výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (27. 4. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.60 0.0 308.00
2 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.51 0.0 292.00
3 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.49 0.0 288.00
4 67 Jan AuředníkJan Auředník
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.36 0.0 266.00
5 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.27 0.0 250.00
6 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.17 0.0 234.00
7 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.06 0.0 215.00
8 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.99 0.0 204.00
9 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.99 0.0 204.00
10 91 Adam ČernochAdam Černoch
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.95 0.0 198.00
11= 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.94 0.0 196.00
11= 296 Julián BoschatJulián Boschat
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.94 0.0 196.00
13 285 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.88 0.0 187.00
14 8 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.85 0.0 182.00
15= 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.79 0.0 173.00
15= 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.79 0.0 173.00
17 260 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.64 0.0 150.00
18= 49 Filip KonečnýFilip Konečný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.60 0.0 145.00
18= 279 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.60 0.0 145.00
20 379 Kryštof BaschKryštof Basch
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.54 0.0 136.00
21 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.50 0.0 130.00
22 350 Martin KopenecMartin Kopenec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.46 0.0 125.00
23 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 3.46 0.0 125.00
24= 347 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.43 0.0 121.00
24= 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 3.43 0.0 121.00
26 280 Pavel HrubecPavel Hrubec
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.39 0.0 115.00
27 393 Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.33 0.0 107.00
28= 209 Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.30 0.0 103.00
28= 286 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.30 0.0 103.00
30 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.06 0.0 73.00
31 394 Simon HansenSimon Hansen
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 2.98 0.0 63.00
32 337 Andreas GlogarAndreas Glogar
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 2.94 0.0 59.00
33 348 František ChybaFrantišek Chyba
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 2.70 0.0 34.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků
Ml. žáci 02 (pá, 27.4.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 399 Antonín PlachýAntonín Plachý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 5.02 0.0 386.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.62 0.0 312.00
3 345 Matěj RadzoMatěj Radzo
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4.46 0.0 283.00
4 355 Max ZámorskýMax Zámorský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.25 0.0 247.00
5 342 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.18 0.0 235.00
6 222 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.14 0.0 229.00
7 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.08 0.0 219.00
8 75 Marek OravecMarek Oravec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.03 0.0 211.00
9 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 4.03 0.0 211.00
10 258 Adam MatějovičAdam Matějovič
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 4.01 0.0 207.00
11 344 Tomáš WalterTomáš Walter
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.93 0.0 195.00
12 320 Nikola MorozNikola Moroz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.88 0.0 187.00
13 2 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.84 0.0 181.00
14 435 Norbert MarášekNorbert Marášek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.83 0.0 179.00
15 292 Tomáš UrbanTomáš Urban
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.78 0.0 171.00
16 330 Prokop SládekProkop Sládek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.71 0.0 161.00
17 301 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3.71 0.0 161.00
18 289 Petr MartínekPetr Martínek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.60 0.0 145.00
19 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.56 0.0 139.00
20 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.55 0.0 137.00
21 329 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.52 0.0 133.00
22 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.47 0.0 126.00
23 349 Tomáš MarelTomáš Marel
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.41 0.0 118.00
24 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.39 0.0 115.00
25 303 Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.38 0.0 114.00
26 261 Jan ŠtolbaJan Štolba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.33 0.0 107.00
27 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.21 0.0 91.00
28 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.08 0.0 75.00
29 8 Adam SmetákAdam Smeták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2.98 0.0 63.00
30 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 2.93 0.0 58.00
343 Sebastian PippalSebastian Pippal
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 DNS 0.0 0.00
281 Jiří MarekJiří Marek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS 0.0 0.00
331 Marek VandírekMarek Vandírek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 DNS 0.0 0.00
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 27.4.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 315 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.50 0.0 428.00
2 324 Tereza KauckáTereza Kaucká
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.41 0.0 406.00
3 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 4.39 0.0 401.00
4 78 Karolína GörglováKarolína Görglová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
05 4.35 0.0 391.00
5 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.33 0.0 386.00
6 158 Laura GrögerováLaura Grögerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.23 0.0 362.00
7 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.21 0.0 357.00
8 67 Jolana CharouskováJolana Charousková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.18 0.0 350.00
9 327 Julie DurychováJulie Durychová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 4.12 0.0 336.00
10 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.06 0.0 322.00
11 260 Anna KrálováAnna Králová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.02 0.0 312.00
12 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 4.00 0.0 308.00
13 301 Františka ČernáFrantiška Černá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.96 0.0 299.00
14 330 Veronika KouckáVeronika Koucká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.94 0.0 294.00
15 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.84 0.0 272.00
16= 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.82 0.0 267.00
16= 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 3.82 0.0 267.00
18 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 3.81 0.0 265.00
19= 30 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.76 0.0 254.00
19= 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
05 3.76 0.0 254.00
21= 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.70 0.0 242.00
21= 285 Tereza BurešováTereza Burešová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.70 0.0 242.00
23 312 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.65 0.0 231.00
24 347 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.63 0.0 227.00
25 292 Anna ČermákováAnna Čermáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.61 0.0 223.00
26 281 Karolína LipováKarolína Lipová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.57 0.0 214.00
27 335 Barbora HavlováBarbora Havlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.55 0.0 210.00
28 6 Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.48 0.0 196.00
29 394 Stella KollárováStella Kollárová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.47 0.0 194.00
30 350 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.41 0.0 182.00
31 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 3.38 0.0 176.00
32 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.37 0.0 174.00
33 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.33 0.0 167.00
34 342 Barbora BenešováBarbora Benešová
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 3.27 0.0 155.00
35 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 3.14 0.0 131.00
36 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.01 0.0 109.00
37 209 Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2.86 0.0 84.00
38 134 Eliška HríbováEliška Hríbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2.79 0.0 73.00
Celkem 38 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 27.4.2018 - 13:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.71 0.0 482.00
2 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.31 0.0 381.00
3 342 Anna WickováAnna Wicková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 4.29 0.0 376.00
4 344 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 4.18 0.0 350.00
5 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 4.15 0.0 343.00
6 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.09 0.0 329.00
7 298 Tereza TicháTereza Tichá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 4.01 0.0 310.00
8 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 3.97 0.0 301.00
9 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
05 3.95 0.0 296.00
10 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.88 0.0 281.00
11 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.85 0.0 274.00
12 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.83 0.0 270.00
13 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
05 3.82 0.0 267.00
14 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.80 0.0 263.00
15= 290 Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.78 0.0 259.00
15= 348 Adéla MarkováAdéla Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.78 0.0 259.00
17 1 Tereza PristačováTereza Pristačová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
05 3.76 0.0 254.00
18 75 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.72 0.0 246.00
19 91 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 3.70 0.0 242.00
20= 49 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.69 0.0 239.00
20= 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.69 0.0 239.00
22 393 Aneta OsičkováAneta Osičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.65 0.0 231.00
23 280 Emma ProuzováEmma Prouzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.60 0.0 220.00
24= 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.58 0.0 216.00
24= 302 Karla ProuzováKarla Prouzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.58 0.0 216.00
26 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.48 0.0 196.00
27 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.40 0.0 180.00
28 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.37 0.0 174.00
29 286 Natálie VotavováNatálie Votavová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.27 0.0 155.00
30 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 3.14 0.0 131.00
31 5 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.11 0.0 126.00
32 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.09 0.0 122.00
33 1 Julie SmíškováJulie Smíšková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.08 0.0 121.00
34 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.03 0.0 112.00
35 296 Tina SmějováTina Smějová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2.81 0.0 76.00
222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
05 DNS 0.0 0.00
293 Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 DNS 0.0 0.00
Celkem 37 závodníků