Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Praha - Eden (29. 5. 2018)
skok vysoký - Žáci (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1.66 11.00
2 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.58 9.00
3= Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.48 7.50
3= Adam HolečekAdam Holeček 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 1.48 7.50
skok vysoký - Žákyně (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Aneta PazderováAneta Pazderová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 1.48 10.00
1= Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 1.48 10.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1.48 8.00
skok o tyči - Žákyně (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2.85 11.00
2 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 2.45 9.00
3 Kristina CachováKristina Cachová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2.20 8.00
skok daleký - Žáci (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5.68 11.00
2 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5.60 9.00
3 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5.01 8.00
skok daleký - Žákyně (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 5.07 11.00
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 4.92 9.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.91 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 09.53 11.00
2 Eliška VeverováEliška Veverová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 09.05 9.00
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 08.91 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 11.66 11.00
2 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.72 9.00
3 315 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.71 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patricie ŽídkováPatricie Žídková 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 21.76 11.00
2 Kristina Anna DoležalováKristina Anna Doležalová 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 20.94 9.00
3 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 20.52 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 34.10 11.00
2 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 33.76 9.00
3 Matěj DvořákMatěj Dvořák 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 31.91 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška VeverováEliška Veverová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.33 11.00
2 Šárka KyselováŠárka Kyselová 03 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 20.70 9.00
3 Eliška HerinkováEliška Herinková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 20.63 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 30.23 11.00
2 Antonín PiheraAntonín Pihera 04 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 22.07 9.00
hod oštěpem 600g - Žáci (úterý, 29.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 40.44 11.00
2 300 Martin MaléřMartin Maléř 03 ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A 33.50 9.00
3 Jakub NovosadJakub Novosad 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 29.51 8.00