výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 06:45) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.45
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.97
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.36
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.54
5 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.60
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 06:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.68
2 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.82
3 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.90
4 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 24.37
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.45
2 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.97
3 Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 23.36
4 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 23.54
5 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 23.60
6 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.68
7 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.82
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.90
9 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 24.37
Ondřej PáleníkOndřej Páleník 99 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 DNS

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.41
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.59
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.76
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.05
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.11
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.38
7 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 24.39
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.38
2 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.39
3 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.42
4 4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.46
5 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.58
6 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.82
7 3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.96
Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.17
2 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.62
3 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.68
4 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.80
5 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 24.82
6 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.01
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.25
8 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.37
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.81
2 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.03
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 25.09
4 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.19
5 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.20
6 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.11
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.06
2 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.91
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.28
5 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.60
Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (so, 26.5.2018 - 07:00) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.37
2 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.66
3 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.06
4 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.31
5 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 27.30
6 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 28.19
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 22.41
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.59
3 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.76
4 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 23.05
5 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 23.11
6 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 23.38
6 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 23.38
8 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.39
9 Vojtěch RudaVojtěch Ruda 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 23.42
10 4 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 23.46
11 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 23.58
12 7 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 23.81
13 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 23.82
14 3 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 23.96
15 1 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 24.17
16 Ondřej HorejšOndřej Horejš 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 24.39
17 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 24.62
18 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 24.68
19 Ronald BenoRonald Beno 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 24.80
20 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 24.82
21 Andrej TobiášAndrej Tobiáš 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 25.01
22 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.03
23 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.06
24 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 25.09
25 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 25.19
26 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 25.20
27 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 25.25
28 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 25.35
29 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 25.37
29 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 25.37
31 Jakub HejzlarJakub Hejzlar 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 25.66
32 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.91
33 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 26.06
34 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 26.28
35 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.31
36 Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.11
37 Filip VadlejchFilip Vadlejch 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 27.30
38 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 27.60
39 David FilipDavid Filip 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 28.19
Adam KoblicAdam Koblic 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 DNS
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 DNS
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Adam LudvíkAdam Ludvík 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.98
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.51
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.16
5 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.20
6 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:15) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.02
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.03
3 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.48
4 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.53
5 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.99
6 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 30.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 07:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.70
2 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 29.43
3 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.57
4 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.98
5 9 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 31.94
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.98
2 Natálie TiplicováNatálie Tiplicová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.51
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 25.93
4 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.02
5 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.16
6 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 26.20
7 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.71
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.03
9 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.48
10 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.53
11 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 27.70
12 Petra UhlíkováPetra Uhlíková 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 29.43
13 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 29.57
14 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 29.98
15 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 29.99
16 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 30.47
17 9 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 31.94
Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 DNS

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.31
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.57
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.25
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.45
6 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 26.46
7 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.10
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 27.00
2 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.11
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.31
4 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.32
5 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.58
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.63
7 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 27.91
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.57
2 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.67
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.73
4 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.90
5 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.14
6 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 28.95
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 26.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.18
1= Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.18
3 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.53
4 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 29.95
5 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.27
6 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 31.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 24.48
2 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.31
3 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 25.57
4 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 26.25
5 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 26.45
6 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 26.46
7 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 27.00
8 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.10
9 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 27.11
10 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.31
11 Kristýna PolívkováKristýna Polívková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 27.32
12 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.57
13 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.58
14 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 27.63
15 Viktorie MacháčkováViktorie Macháčková 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 27.67
16 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.73
17 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 27.90
18 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 27.91
19 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 28.14
20 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 28.18
20 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 28.18
22 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 28.53
23 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 28.95
24 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 29.95
25 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 30.27
26 Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 31.85
Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 DNS