výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

Trojskok - Junioři

(so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠedivýJan Šedivý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
00 13.08 +1.5 m/s 0.0
2 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 12.77 +0.6 m/s 0.0
3 Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 12.00 +1.0 m/s 0.0
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13.90 +1.4 m/s 0.0
2 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 13.39 +1.6 m/s 0.0
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 13.21 +0.1 m/s 0.0
4 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 12.29 +0.3 m/s 0.0
5 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.89 +1.4 m/s 0.0
6 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 11.85 +0.5 m/s 0.0
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Juniorky

(so, 26.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová
SK JeseniovaSK Jeseniova
00 12.54 +1.1 m/s 0.0
2 Tina KititiTina Kititi
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
99 11.49 +0.4 m/s 0.0
3 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.50 +0.2 m/s 0.0
4 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 10.18 +0.6 m/s 0.0
Celkem 4 závodníků

Trojskok - Dorostenky

(so, 26.5.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.11 +1.4 m/s 0.0
2 Linda DufkováLinda Dufková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.04 +0.8 m/s 0.0
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 11.01 +2.8 m/s 0.0
4 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 10.37 +0.2 m/s 0.0
5 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.86 +3.4 m/s 0.0
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.76 +0.9 m/s 0.0
Celkem 6 závodníků