výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále dětské Zlaté ligy

Olomouc (4. 6. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.67 421.00
2 Adam KrobotAdam Krobot 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.52 291.00
3 Jan MikešJan Mikeš 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.77 256.00
4 Matěj ŠiškaMatěj Šiška 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.73 145.00
5 Patrik DivokaPatrik Divoka 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.16 104.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.72 263.00
2 Eduard SchwarzEduard Schwarz 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.33 187.00
3 David KrovDavid Krov 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.62 156.00
4 Marek JanákMarek Janák 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.90 128.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (po, 4.6.2018) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HejtmánekVojtěch Hejtmánek 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.92 381.00
2 Vojtěch PelclVojtěch Pelcl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.05 360.00
3 Leonard LosíkLeonard Losík 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.08 217.00
Richard KocourekRichard Kocourek 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (po, 4.6.2018) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan StránělJan Stráněl 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.61 69.00
Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DQ
Celkem 2 závodníků
Běh 5 (po, 4.6.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip CoufalFilip Coufal 05 ZŠ Milady Petřkové, Velký TýnecZŠ Milady Petřkové, Velký T... 12.77 141.00
2 David MajerDavid Majer 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.34 27.00
3 Matěj MrakavaMatěj Mrakava 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.44 0.00
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (po, 4.6.2018) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš SlanýTomáš Slaný 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.71 147.00
Kryštof NovákKryštof Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Adam NovákAdam Novák 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (po, 4.6.2018) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.35 648.00
2 Lucie PetrlováLucie Petrlová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 10.78 573.00
3 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.12 517.00
4 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.58 445.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (po, 4.6.2018) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BundilováEliška Bundilová 06 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12.96 259.00
Lucie VlčkováLucie Vlčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 2 závodníků
Běh 3 (po, 4.6.2018) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka DudováAnežka Dudová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.51 198.00
2 Tereza MedříkováTereza Medříková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.19 133.00
3 Elen MenčíkováElen Menčíková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.44 45.00
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (po, 4.6.2018) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10.76 577.00
2 Tereza KappelováTereza Kappelová 06 TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.TJ Sokol Nová Hradečná, z.s. 13.89 160.00
Adéla OndřejováAdéla Ondřejová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (po, 4.6.2018) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VejmolováKarolína Vejmolová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.48 201.00
2 Kateřina SpurnáKateřina Spurná 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.22 130.00
3 Lenka NováčkováLenka Nováčková 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.31 10.00
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (po, 4.6.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Sára ŠkodováSára Škodová 06 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. DNS
Celkem 1 závodníků