Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14 4:17.84 11.00
2 20 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:18.61 9.00
3 31 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:19.54 8.00
4 47 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 4:20.07 7.00
5 32 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:22.58 6.00
6 35 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:31.53 4.00
7 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 4:35.11 3.00
8 37 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 4:35.87 2.00
9 43 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:36.88
10 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 4:38.18
11 44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 4:38.88
12 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 4:52.26
13 40 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 4:58.81
Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 13 DNF
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 12 4:28.56 5.00
2 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:35.88 1.00
3 19 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:39.87
4 18 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:40.66
5 23 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:46.35
6 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 4:54.47
7 14 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:56.71
8 12 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 5:10.71
9 21 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 5:17.37
10 16 Kamil DohnalKamil Dohnal 78 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 5:20.91
11 17 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:40.95
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14 4:17.84 11.00
2 20 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 4:18.61 9.00
3 31 Martin GogelaMartin Gogela 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:19.54 8.00
4 47 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 15 4:20.07 7.00
5 32 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 4:22.58 6.00
6 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 12 4:28.56 5.00
7 35 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:31.53 4.00
8 38 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 4:35.11 3.00
9 37 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 4:35.87 2.00
10 15 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 4:35.88 1.00
11 43 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:36.88
12 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 6 4:38.18
13 44 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 4:38.88
14 19 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10 4:39.87
15 18 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:40.66
16 23 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:46.35
17 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 9 4:52.26
18 11 Daniel MičolaDaniel Mičola 98 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 1 4:54.47
19 14 Vít UlehlaVít Ulehla 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 4:56.71
20 40 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 4:58.81
21 12 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 5:10.71
22 21 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 5:17.37
23 16 Kamil DohnalKamil Dohnal 78 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 5:20.91
24 17 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 5:40.95
Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 13 DNF

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 12 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 4:38.27 11.00
2 11 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 5:08.78 9.00
3 14 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 5:14.90 8.00
4 30 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 19 5:24.10 7.00
5 28 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 17 5:32.68 6.00
6 15 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 5:35.31 5.00
7 19 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:37.87 4.00
8 17 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 5:44.66 3.00
9 24 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 5:45.71 2.00
10 16 Marie ZelenáMarie Zelená 85 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 5 5:46.61 1.00
11 18 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 5:49.56
12 21 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10 5:52.79
13 26 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 15 6:07.45
14 25 Vendula PavlíkováVendula Pavlíková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 6:07.50
15 27 Svatava PřívětiváSvatava Přívětivá 64 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16 7:26.58
MS 29 Karolína TakáčováKarolína Takáčová 98 SlovenskoSlovensko 18 5:38.34
MS 22 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 5:40.00
MS 23 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 5:07.44
20 Renata ZmidlochováRenata Zmidlochová 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 9 DNS
Celkem 19 závodníků