výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva

Olomouc (30. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 13:25) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.92 11.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 21.91 9.00
3 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 21.98 8.00
4 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 22.78 4.00
5 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 23.20 3.00
6 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.47 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 13:25) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.22 6.00
2 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.45
3 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.90
4 Patrik NiklPatrik Nikl 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 27.89
5 Martin PřichystalMartin Přichystal 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 29.21
Jakub VránaJakub Vrána 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 13:25) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.08 7.00
2 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.44 5.00
3 Jakub BitterJakub Bitter 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.80 1.00
4 Jan LangerJan Langer 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 24.83
5 František MročekFrantišek Mroček 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 28.11
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon PeterkaŠimon Peterka 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.92 11.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 21.91 9.00
3 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 21.98 8.00
4 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.08 7.00
5 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.22 6.00
6 Jakub DostálekJakub Dostálek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.44 5.00
7 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 22.78 4.00
8 Patrik VogelPatrik Vogel 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 23.20 3.00
9 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 2 23.47 2.00
10 Jakub BitterJakub Bitter 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 23.80 1.00
11 Dominik VereskovDominik Vereskov 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 24.45
12 Jan LangerJan Langer 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 24.83
13 Šimon SpurnýŠimon Spurný 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 24.90
14 Patrik NiklPatrik Nikl 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 27.89
15 František MročekFrantišek Mroček 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 28.11
16 Martin PřichystalMartin Přichystal 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 29.21
Jakub VránaJakub Vrána 05 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 4 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 30.5.2018 - 13:15) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.03 11.00
2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 21.40 9.00
3 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 21.46 8.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.93 7.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 21.98 6.00
6 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 22.07 5.00
7 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.16 3.50
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 30.5.2018 - 13:15) Vítr: -4.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.16 3.50
2 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 22.42 2.00
3 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.55 1.00
4 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 22.79
5 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 22.84
6 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 23.76
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 30.5.2018 - 13:15) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.27
2 Simona FilipováSimona Filipová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 23.77
3 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 24.25
4 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 24.90
5 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 25.68
6 Monika NavrátilováMonika Navrátilová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 28.86
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 30.5.2018 - 13:15) Vítr: -4.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 24.48
2 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 24.65
3 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.67
4 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 25.05
5 Markéta LukšováMarkéta Lukšová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.89
6 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.79
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.03 11.00
2 Gabriela BegováGabriela Begová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 21.40 9.00
3 Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 7 21.46 8.00
4 Lucie KročováLucie Kročová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 21.93 7.00
5 Magdalena MarkováMagdalena Marková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 21.98 6.00
6 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 22.07 5.00
7 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 22.16 3.50
7 Sofia DelpreteSofia Delprete 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 22.16 3.50
9 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 22.42 2.00
10 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 5 22.55 1.00
11 Nela HájkováNela Hájková 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 6 22.79
12 Amálie TandlerováAmálie Tandlerová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 22.84
13 Marie KročováMarie Kročová 06 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.27
14 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 23.76
15 Simona FilipováSimona Filipová 05 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 4 23.77
16 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A 3 24.25
17 Ema DostálováEma Dostálová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 24.48
18 Laura ZapletalováLaura Zapletalová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 7 24.65
19 Matylda Viktori ŠkrachováMatylda Viktori Škrachová 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 24.67
20 Aneta BubeníčkováAneta Bubeníčková 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 5 24.90
21 Eva ŠvarcováEva Švarcová 06 Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B 2 25.05
22 Nela DerychováNela Derychová 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 25.68
23 Markéta LukšováMarkéta Lukšová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.89
24 Barbora KnoppováBarbora Knoppová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 27.79
25 Monika NavrátilováMonika Navrátilová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 28.86