Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 45.46 11.00
2 Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 45.63 9.00
3 Orava, Koutný, Nerad, Kunovský Orava, Koutný, Nerad, Kunovský SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.09 8.00
4 Valach, Macura, Šebesta, Bébar Valach, Macura, Šebesta, Bébar Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 48.98 6.00
5 Lisník, Spilka, Stankov, Špok Lisník, Spilka, Stankov, Špok TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.55 5.00
6 45 Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 50.09 4.00
7 11 Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 50.52 2.00
22 Grégr, Grégr, Janošík, Tichý Grégr, Grégr, Janošík, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 48.45 7.00
2 Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 50.37 3.00
3 32 Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 56.39 1.00
Plško, Slouka, Vachl, Adámek Plško, Slouka, Vachl, Adámek Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec Schneider, Szymanik, Szymanik, Chovanec TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 56.39 1.00
2 11 Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski Broda, Zahraj, Wilczek, Golasowski TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 50.52 2.00
3 Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský Grulich, Ristovský, Soják, Bednarský TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 50.37 3.00
4 45 Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Ježek, Waloszek, Velička, Zecha Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 3 50.09 4.00
5 Lisník, Spilka, Stankov, Špok Lisník, Spilka, Stankov, Špok TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 49.55 5.00
6 Valach, Macura, Šebesta, Bébar Valach, Macura, Šebesta, Bébar Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 48.98 6.00
7 Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka Kubičný, Skýpala, Bajánaru, Kostka SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 48.45 7.00
8 Orava, Koutný, Nerad, Kunovský Orava, Koutný, Nerad, Kunovský SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.09 8.00
9 Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Mališka, Kopec, Skřeček, Dluhoš Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 45.63 9.00
10 Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil Dobeš, Pospíšil, Březina, Pospíšil TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 45.46 11.00
22 Grégr, Grégr, Janošík, Tichý Grégr, Grégr, Janošík, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DQ
Plško, Slouka, Vachl, Adámek Plško, Slouka, Vachl, Adámek Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 51.15 11.00
2 Marečková, Kučerová, Červená, Petrová Marečková, Kučerová, Červená, Petrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.05 9.00
3 Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 52.23 8.00
4 11 Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 52.46 7.00
5 Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 53.83 6.00
6 18 Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 53.87 5.00
7 Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 54.42 2.00
8 Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 55.24 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.95 4.00
2 Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 54.24 3.00
3 Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.30
4 30 Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 57.39
5 15 Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 57.94
6 24 Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 58.43
16 Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková Michopulu, Voznicová, Zotyková, Menaříková TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 58.43
2 15 Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová Podjuklová, Podjuklová, Číhalová, Úlehlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 57.94
3 30 Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová Uvizlová, Čaganová, Grégrová, Kratochvilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 57.39
4 Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Picmausová, Morská, Gebková, Kalousová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.30
5 Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková Klanicová, Šmelcerová, Kociánová, Žišková SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 55.24 1.00
6 Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Sopuchová, Jeličová, Soukalová, Drozdová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 54.42 2.00
7 Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová Gieselová, Gajová, Korgerová, Maksová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 54.24 3.00
8 12 Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková Drásalová, Kvapilová, Kotrlá, Hájková TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 53.95 4.00
9 18 Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová Bierská, Sobčíková, Legerská, Kubicová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 53.87 5.00
10 Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Jarošková, Wagnerová, Seberová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 53.83 6.00
11 11 Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová Dostálová, Svobodová, Zdražilová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 52.46 7.00
12 Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Budařová, Vašinová, Dvorská, Tomková Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 52.23 8.00
13 Marečková, Kučerová, Červená, Petrová Marečková, Kučerová, Červená, Petrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 52.05 9.00
14 Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová Drimajová, Trundová, Trundová, Schubertová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 51.15 11.00
16 Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Zlatohlávková, Sikorová, Grycmanová, Ohryzková Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 DNF