výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Moucha, Novotný, Rada, Koška Moucha, Novotný, Rada, Koška TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 44.13
2 Michal, Hrdina, Brůha, Pavlica Michal, Hrdina, Brůha, Pavlica Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 45.42
Janovský, Bocharov, Janský, Beneš Janovský, Bocharov, Janský, Beneš PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 170.7
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 43.71
2 5 Vejlupek, Vacátko, Horejš, Kašák Vejlupek, Vacátko, Horejš, Kašák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 44.30
3 Žák, Polena, Macháček, Kozák Žák, Polena, Macháček, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.39
4 4 Ayeni, Macík, Kupka, Tobiáš Ayeni, Macík, Kupka, Tobiáš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.70
5 96 Konvalina, Koucký, Adamec, Koblic Konvalina, Koucký, Adamec, Koblic ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 46.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 16:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martinský, Jahoda, Slabý, Zasadil Martinský, Jahoda, Slabý, Zasadil SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 45.90
2 Lazar, Severa, Veselý, Šlouf Lazar, Severa, Veselý, Šlouf ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 46.62
3 Gnip, Nguyen Quoc, Nguyen Quoc, Krenek Gnip, Nguyen Quoc, Nguyen Quoc, Krenek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 46.86
4 95 Oulický, Tomek, Sgalitzer, Culliver Oulický, Tomek, Sgalitzer, Culliver SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 48.11
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Podlena, Merta, Škrabák, Ruda Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 43.71
2 5 Vejlupek, Vacátko, Horejš, Kašák Vejlupek, Vacátko, Horejš, Kašák Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 44.30
3 Žák, Polena, Macháček, Kozák Žák, Polena, Macháček, Kozák Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.39
4 4 Ayeni, Macík, Kupka, Tobiáš Ayeni, Macík, Kupka, Tobiáš TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 44.70
5 Martinský, Jahoda, Slabý, Zasadil Martinský, Jahoda, Slabý, Zasadil SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 45.90
6 Lazar, Severa, Veselý, Šlouf Lazar, Severa, Veselý, Šlouf ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 46.62
7 Gnip, Nguyen Quoc, Nguyen Quoc, Krenek Gnip, Nguyen Quoc, Nguyen Quoc, Krenek Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 46.86
8 96 Konvalina, Koucký, Adamec, Koblic Konvalina, Koucký, Adamec, Koblic ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 46.92
9 95 Oulický, Tomek, Sgalitzer, Culliver Oulický, Tomek, Sgalitzer, Culliver SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 48.11

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kondrátová, Smíšková, Hložková, Pondělíčková Kondrátová, Smíšková, Hložková, Pondělíčková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 50.10
2 Uhlíková, Macháčková, Janovská, Coufalová Uhlíková, Macháčková, Janovská, Coufalová Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 52.44
3 Kovandová, Kovandová, Březinová, Šeblová Kovandová, Kovandová, Březinová, Šeblová A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 52.48
4 Fialová, Čechová, Malíková, Řežábková Fialová, Čechová, Malíková, Řežábková TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 52.68
5 Cikánková, Daťková, Barnoky, Brečkayová Cikánková, Daťková, Barnoky, Brečkayová TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 54.30
Eibichová, Cikánová, Maštalířová, Tiplicová Eibichová, Cikánová, Maštalířová, Tiplicová SK JeseniovaSK Jeseniova 3 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (pá, 25.5.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šámalová, Semecká, Cymbálová, Marková Šámalová, Semecká, Cymbálová, Marková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 48.37
2 Hymplová, Kaletová, Kotková, Rabiňáková Hymplová, Kaletová, Kotková, Rabiňáková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 50.22
3 Novotná, Kotrhonzová, Draslarová, Cukerová Novotná, Kotrhonzová, Draslarová, Cukerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 51.52
4 Krejčí, Benová, Šídlová, Křepelková Krejčí, Benová, Šídlová, Křepelková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.52
5 Kročková, Mašková, Pexová, Táborská Kročková, Mašková, Pexová, Táborská SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 54.06
Celkem 5 závodníků