výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

Skok o tyči - Junioři

(so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Filip BartoněkFilip Bartoněk
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
00 4.70
2 Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4.33
3 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK JeseniovaSK Jeseniova
99 4.18
4 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 3.73
5 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.73
6 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 3.58
Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 26.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.58
2 Vít MálekVít Málek
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 2.98
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.98
4 Igor RázgaIgor Rázga
SK JeseniovaSK Jeseniova
02 2.78
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(pá, 25.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.68
2 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.08
3 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 2.88
Anna ČinkováAnna Činková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(pá, 25.5.2018 - 14:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.68
2 Barbora RůžičkováBarbora Růžičková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 3.18
3 Barbora KordíkováBarbora Kordíková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 2.98
4= Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.68
4= Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.68
6 Natálie FridrichNatálie Fridrich
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 2.48
7 Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
01 2.28
Celkem 7 závodníků