výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (27. 4. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.26 328.00
2 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.44 302.00
3 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.65 273.00
4 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76 258.00
5 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.49 170.00
6 343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.44 82.00
7 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.99 5.00
8 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.17 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.22 334.00
2 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.44 302.00
3 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.68 268.00
4 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.60 158.00
5 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.02 117.00
6 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.79 57.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.04 362.00
2 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.18 340.00
3 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.31 190.00
4 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.36 184.00
5 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.40 180.00
6 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.88 130.00
7 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 14.52 19.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.42 305.00
2 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.12 212.00
3 281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.14 210.00
4 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.23 199.00
5 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 189.00
6 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.90 50.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.28 489.00
2 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.99 369.00
3 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.11 351.00
4 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.26 328.00
5 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.48 296.00
6 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.53 75.00
7 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.59 71.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.81 578.00
2 331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.15 345.00
3 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.57 284.00
4 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.86 245.00
5 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.60 158.00
6 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.67 151.00
7 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 13.22 99.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.55 442.00
2 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.09 354.00
3 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.10 215.00
4 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96 122.00
5 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.19 102.00
6 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.65 66.00
7 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.73 61.00
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.98 545.00
2 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.17 342.00
3 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.56 285.00
4 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.48 171.00
5 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 13.01 118.00
6 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.23 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.05 360.00
2 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.46 299.00
3 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.21 201.00
4 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.50 77.00
5 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.56 73.00
6 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.31 28.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 27.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.70 266.00
2 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.71 264.00
3 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.88 242.00
4 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.56 162.00
5 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.10 110.00
6 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.65 66.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jan AuředníkJan Auředník 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.81 578.00
2 136 Tomas JärvinenTomas Järvinen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 09.98 545.00
3 399 Antonín PlachýAntonín Plachý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.28 489.00
4 345 Matěj RadzoMatěj Radzo 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 10.55 442.00
5 222 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 10.99 369.00
6 310 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.04 362.00
7 302 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.05 360.00
8 344 Tomáš WalterTomáš Walter 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1 11.09 354.00
9 342 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 11.11 351.00
10 331 Marek VandírekMarek Vandírek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.15 345.00
11 435 Norbert MarášekNorbert Marášek 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 11.17 342.00
12 300 Jaroslav KoppJaroslav Kopp 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.18 340.00
13 1 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 11.22 334.00
14 294 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.26 328.00
14 2 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.26 328.00
16 260 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 11.42 305.00
17 291 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 11.44 302.00
17 1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.44 302.00
19 332 Bořek BrejchaBořek Brejcha 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.46 299.00
20 91 Adam ČernochAdam Černoch 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 11.48 296.00
21 355 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.56 285.00
22 296 Julián BoschatJulián Boschat 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 11.57 284.00
23 330 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.65 273.00
24 258 Adam MatějovičAdam Matějovič 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 11.68 268.00
25 7 Benjamin SvobodaBenjamin Svoboda 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 11.70 266.00
26 134 Vojtěch ČernýVojtěch Černý 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.71 264.00
27 292 Tomáš UrbanTomáš Urban 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 11.76 258.00
28 379 Kryštof BaschKryštof Basch 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 11.86 245.00
29 325 Jiří HabersbergerJiří Habersberger 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 11.88 242.00
30 8 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.10 215.00
31 30 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.12 212.00
32 281 Jiří MarekJiří Marek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.14 210.00
33 350 Martin KopenecMartin Kopenec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.21 201.00
34 285 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.23 199.00
35 283 Tomáš JordanidisTomáš Jordanidis 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.31 190.00
36 342 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 189.00
37 6 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.36 184.00
38 280 Pavel HrubecPavel Hrubec 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.40 180.00
39 338 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.48 171.00
40 320 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.49 170.00
41 196 Jáchym FlachsJáchym Flachs 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.56 162.00
42 75 Marek OravecMarek Oravec 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.60 158.00
42 209 Ondřej KosOndřej Kos 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.60 158.00
44 49 Filip KonečnýFilip Konečný 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.67 151.00
45 393 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.88 130.00
46 2 Vojtěch ŘezáčVojtěch Řezáč 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.96 122.00
47 347 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 13.01 118.00
48 6 Dominik SmrčkaDominik Smrčka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.02 117.00
49 301 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.10 110.00
50 286 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.19 102.00
51 289 Petr MartínekPetr Martínek 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 13.22 99.00
52 343 Sebastian PippalSebastian Pippal 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 13.44 82.00
53 341 Ondřej NovotnýOndřej Novotný 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 13.50 77.00
54 262 Vojtěch CádraVojtěch Cádra 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.53 75.00
55 329 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.56 73.00
56 261 Jan ŠtolbaJan Štolba 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.59 71.00
57 394 Simon HansenSimon Hansen 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.65 66.00
57 279 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 13.65 66.00
59 335 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.73 61.00
60 349 Tomáš MarelTomáš Marel 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 13.79 57.00
61 5 Tomáš KadlečekTomáš Kadleček 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.90 50.00
62 337 Andreas GlogarAndreas Glogar 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.31 28.00
63 290 Tobiáš UrbánekTobiáš Urbánek 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 14.52 19.00
64 348 František ChybaFrantišek Chyba 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 14.99 5.00
65 8 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.17 2.00
66 303 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.23 1.00
293 Matouš LudvíkMatouš Ludvík 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 11.27 493.00
2 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.28 491.00
3 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.40 473.00
4 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.48 460.00
5 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.16 236.00
6 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.00 150.00
342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.90 731.00
2 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.69 589.00
3 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.46 463.00
4 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48 460.00
5 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.44 324.00
6 293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 16.75 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.37 644.00
2 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.34 482.00
3 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.37 477.00
4 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.44 466.00
5 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.47 320.00
6 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.65 297.00
7 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.88 269.00
8 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.94 262.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.11 692.00
2 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.36 335.00
3 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.38 332.00
4 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.12 241.00
5= 222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.59 190.00
5= 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.59 190.00
7 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.60 189.00
8 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61 188.00
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.13 688.00
2 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.22 672.00
3 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.30 657.00
4 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77 417.00
5 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.72 288.00
6 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.95 74.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.83 408.00
2 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.76 283.00
3 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.26 225.00
4 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30 221.00
5 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 13.54 195.00
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.80 570.00
2 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.19 506.00
3 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.43 325.00
4 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.76 283.00
5 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.05 249.00
6 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.40 210.00
7 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.72 177.00
8 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 13.82 167.00
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.85 405.00
2 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.87 402.00
3 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 12.06 375.00
4 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.14 364.00
5 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 340.00
6 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.06 145.00
7 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 14.49 108.00
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.92 395.00
2 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.07 374.00
3 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.18 359.00
4 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.67 295.00
5 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.92 264.00
6 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.90 159.00
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.15 512.00
2 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.28 491.00
3 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.85 405.00
4 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.50 316.00
5 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.20 232.00
6 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.79 170.00
7 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.84 165.00
Celkem 7 závodníků
Běh 11 (pá, 27.4.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.14 686.00
2 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.88 556.00
3 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.86 404.00
4 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.55 310.00
5 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.73 176.00
6 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.18 134.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 324 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.90 731.00
2 312 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.11 692.00
3 340 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 10.13 688.00
4 339 Eliška NěmečkováEliška Němečková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.14 686.00
5 208 Michaela JindrováMichaela Jindrová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 10.22 672.00
6 308 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.30 657.00
7 313 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.37 644.00
8 158 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 10.69 589.00
9 300 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 10.80 570.00
10 344 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.88 556.00
11 67 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.15 512.00
12 317 Valérie VáclavíkováValérie Václavíková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.19 506.00
13 315 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 11.27 493.00
14 10 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.28 491.00
14 78 Karolína GörglováKarolína Görglová 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 11.28 491.00
16 1 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.34 482.00
17 320 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 11.37 477.00
18 302 Karla ProuzováKarla Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 11.40 473.00
19 Anna ŠimíčkováAnna Šimíčková 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 11.44 466.00
20 136 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.46 463.00
21 260 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.48 460.00
21 342 Anna WickováAnna Wicková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.48 460.00
23 327 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 11.77 417.00
24 75 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 11.83 408.00
25 280 Emma ProuzováEmma Prouzová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.85 405.00
25 348 Adéla MarkováAdéla Marková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.85 405.00
27 283 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.86 404.00
28 291 Michaela RubešováMichaela Rubešová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 11.87 402.00
29 394 Stella KollárováStella Kollárová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 11.92 395.00
30 341 Alžběta VodenkováAlžběta Vodenková 05 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 8 12.06 375.00
31 393 Aneta OsičkováAneta Osičková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.07 374.00
32 294 Adéla KubánkováAdéla Kubánková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.14 364.00
33 379 Kateřina BrdičkováKateřina Brdičková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.18 359.00
34 262 Julie ŠorbanováJulie Šorbanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.32 340.00
35 303 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.36 335.00
36 338 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.38 332.00
37 49 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.43 325.00
38 30 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.44 324.00
39 310 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.47 320.00
40 2 Aneta RákosníkováAneta Rákosníková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.50 316.00
41 337 Anna ObuškevičováAnna Obuškevičová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.55 310.00
42 285 Tereza BurešováTereza Burešová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.65 297.00
43 298 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 12.67 295.00
44 329 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.72 288.00
45 281 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.76 283.00
45 292 Anna ČermákováAnna Čermáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.76 283.00
47 279 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 12.88 269.00
48 335 Barbora HavlováBarbora Havlová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.92 264.00
49 300 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.94 262.00
50 350 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.05 249.00
51 91 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.12 241.00
52 301 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.16 236.00
53 435 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.20 232.00
54 355 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 13.26 225.00
55 8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.30 221.00
56 196 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 13.40 210.00
57 325 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 13.54 195.00
58 222 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 13.59 190.00
58 347 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.59 190.00
60 134 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.60 189.00
61 330 Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61 188.00
62 290 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.72 177.00
63 261 Kristýna MazouchováKristýna Mazouchová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.73 176.00
64 349 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.79 170.00
65 1 Julie SmíškováJulie Smíšková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 13.82 167.00
66 Carolina KofroňováCarolina Kofroňová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 13.84 165.00
67 5 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.90 159.00
68 296 Tina SmějováTina Smějová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.00 150.00
69 289 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.06 145.00
70 209 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.18 134.00
71 7 Eliška VosátkováEliška Vosátková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 14.49 108.00
72 286 Natálie VotavováNatálie Votavová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.95 74.00
73 293 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 16.75 1.00
342 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 DQ
6 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DQ