výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Ostravská diamantová liga 2018 - 2. kolo

Ostrava - Poruba (26. 5. 2018)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.02
2 8 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 10.60
3 79 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.65
4 13 Fabián DékanyFabián Dékany 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.91
14 Daniel DoležalDaniel Doležal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.54
2 9 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 11.02
3 80 Pavel LacinaPavel Lacina 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.98
17 Štěpán LičkaŠtěpán Lička 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 20 Matyáš PastrńákMatyáš Pastrńák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.62
2 18 Jarda MarekJarda Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.73
3 19 Radomír NovákRadomír Novák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.15
4 4 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.58
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.39
2 11 Filip StrouhalFilip Strouhal 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 10.44
3 10 Michal PilchMichal Pilch 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 10.86
22 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.66
2 7 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.88
3 27 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.97
4 82 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.96
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.02
2 5 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.39
3 11 Filip StrouhalFilip Strouhal 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 4 10.44
4 3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.54
5 8 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 10.60
6 20 Matyáš PastrńákMatyáš Pastrńák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.62
7 79 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.65
8 28 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.66
9 18 Jarda MarekJarda Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.73
10 10 Michal PilchMichal Pilch 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 10.86
11 7 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.88
12 27 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.97
13 9 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 11.02
14 19 Radomír NovákRadomír Novák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.15
15 4 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.58
16 13 Fabián DékanyFabián Dékany 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.91
17 80 Pavel LacinaPavel Lacina 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.98
18 82 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 12.96
14 Daniel DoležalDaniel Doležal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
17 Štěpán LičkaŠtěpán Lička 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
22 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 15 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.47
2 1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.73
3 31 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.93
4 32 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.01
5 12 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.85
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.81
2 25 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.02
3 21 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.35
4 6 Josef ŠtefanekJosef Štefanek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.46
23 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 30 Matyáš VojtásšekMatyáš Vojtásšek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.29
2 26 Adam ToAdam To 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.53
3 81 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.73
4 29 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.96
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.42
2 16 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.75
3 36 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.78
4 33 David LaníkDavid Laník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.82
5 35 Viktor NovákViktor Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.83
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 34 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 09.42
2 15 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.47
3 1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.73
4 16 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.75
5 36 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.78
6 24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.81
7 33 David LaníkDavid Laník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.82
8 35 Viktor NovákViktor Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 09.83
9 31 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 09.93
10 32 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.01
11 25 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.02
12 30 Matyáš VojtásšekMatyáš Vojtásšek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.29
13 21 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.35
14 6 Josef ŠtefanekJosef Štefanek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.46
15 26 Adam ToAdam To 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.53
16 81 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.73
17 12 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.85
18 29 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.96
23 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 DNS

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Kristína BastováKristína Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.89
2 41 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.28
3 84 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.37
4 55 Beata JankováBeata Janková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.76
5 37 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.22
2 60 Anna KučerováAnna Kučerová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.51
3 72 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.06
4 56 Klára KáńováKlára Káńová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.51
5 59 Sabina KubečkováSabina Kubečková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.58
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 64 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.13
2 61 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.91
3 74 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.10
4 73 Jorika LachkáJorika Lachká 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.98
44 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.16
2 67 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.96
3 76 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.01
4 50 Violeta TumlířováVioleta Tumlířová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 12.05
5 75 Ema ŘehováEma Řehová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Kristína BastováKristína Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.89
2 64 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.13
3 77 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 10.16
4 57 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 10.22
5 41 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.28
6 84 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 10.37
7 60 Anna KučerováAnna Kučerová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.51
8 55 Beata JankováBeata Janková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.76
9 37 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.86
10 61 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.91
11 67 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.96
12 76 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.01
13 72 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.06
14 74 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 11.10
15 56 Klára KáńováKlára Káńová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.51
16 59 Sabina KubečkováSabina Kubečková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 11.58
17 73 Jorika LachkáJorika Lachká 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.98
18 50 Violeta TumlířováVioleta Tumlířová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 12.05
19 75 Ema ŘehováEma Řehová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.64
44 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 54 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.69
2 71 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.08
3 83 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.47
4 53 Jana CalábkováJana Calábková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.90
5 51 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.05
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.33
2 42 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.37
3 40 Anežka JurákováAnežka Juráková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.63
4 38 Bára HrčkováBára Hrčková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.81
5 49 Nela KaločováNela Kaločová 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 11.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 43 Sofie MaierováSofie Maierová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.71
2 63 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.90
3 62 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.03
4 58 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.56
5 85 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 66 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
2 68 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.57
3 45 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.81
4 65 Martina NovákováMartina Nováková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.89
5 69 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.33
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 47 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.55
2 48 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.61
3 70 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.69
4 78 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.98
5 46 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.33
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 39 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 09.33
2 42 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.37
3 66 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
4 47 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.55
5 68 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 09.57
6 48 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.61
7 40 Anežka JurákováAnežka Juráková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.63
8 54 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.69
8 70 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.69
10 43 Sofie MaierováSofie Maierová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.71
11 38 Bára HrčkováBára Hrčková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 09.81
11 45 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.81
13 65 Martina NovákováMartina Nováková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.89
14 63 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.90
15 78 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 09.98
16 62 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.03
17 71 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 10.08
18 69 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 10.33
18 46 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.33
20 83 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.47
21 58 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 10.56
22 85 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.60
23 53 Jana CalábkováJana Calábková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 10.90
24 51 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.05
25 49 Nela KaločováNela Kaločová 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 1 11.24

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:08.29
2 8 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 2:15.37
3 79 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:16.05
4 2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:18.32
5 9 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 2:22.68
6 80 Pavel LacinaPavel Lacina 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:26.66
7 18 Jarda MarekJarda Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:28.10
8 13 Fabián DékanyFabián Dékany 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:39.32
17 Štěpán LičkaŠtěpán Lička 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
4 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 DNS
14 Daniel DoležalDaniel Doležal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:10.78
2 27 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:18.76
3 10 Michal PilchMichal Pilch 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 2:19.91
4 82 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:24.47
5 7 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:27.84
6 11 Filip StrouhalFilip Strouhal 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 2:31.31
7 5 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:33.77
8 20 Matyáš PastrńákMatyáš Pastrńák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:36.67
22 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
19 Radomír NovákRadomír Novák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:08.29
2 28 Martin VavrečkaMartin Vavrečka 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:10.78
3 8 Jáchym DoleželJáchym Doležel 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 2:15.37
4 79 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík 11 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:16.05
5 2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:18.32
6 27 Vojtěch ToVojtěch To 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:18.76
7 10 Michal PilchMichal Pilch 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 3 2:19.91
8 9 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 6 2:22.68
9 82 Kryštof ŽidekKryštof Židek 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:24.47
10 80 Pavel LacinaPavel Lacina 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 2:26.66
11 7 Radek VřesňákRadek Vřesňák 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 2:27.84
12 18 Jarda MarekJarda Marek 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 2:28.10
13 11 Filip StrouhalFilip Strouhal 09 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 5 2:31.31
14 5 Jan RichterJan Richter 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:33.77
15 20 Matyáš PastrńákMatyáš Pastrńák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:36.67
16 13 Fabián DékanyFabián Dékany 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:39.32
17 Štěpán LičkaŠtěpán Lička 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 DNS
4 Damián LojekDamián Lojek 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 DNS
14 Daniel DoležalDaniel Doležal 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
22 Hynek SvobodaHynek Svoboda 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 DNS
19 Radomír NovákRadomír Novák 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:07.90
2 52 Kristína BastováKristína Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:10.46
3 60 Anna KučerováAnna Kučerová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:14.27
4 72 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:15.50
5 57 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:17.54
6 55 Beata JankováBeata Janková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:21.47
7 41 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:27.30
8 59 Sabina KubečkováSabina Kubečková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:29.92
9 56 Klára KáńováKlára Káńová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:47.98
10 73 Jorika LachkáJorika Lachká 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:51.75
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 64 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:08.18
2 61 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:17.25
3 74 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:22.47
4 84 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:23.55
5 77 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:27.96
6 76 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:50.05
7 50 Violeta TumlířováVioleta Tumlířová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10 2:53.54
8 75 Ema ŘehováEma Řehová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:00.72
44 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
67 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 37 Karin FojtíkováKarin Fojtíková 09 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 2:07.90
2 64 Michaela MinistrováMichaela Ministrová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:08.18
3 52 Kristína BastováKristína Bastová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:10.46
4 60 Anna KučerováAnna Kučerová 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 2:14.27
5 72 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:15.50
6 61 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:17.25
7 57 Valerie KrálováValerie Králová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:17.54
8 55 Beata JankováBeata Janková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:21.47
9 74 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:22.47
10 84 Michaela RichterováMichaela Richterová 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 2:23.55
11 41 Bára KahánkováBára Kahánková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 2:27.30
12 77 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 2:27.96
13 59 Sabina KubečkováSabina Kubečková 09 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:29.92
14 56 Klára KáńováKlára Káńová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:47.98
15 76 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:50.05
16 73 Jorika LachkáJorika Lachká 09 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 2:51.75
17 50 Violeta TumlířováVioleta Tumlířová 10 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 10 2:53.54
18 75 Ema ŘehováEma Řehová 10 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 3:00.72
44 Elena NovákováElena Nováková 10 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
67 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová 10 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 DNS

800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.45
2 15 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:40.68
3 12 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:55.00
4 33 David LaníkDavid Laník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:55.91
5 1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:57.93
6 35 Viktor NovákViktor Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:01.07
7 36 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:02.93
8 31 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:07.19
9 32 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:11.81
10 16 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:18.88
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 23 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:43.46
2 25 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:46.10
3 21 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:47.35
4 30 Matyáš VojtásšekMatyáš Vojtásšek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:05.72
5 26 Adam ToAdam To 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:12.45
6 6 Josef ŠtefanekJosef Štefanek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:22.28
7 24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:23.96
8 81 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:44.96
29 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 34 Richard NovákRichard Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 2:40.45
2 15 Filip JarolímFilip Jarolím 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:40.68
3 23 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 2:43.46
4 25 Jan ŠtafaJan Štafa 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:46.10
5 21 Daniel RivaDaniel Riva 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:47.35
6 12 Adam BolekAdam Bolek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:55.00
7 33 David LaníkDavid Laník 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:55.91
8 1 Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 2:57.93
9 35 Viktor NovákViktor Novák 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 3:01.07
10 36 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 3:02.93
11 30 Matyáš VojtásšekMatyáš Vojtásšek 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 3:05.72
12 31 Lukáš BělkaLukáš Bělka 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:07.19
13 32 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 3:11.81
14 26 Adam ToAdam To 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:12.45
15 16 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 3:18.88
16 6 Josef ŠtefanekJosef Štefanek 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 3:22.28
17 24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 3:23.96
18 81 Lukáš VolnýLukáš Volný 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 9 3:44.96
29 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 DNS

800 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:49.72
2 39 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:58.98
3 71 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:02.17
4 54 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:02.26
5 38 Bára HrčkováBára Hrčková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:05.24
6 43 Sofie MaierováSofie Maierová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:09.88
7 58 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:12.26
8 49 Nela KaločováNela Kaločová 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 9 3:12.54
9 40 Anežka JurákováAnežka Juráková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:18.35
10 53 Jana CalábkováJana Calábková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:22.63
11 83 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:27.82
12 85 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:33.70
13 51 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:50.60
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 66 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.22
2 70 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:58.55
3 48 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:02.69
4 47 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:06.05
5 68 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:06.93
6 62 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:07.75
7 69 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:08.01
8 63 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:10.23
9 46 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 3:12.26
45 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
65 Martina NovákováMartina Nováková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
78 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNF
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 42 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 2:49.72
2 66 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 2:50.22
3 70 Barbora ŠímováBarbora Šímová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:58.55
4 39 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 2:58.98
5 71 Julie BartkováJulie Bartková 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 3:02.17
6 54 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:02.26
7 48 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11 3:02.69
8 38 Bára HrčkováBára Hrčková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 3:05.24
9 47 Nela ŠtefkováNela Štefková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 3:06.05
10 68 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 3:06.93
11 62 Tereza MaňkováTereza Maňková 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:07.75
12 69 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 3:08.01
13 43 Sofie MaierováSofie Maierová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 3:09.88
14 63 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 3:10.23
15 58 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12 3:12.26
15 46 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 9 3:12.26
17 49 Nela KaločováNela Kaločová 07 SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s. 9 3:12.54
18 40 Anežka JurákováAnežka Juráková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 3:18.35
19 53 Jana CalábkováJana Calábková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 3:22.63
20 83 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 3:27.82
21 85 Lucie KlímováLucie Klímová 08 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 3:33.70
22 51 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 3:50.60
45 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová 08 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
65 Martina NovákováMartina Nováková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 DNS
78 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová 08 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12 DNF

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 26.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.34 0.0
2 20 Matyáš PastrńákMatyáš Pastrńák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.33 0.0
3 5 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.25 0.0
4 3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.23 0.0
5 9 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 3.19 0.0
6 11 Filip StrouhalFilip Strouhal
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 3.14 0.0
7 79 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 3.09 0.0
8 28 Martin VavrečkaMartin Vavrečka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.04 0.0
9 10 Michal PilchMichal Pilch
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 2.91 0.0
10 27 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2.89 0.0
11 8 Jáchym DoleželJáchym Doležel
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 2.79 0.0
12 13 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2.76 0.0
13 4 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 2.74 0.0
14 7 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 2.69 0.0
15 18 Jarda MarekJarda Marek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2.69 0.0
16 19 Radomír NovákRadomír Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2.62 0.0
17 82 Kryštof ŽidekKryštof Židek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2.58 0.0
18 80 Pavel LacinaPavel Lacina
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 2.40 0.0
22 Hynek SvobodaHynek Svoboda
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 DNS 0.0
14 Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 DNS 0.0
17 Štěpán LičkaŠtěpán Lička
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 15 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.75 0.0
2 34 Richard NovákRichard Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3.64 0.0
3 35 Viktor NovákViktor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3.57 0.0
4 24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.51 0.0
5 1 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.44 0.0
6 25 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.37 0.0
7 36 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3.33 0.0
8 30 Matyáš VojtásšekMatyáš Vojtásšek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.28 0.0
9 21 Daniel RivaDaniel Riva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.16 0.0
10 26 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.13 0.0
11 32 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3.12 0.0
12 33 David LaníkDavid Laník
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 3.11 0.0
13 12 Adam BolekAdam Bolek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.11 0.0
14 31 Lukáš BělkaLukáš Bělka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3.08 0.0
15 6 Josef ŠtefanekJosef Štefanek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 2.95 0.0
16 81 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2.92 0.0
17 29 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2.92 0.0
18 16 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2.64 0.0
23 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 52 Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.51 0.0
2 60 Anna KučerováAnna Kučerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.41 0.0
3 64 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.35 0.0
4 41 Bára KahánkováBára Kahánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.34 0.0
5 76 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 3.29 0.0
6 37 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 3.25 0.0
7 55 Beata JankováBeata Janková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 3.23 0.0
8 57 Valerie KrálováValerie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 3.17 0.0
9 77 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 3.10 0.0
10 84 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 3.07 0.0
11 72 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 3.00 0.0
12 67 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2.96 0.0
13 61 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2.95 0.0
14 59 Sabina KubečkováSabina Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 2.77 0.0
15 74 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2.75 0.0
16 50 Violeta TumlířováVioleta Tumlířová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 2.59 0.0
17 75 Ema ŘehováEma Řehová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 2.47 0.0
18 73 Jorika LachkáJorika Lachká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 2.44 0.0
19 56 Klára KáńováKlára Káńová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 2.36 0.0
44 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 42 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.91 0.0
2 47 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.80 0.0
3 48 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.71 0.0
4 70 Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.67 0.0
5 68 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.65 0.0
6 66 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.65 0.0
7 40 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.62 0.0
8 45 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.61 0.0
9 71 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3.56 0.0
10 63 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.49 0.0
11 43 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.49 0.0
12 38 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.48 0.0
13 39 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.47 0.0
14 62 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 3.29 0.0
15 78 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 3.20 0.0
16 69 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.19 0.0
17 46 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 3.13 0.0
18 53 Jana CalábkováJana Calábková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.05 0.0
19 58 Natálie KubečkováNatálie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2.99 0.0
20 83 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 2.99 0.0
21 85 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 2.85 0.0
22 49 Nela KaločováNela Kaločová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
07 2.84 0.0
23 54 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2.72 0.0
24 51 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 2.67 0.0
65 Martina NovákováMartina Nováková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

Hod raketkou - Atletická minipřípravka-hoši

(so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 3 Stanislav JabůrekStanislav Jabůrek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 29.85 0.0
2 27 Vojtěch ToVojtěch To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 25.65 0.0
3 82 Kryštof ŽidekKryštof Židek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 22.92 0.0
4 20 Matyáš PastrńákMatyáš Pastrńák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 22.83 0.0
5 4 Damián LojekDamián Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 22.68 0.0
6 7 Radek VřesňákRadek Vřesňák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 21.30 0.0
7 10 Michal PilchMichal Pilch
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 20.30 0.0
8 2 Štěpán BijokŠtěpán Bijok
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 17.02 0.0
9 18 Jarda MarekJarda Marek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 15.36 0.0
10 11 Filip StrouhalFilip Strouhal
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 15.26 0.0
11 5 Jan RichterJan Richter
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 15.20 0.0
12 28 Martin VavrečkaMartin Vavrečka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 14.96 0.0
13 8 Jáchym DoleželJáchym Doležel
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
09 14.20 0.0
14 80 Pavel LacinaPavel Lacina
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 12.40 0.0
15 9 Maxmilián HeinzMaxmilián Heinz
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 10.90 0.0
16 13 Fabián DékanyFabián Dékany
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 10.40 0.0
17 79 Matyáš BernatíkMatyáš Bernatík
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
11 08.32 0.0
17 Štěpán LičkaŠtěpán Lička
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 DNS 0.0
19 Radomír NovákRadomír Novák
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 DNS 0.0
14 Daniel DoležalDaniel Doležal
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 DNS 0.0
22 Hynek SvobodaHynek Svoboda
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 DNS 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-hoši

(so, 26.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 81 Lukáš VolnýLukáš Volný
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 36.90 0.0
2 33 David LaníkDavid Laník
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 35.20 0.0
3 26 Adam ToAdam To
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 35.02 0.0
4 34 Richard NovákRichard Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 33.70 0.0
5 36 David PavlišinecDavid Pavlišinec
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 32.02 0.0
6 1 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28.50 0.0
7 15 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 28.06 0.0
8 35 Viktor NovákViktor Novák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 26.65 0.0
9 25 Jan ŠtafaJan Štafa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 24.96 0.0
10 31 Lukáš BělkaLukáš Bělka
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 24.52 0.0
11 29 Josef Denis VečeřaJosef Denis Večeřa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 24.12 0.0
12 6 Josef ŠtefanekJosef Štefanek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 24.00 0.0
13 30 Matyáš VojtásšekMatyáš Vojtásšek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23.70 0.0
14 21 Daniel RivaDaniel Riva
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 22.80 0.0
15 24 Štěpán ŠeligaŠtěpán Šeliga
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 21.00 0.0
16 16 Matěj KošařMatěj Košař
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18.75 0.0
17 32 Matěj BrašMatěj Braš
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
07 18.70 0.0
18 12 Adam BolekAdam Bolek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 13.42 0.0
23 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků

Hod raketkou - Atletická minipřípravka-dívky

(so, 26.5.2018 - 06:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 52 Kristína BastováKristína Bastová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 26.75 0.0
2 55 Beata JankováBeata Janková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 24.12 0.0
3 72 Adéla KalandrováAdéla Kalandrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 23.90 0.0
4 57 Valerie KrálováValerie Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 19.50 0.0
5 74 Natálie MichalczykováNatálie Michalczyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 19.30 0.0
6 37 Karin FojtíkováKarin Fojtíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
09 19.00 0.0
7 61 Tereza LišaníkováTereza Lišaníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 16.45 0.0
8 77 Lucie ŠteinigerováLucie Šteinigerová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 16.08 0.0
9 64 Michaela MinistrováMichaela Ministrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 15.62 0.0
10 84 Michaela RichterováMichaela Richterová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 15.42 0.0
11 41 Bára KahánkováBára Kahánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 15.32 0.0
12 59 Sabina KubečkováSabina Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 13.52 0.0
13 67 Veronika PospíšilováVeronika Pospíšilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 12.80 0.0
14 60 Anna KučerováAnna Kučerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
09 10.00 0.0
15 56 Klára KáńováKlára Káńová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
10 09.70 0.0
16 50 Violeta TumlířováVioleta Tumlířová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
10 09.32 0.0
17 73 Jorika LachkáJorika Lachká
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 08.40 0.0
18 76 Alexandra SchmidtováAlexandra Schmidtová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
09 08.12 0.0
19 75 Ema ŘehováEma Řehová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
10 07.02 0.0
44 Elena NovákováElena Nováková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
10 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod raketkou - Atletická přípravka-dívky

(so, 26.5.2018 - 05:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 68 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 34.30 0.0
2 43 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 29.96 0.0
3 48 Barbora UdvarosováBarbora Udvarosová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 29.90 0.0
4 47 Nela ŠtefkováNela Štefková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 29.00 0.0
5 46 Julie ŠtefánkováJulie Štefánková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 28.10 0.0
6 40 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 28.02 0.0
7 66 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 28.00 0.0
8 39 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 27.35 0.0
9 71 Julie BartkováJulie Bartková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 26.70 0.0
10 42 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 25.52 0.0
11 51 Markéta BalnerováMarkéta Balnerová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 25.16 0.0
12 85 Lucie KlímováLucie Klímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 24.15 0.0
13 69 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 23.50 0.0
14 62 Tereza MaňkováTereza Maňková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
08 22.52 0.0
15 38 Bára HrčkováBára Hrčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 22.06 0.0
16 58 Natálie KubečkováNatálie Kubečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 19.36 0.0
17 70 Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 18.20 0.0
18 45 Viktorie RozsívalováViktorie Rozsívalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 18.06 0.0
19 53 Jana CalábkováJana Calábková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17.85 0.0
20 78 Sofie ZádrapováSofie Zádrapová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
08 17.75 0.0
21 63 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 17.42 0.0
22 65 Martina NovákováMartina Nováková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 16.70 0.0
23 49 Nela KaločováNela Kaločová
SK Ostraváček, z.s.SK Ostraváček, z.s.
07 15.40 0.0
24 54 Kateřina HoloubkováKateřina Holoubková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 14.38 0.0
83 Eliška BernatíkováEliška Bernatíková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
08 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků