výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Praha - Eden (25. - 26. 5. 2018)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 48.71
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.33
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.05
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.50
6 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.92
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.59
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.00
3 67 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.03
4 81 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.23
5 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 52.83
6 99 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 55.27
7 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.76
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 48.71
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 49.33
3 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.67
4 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.05
5 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 51.50
6 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 51.59
7 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.92
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 52.00
9 67 Šimon ProcházkaŠimon Procházka 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 52.03
10 81 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 52.23
11 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 52.83
12 99 Radim BrožRadim Brož 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 55.27
13 Michal VávraMichal Vávra 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 56.76
Hynek HampelHynek Hampel 99 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 DNS

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 50.61
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.66
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.59
4 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.26
Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 66 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 53.12
2 95 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 54.64
3 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 54.86
4 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 55.03
5 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.21
6 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.41
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 73 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 55.22
2 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.74
3 3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 58.24
4 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 59.04
5 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 59.21
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 25.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 54.45
2 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.90
3 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 60.59
Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 50.61
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 50.66
3 Ondřej MacíkOndřej Macík 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 51.59
4 6 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 52.26
5 66 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 53.12
6 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 54.45
7 95 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 54.64
8 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 54.86
9 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 55.03
10 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 55.21
11 73 Marek FilikarMarek Filikar 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 55.22
12 Ondřej FišarOndřej Fišar 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 55.74
13 Roman AdamRoman Adam 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 57.41
14 3 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 58.24
15 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 58.90
16 Pavel FrantíkPavel Frantík 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 59.04
17 Jan FrydrychJan Frydrych 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 59.21
18 Vojtěch RinnVojtěch Rinn 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 60.59
Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 DNS
Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Martin ŽákMartin Žák 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 DNS
Ondřej HrubýOndřej Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Jakub ŽákJakub Žák 01 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 2 DNS

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.24
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 58.85
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.05
4 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 60.54
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 61.23
6 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 62.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.94
2 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.68
3 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 64.69
4 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 66.65
5 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 67.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika PetráskováVeronika Petrásková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 57.24
2 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 58.85
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.05
4 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 59.94
5 Adéla ŘežábkováAdéla Řežábková 00 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 60.54
6 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 61.23
7 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 62.22
8 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 62.68
9 Žaneta BrečkayováŽaneta Brečkayová 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 64.69
10 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 66.65
11 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 67.77

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 25.5.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.69
2 240 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.62
3 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 61.92
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 63.65
5 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 64.03
6 2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 66.12
7 81 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 68.48
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 25.5.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.18
2 52 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 64.88
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.89
4 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 65.57
5 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 69.26
6 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 69.51
7 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 73.23
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ester ČervinkováEster Červinková 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 58.69
2 240 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 59.62
3 Denisa TáborskáDenisa Táborská 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 61.92
4 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.18
5 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 63.65
6 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 64.03
7 52 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 64.88
8 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 64.89
9 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 65.57
10 2 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 66.12
11 81 Nicole PřibylováNicole Přibylová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 68.48
12 Radka ŠulcováRadka Šulcová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 69.26
13 Antonie RadilováAntonie Radilová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 69.51
14 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 73.23