výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

Skok daleký - Junioři

(pá, 25.5.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.72 +0.2 m/s 0.0
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.64 +0.2 m/s 0.0
3 Martin VaněkMartin Vaněk
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
99 6.17 +1.1 m/s 0.0
4 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 6.12 +0.8 m/s 0.0
5 Maciej GorskiMaciej Gorski
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 6.10 +0.2 m/s 0.0
6 Matěj ČerníkMatěj Černík
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 6.07 +0.3 m/s 0.0
7 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 5.86 +0.3 m/s 0.0
Vojtěch KomárekVojtěch Komárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 25.5.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 8 Samuel SlabýSamuel Slabý
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 6.47 +0.5 m/s 0.0
2 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.28 +2.0 m/s 0.0
3 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.88 +0.5 m/s 0.0
4 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.84 +0.8 m/s 0.0
5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 5.83 +0.3 m/s 0.0
6 5 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.77 +0.5 m/s 0.0
7 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.70 +0.4 m/s 0.0
8 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
02 5.61 +1.1 m/s 0.0
9 Tuan Nguyen QuocTuan Nguyen Quoc
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 5.55 +0.2 m/s 0.0
10 Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.51 +2.6 m/s 0.0
11 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.21 +1.7 m/s 0.0
12 Adam VaryšAdam Varyš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.64 +0.2 m/s 0.0
Jan VondraJan Vondra
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
02 DNS 0.0
Daniel ŠimonekDaniel Šimonek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 DNS 0.0
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(pá, 25.5.2018 - 13:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 5.53 +0.2 m/s 0.0
2 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.46 +0.7 m/s 0.0
3 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.45 +0.4 m/s 0.0
4 Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5.09 +0.4 m/s 0.0
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5.07 +1.4 m/s 0.0
6 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.03 +0.2 m/s 0.0
7 Anna DaťkováAnna Daťková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 4.76 +0.2 m/s 0.0
8 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
00 4.71 +0.6 m/s 0.0
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.65 +0.2 m/s 0.0
10 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.62 +0.2 m/s 0.0
11 Kateřina BursováKateřina Bursová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 4.46 +0.2 m/s 0.0
Tereza ParáskováTereza Parásková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 DNS 0.0
Michaela LyachováMichaela Lyachová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
00 DNS 0.0
Vlasta PaďourováVlasta Paďourová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 25.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 5.56 +1.4 m/s 0.0
2 Eliška SemeckáEliška Semecká
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.52 +0.9 m/s 0.0
3 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.46 +1.2 m/s 0.0
4 Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 5.26 +1.6 m/s 0.0
5 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.14 +0.2 m/s 0.0
6 Eliška EibichováEliška Eibichová
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 5.12 +1.6 m/s 0.0
7 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 5.01 +0.5 m/s 0.0
8 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.97 +0.8 m/s 0.0
9 Viktorie Zdeňka EliášováViktorie Zdeňka Eliášová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.89 +1.3 m/s 0.0
10 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 4.76 +1.6 m/s 0.0
11 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.69 +0.4 m/s 0.0
12 Kateřina TicháKateřina Tichá
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 4.67 +0.2 m/s 0.0
13 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.62 +1.5 m/s 0.0
14 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4.59 +0.3 m/s 0.0
15 Tereza CibikováTereza Cibiková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 4.45 +0.8 m/s 0.0
16 Kateřina BranišováKateřina Branišová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.39 +0.8 m/s 0.0
17 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 4.32 +0.2 m/s 0.0
18 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 4.19 +0.8 m/s 0.0
19 Kristina KomárkováKristina Komárková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 4.00 +0.3 m/s 0.0
Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 DNS 0.0
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 NM 0.0
Celkem 21 závodníků