výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (4. 5. 2018)

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 4.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:04.06
2 7 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:05.19
3 309 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:05.27
4 330 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:06.42
5 8 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:06.43
6 158 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 1:06.87
7 134 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:10.20
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 4.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 286 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 1:07.99
2 349 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 1:08.44
3 331 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 1:12.59
4 2 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 1 1:12.60
5 1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 1:13.25
6 6 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:13.26
7 258 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:22.53
8 355 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:31.93
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 2 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 1:04.06
2 7 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 1:05.19
3 309 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:05.27
4 330 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:06.42
5 8 Kristián MikuleKristián Mikule 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 1:06.43
6 158 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 1:06.87
7 286 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 1:07.99
8 349 Dominik GnipDominik Gnip 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 1:08.44
9 134 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 1:10.20
10 331 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 1:12.59
11 2 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 1 1:12.60
12 1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 1:13.25
13 6 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 1:13.26
14 258 Libor TučekLibor Tuček 65 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 1:22.53
15 355 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:31.93

500 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 4.5.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 342 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:15.2
2 7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:15.9
3 3 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 1:16.7
4 8 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:17.5
5 10 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 1:17.7
6 1 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 1:25.7
7 91 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:26.0
8 5 Simona HildprandtováSimona Hildprandtová 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 1:26.3
9 2 Alena ŠkvánováAlena Škvánová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 1:26.6
10 30 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 1:31.0
11 300 Eliška KubanováEliška Kubanová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 1:32.1
Celkem 11 závodníků