Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

trojskok - Muži

(so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 13.39 -0.8 m/s 13,06  +0.113,22  -0.7-13,2213,18  -0.5-13,39  -0.8 11.00
2 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 12.90 +0.0 m/s 12,82  -1.612,67  -1.212,82  -0.612,8211,71  -0.4x12,90  +0.0 9.00
3 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 12.40 -0.9 m/s 11,94  -1.6--11,9412,17  -2.012,13  -0.212,40  -0.9 8.00
4 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 12.29 -0.4 m/s x12,06  -1.412,29  -0.412,29x12,00  -0.1x 7.00
5 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 12.15 -0.7 m/s 11,63  -0.211,97  -1.212,15  -0.712,15-12,07  -0.5- 6.00
6 Daniel PátekDaniel Pátek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 11.90 -1.2 m/s x11,90  -1.211,86  -0.311,90--- 5.00
7 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
95 11.26 -0.3 m/s xx11,26  -0.311,26xx- 4.00
Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 19.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11.05 +3.4 m/s 11.01 +0.3 m/s 11,05  +3.410,74  +1.110,86  +0.911,05x11,01  +0.309,76  +0.4 11.00
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.02 +1.9 m/s 10,61  +2.210,78  +1.511,02  +1.911,0210,96  +1.8x10,92  +1.3 9.00
3 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.99 +1.9 m/s 10,87  +0.2x10,99  +1.910,9909,68  +0.5x09,51  +0.7 8.00
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10.83 +1.0 m/s 10,15  +1.110,45  +1.110,83  +1.010,8310,61  +1.910,43  +0.810,48  +1.0 7.00
5 Nikol KubicováNikol Kubicová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.79 +1.4 m/s 10,50  +1.610,44  +2.010,65  +3.010,65x10,55  +0.810,79  +1.4 6.00
6 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 10.56 +2.6 m/s 10.51 +1.6 m/s 10,51  +1.610,56  +2.610,41  +2.810,56--- 5.00
7 Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.50 +3.3 m/s 10.38 +1.9 m/s 10,38  +1.910,00  +1.310,50  +3.310,5010,22  +1.510,24  +0.610,35  +1.4 4.00
8 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 10.43 +0.2 m/s 10,43  +0.210,37  +1.8x10,4310,28  +1.1-- 3.00
9 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
00 10.40 +1.7 m/s x10,02  +2.510,40  +1.710,400.00.00.0 2.00
10 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.30 +1.8 m/s xx10,30  +1.810,300.00.00.0 1.00
11 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
99 09.68 +2.9 m/s 09.25 +1.1 m/s 09,25  +1.1x09,68  +2.909,680.00.00.0
MS Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 09.37 -0.1 m/s
Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků