Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:58.26 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:58.81 9.00
3 12 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:00.05 8.00
4 17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:00.75 7.00
5 15 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 2:02.26 6.00
6 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:02.81 5.00
7 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:02.95 4.00
8 16 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:05.07 3.00
9 20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 9 2:07.57 1.00
10 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 10 2:09.97
11 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 2:13.16
44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:05.48 2.00
2 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:08.63
3 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:11.99
4 37 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:13.95
5 31 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:16.78
6 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 2:17.47
7 32 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:19.39
8 26 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 2:20.44
9 24 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:21.14
10 36 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:21.92
11 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:23.21
12 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:25.20
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 19 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 1:58.26 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:58.81 9.00
3 12 Michael AudaMichael Auda 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:00.05 8.00
4 17 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 2:00.75 7.00
5 15 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 4 2:02.26 6.00
6 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:02.81 5.00
7 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:02.95 4.00
8 16 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 2:05.07 3.00
9 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 2:05.48 2.00
10 20 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 9 2:07.57 1.00
11 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 2:08.63
12 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 10 2:09.97
13 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:11.99
14 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 2:13.16
15 37 Jakub SehnálekJakub Sehnálek 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:13.95
16 31 Dan KovářDan Kovář 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:16.78
17 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 2:17.47
18 32 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 9 2:19.39
19 26 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 3 2:20.44
20 24 Marek SokolMarek Sokol 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:21.14
21 36 Šimon VlčekŠimon Vlček 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:21.92
22 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 4 2:23.21
23 29 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:25.20
44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 DNF

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 09:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 2:25.29 11.00
2 30 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:27.11 9.00
3 15 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 2:27.42 8.00
4 14 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:28.26 7.00
5 17 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:28.69 6.00
6 26 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 2:28.72 5.00
7 16 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 2:36.88 4.00
8 18 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 2:39.01 3.00
9 17 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:41.60 2.00
10 22 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 2:48.03 1.00
11 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 10 2:48.90
12 16 Marie ZelenáMarie Zelená 85 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 11 2:54.60
13 25 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 2:58.38
14 27 Svatava PřívětiváSvatava Přívětivá 64 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 3:30.40
20 Renata ZmidlochováRenata Zmidlochová 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 DNS
Celkem 15 závodníků