Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (19. 5. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 50.81 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 51.61 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 51.77 8.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 51.82 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 51.97 6.00
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 52.29 5.00
7 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 53.39 4.00
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 53.97 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 54.18 2.00
2 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 55.57 1.00
3 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 55.75
4 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 56.03
5 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 56.30
6 45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 56.51
7 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 57.28
8 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 61.80
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 50.81 11.00
2 14 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 51.61 9.00
3 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 51.77 8.00
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 51.82 7.00
5 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 51.97 6.00
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 52.29 5.00
7 11 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 53.39 4.00
8 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 53.97 3.00
9 18 Jan BergerJan Berger 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 54.18 2.00
10 22 Lukáš GrégrLukáš Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 55.57 1.00
11 22 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 1 55.75
12 30 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 56.03
13 Petr FrancPetr Franc 98 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 56.30
14 45 Petr JežekPetr Ježek 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 7 56.51
15 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 57.28
16 39 Marek TreteraMarek Tretera 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 2 61.80

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 58.37 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 58.58 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 60.74 8.00
4 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 61.76 5.00
5 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 62.58 4.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 64.53 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 61.21 7.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 61.33 6.00
3 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 63.61 3.00
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 66.19 1.00
5 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 69.06
6 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 73.42
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 58.37 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 58.58 9.00
3 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 60.74 8.00
4 12 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 61.21 7.00
5 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 61.33 6.00
6 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 61.76 5.00
7 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 62.58 4.00
8 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 63.61 3.00
9 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 64.53 2.00
10 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 66.19 1.00
11 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 69.06
12 20 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 7 73.42