výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 25.5.2018 - 15:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 12.92 0.0
2 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 12.52 0.0
3 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.20 0.0
4 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 12.11 0.0
5 Agáta RichterováAgáta Richterová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.84 0.0
6 Tereza HusákováTereza Husáková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.37 0.0
7 Daniela KozačováDaniela Kozačová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 11.13 0.0
8 Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 11.07 0.0
9 Anna DanišováAnna Danišová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
02 10.25 0.0
10 Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
01 10.16 0.0
11 Pavlína NovotnáPavlína Novotná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 10.05 0.0
12 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.77 0.0
13 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.15 0.0
14 Barbora HetmanováBarbora Hetmanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 08.98 0.0
15 Laura BurýškováLaura Burýšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 08.93 0.0
16 Anna MňoučkováAnna Mňoučková
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 08.36 0.0
17 Nicole BöhmováNicole Böhmová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 07.62 0.0
Adéla VaňkováAdéla Vaňková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 DNS 0.0
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 DNS 0.0
Petra CerhováPetra Cerhová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků