Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (27. 4. 2018)
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.02 386.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.62 312.00
3 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.46 283.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.60 308.00
2 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.51 292.00
3 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.49 288.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.71 482.00
2 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.31 381.00
3 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.29 376.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4.50 428.00
2 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4.41 406.00
3 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4.39 401.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.35 319.00
2 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 50.46 312.00
3 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 48.85 298.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 51.79 323.00
2 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.69 297.00
3 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.14 275.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 46.27 433.00
2 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 46.19 432.00
3 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 42.50 386.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 27.4.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 45.00 417.00
2 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.55 325.00
3 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 36.88 317.00