Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

3000 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 10:07.05 11.00
2 16 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 10:10.60 9.00
3 20 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 9 10:23.44 8.00
4 37 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 10:40.96 7.00
5 24 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 10:41.79 6.00
6 18 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 10:43.94 5.00
7 15 Václav BednarskýVáclav Bednarský 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 10:52.25 4.00
8 17 Adam HurtaAdam Hurta 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11:02.50 3.00
9 19 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 11:15.56 2.00
10 23 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 11:25.23 1.00
11 36 Aleš KociánAleš Kocián 82 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 11:32.21
12 14 Libor ValentaLibor Valenta 79 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11:55.31
13 21 Jiří MartinkaJiří Martinka 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10 12:34.74
14 21 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 12:53.77
Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11 DNS
František RezekFrantišek Rezek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 DNS
Celkem 16 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 13:02.98 11.00
MS 28 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 TJ UničovTJ Uničov 3 12:26.88
30 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNF
Celkem 3 závodníků