,00
19 Schwarzerová, Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19,00
20 Pospíšil, Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. 19,00
21 Uhrin, Jan 97 Atletický klub Olomouc z.s. 18,00
22 Drásalová, Martina 01 TJ Šumperk, z.s. 18,00
23 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 18,00
24 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 18,00
25 Hájková, Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. 18,00
26 Kyzlink, Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 18,00
27 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 18,00
28 Hurta, Adam 89 Atletický klub Prostějov, z. s. 17,00
29 Hedrich, Tomáš 89 Atletika Zábřeh, z. s. 17,00
30 Kunovský, František 93 SK Hranice, z.s. 17,00
31 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 17,00
32 Dohnal, Adam 02 AK Šternberk z.s. 17,00
33 Zdražilová, Adéla 00 SK Hranice, z.s. 17,00
34 Mužný, František 99 Atletický klub Olomouc z.s. 16,50
35 Koutný, Ladislav 99 SK Hranice, z.s. 16,00
36 Tomková, Helena 92 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
37 Dvorská, Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
38 Vykydal, Tomáš 81 TJ Šumperk, z.s. 16,00
39 Uvizlová, Radka 84 AK Šternberk z.s. 16,00
40 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16,00
41 Kolomazník, Pavel 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15,00
42 Drimajová, Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. 15,00
43 Matušková, Natálie 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 15,00
44 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 15,00
45 Kopec, Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
46 Dočkal, Lukáš 92 Atletický klub Olomouc z.s. 14,00
47 Pokorná, Barbora 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 14,00
48 Sopuchová, Pavla 75 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
49 Říhošek, Aleš 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13,00
50 Kučerová, Bára 01 AK Šternberk z.s. 13,00
51 Korgerová, Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 13,00
52 Kubicová, Nikol 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 13,00
53 Čech, Zbyněk 83 SK Hranice, z.s. 12,50
54 Urbášková, Elena 03 AK Šternberk z.s. 12,50
55 Staňková, Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. 12,00
56 Čejnová, Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
57 Přibylová, Kateřina 99 Atletika Poruba z.s. 12,00
58 Doleželová, Michaela 97 AK Šternberk z.s. 12,00
59 Skýpala, Michal 89 TJ Šumperk, z.s. 11,00
60 Střelecký, Lukáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
61 Bajánaru, Marius-Andrei 01 SKM Valašské Meziříčí 11,00
62 Chodil, Filip 01 SK Hranice, z.s. 11,00
63 Kolář, Rostislav 87 SK Hranice, z.s. 11,00
64 Dobeš, Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. 11,00
65 Schubertová, Marie 01 TJ Šumperk, z.s. 11,00
66 Picmausová, Petra 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 11,00
67 Čaganová, Petra 93 AK Šternberk z.s. 11,00
68 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 11,00
69 Hájková, Ludmila 02 Atletika Poruba z.s. 10,00
70 Klvaňa, Václav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 10,00
71 Vařeka, Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. 10,00
72 Trundová, Hana 99 TJ Šumperk, z.s. 10,00
73 Albrecht, Patrik 96 Atletický klub Prostějov, z. s. 9,00
74 Mráček, Tomáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
75 Haltmar, Miroslav 95 AK Šternberk z.s. 9,00
76 Brzyszkowská, Katrin 03 SK Hranice, z.s. 9,00
77 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 9,00
78 Záleský, Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 9,00
79 Macák, Stanislav 77 Atletický klub Prostějov, z. s. 9,00
80 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
81 Zlatohlávková, Eliška 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
82 Polášek, Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 9,00
83 Svozil, Lukáš 00 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
84 Šmelcerová, Adéla 00 SKM Valašské Meziříčí 9,00
85 Kňáva, Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
86 Gogela, Martin 01 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
87 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 8,00
88 Auda, Michael 00 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
89 Kotrlá, Simona 01 TJ Šumperk, z.s. 8,00
90 Bébar, Theo 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 8,00
91 Špilháček, Michal 02 SK Hranice, z.s. 8,00
92 Petrová, Karolína 02 AK Šternberk z.s. 8,00
93 Heczko, Michal 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 8,00
94 Hendrychová, Julie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 8,00
95 Malčíková, Hedvika 02 Atletika Poruba z.s. 8,00
96 Líznerová, Anežka 98 Atletický klub Prostějov, z. s. 8,00
97 Vávra, Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. 7,00
98 Šalman, Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. 7,00
99 Kociánová, Vendula 04 SKM Valašské Meziříčí 7,00
100 Hermanová, Monika 03 SKM Valašské Meziříčí 7,00
101 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 7,00
102 Kovář, Dan 02 Atletika Poruba z.s. 7,00
103 Stankov, Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7,00
104 Skýpala, Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí 7,00
105 Legerská, Adéla 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
106 Arbeit, Marek 00 TJ Šumperk, z.s. 7,00
107 Nejezchleba, Josef 57 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7,00
108 Bednarský, Václav 01 TJ Šumperk, z.s. 6,00
109 Zemánek, Vojtěch 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6,00
110 Zecha, Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 6,00
111 Šticha, Jiří 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
112 Pribula, Andrzej 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
113 Kalina, Tomáš 85 SK Hranice, z.s. 6,00
114 Ristovský, Jan 00 TJ Šumperk, z.s. 6,00
115 Berger, Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
116 Šindelková, Dominika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
117 Večeřa, Aleš Walter 01 Atletika Poruba z.s. 6,00
118 Horová, Anna Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 6,00
119 Celta, Martin 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
120 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 6,00
121 Morská, Adéla 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
122 Klimešová, Jarmila 47 TJ Šumperk, z.s. 6,00
123 Gebková, Aneta 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
124 Sehnálková, Kateřina 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
125 Dluhoš, Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
126 Zotyková, Veronika 00 TJ Jäkl Karviná, z. s. 5,50
127 Lisník, Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5,00
128 Janošík, Adam 01 AK Šternberk z.s. 5,00
129 Tichý, Jan 02 AK Šternberk z.s. 5,00
130 Horák, Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
131 Gieselová, Iva 04 TJ Šumperk, z.s. 5,00
132 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 5,00
133 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 5,00
134 Podjuklová, Iva 74 SK Hranice, z.s. 5,00
135 Skřivánek, Petr 94 SK Hranice, z.s. 5,00
136 Waloszek, Václav 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 5,00
137 Suchánek, David 98 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 4,00
138 Podjukl, Zdeněk 95 SK Hranice, z.s. 4,00
139 Hynčicová, Michaela 86 SK Hranice, z.s. 4,00
140 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 4,00
141 Šušková, Julie 03 Atletika Poruba z.s. 4,00
142 Zajíček, Adam 03 Atletika Poruba z.s. 4,00
143 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 4,00
144 Tyrlíková, Martina 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
145 Sikorová, Natálie 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 4,00
146 Hanzelková, Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
147 Bubík, Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
148 Vandrovec, Václav 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
149 Vašinová, Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
150 Duda, Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
151 Nemtudová, Nikola 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 3,00
152 Bierská, Johana 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 3,00
153 Durdilová, Martina 91 Atletický klub Bohumín, z.s. 3,00
154 Kubičný, Jakub 95 SKM Valašské Meziříčí 3,00
155 Szymanik, Adam 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
156 Úlehlová, Klára 82 SK Hranice, z.s. 2,00
157 Kaspar, Vladislav 59 SK Hranice, z.s. 2,00
158 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 2,00
159 Wagnerová, Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 2,00
160 Žišková, Simona 02 SKM Valašské Meziříčí 2,00
161 Voznicová, Barbora 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
162 Michopulu, Nelly 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
163 Sobčíková, Adéla 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
164 Musialová, Nikol 03 Atletika Poruba z.s. 1,00
165 Ohlídal, Evžen 57 Atletický klub Prostějov, z. s. 1,00
166 Grégrová, Tereza 04 AK Šternberk z.s. 1,00
167 Zelená, Marie 85 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. 1,00
168 Svobodová, Jitka 84 SK Hranice, z.s. 1,00
169 Zahraj, Krystian 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
170 Hradil, Michal 91 Atletický klub Olomouc z.s. 1,00
171 Šebesta, Filip 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 1,00
172 Grégr, Lukáš 02 AK Šternberk z.s. 1,00
173 Velička, Jan 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 1,00
174 Hajdušková, Veronika 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
175 Jarošková, Lenka 00 Atletický klub Bohumín, z.s. 1,00