Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B

Praha - Eden (29. 5. 2018)

skok vysoký - Žáci

(út, 29.5.2018 - 14:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.381.431.481.531.581.631.661.69 Body
1 Antonín JakubůvAntonín Jakubův
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
03 1.66 11.00
2 Lukáš LamačLukáš Lamač
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 1.58 9.00
3= Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 1.48 7.50
3= Adam HolečekAdam Holeček
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 1.48 7.50
5 Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
03 1.43 4.00
6= Jakub ŘezáčJakub Řezáč
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 1.43 5.50
6= Jakub OlivaJakub Oliva
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 1.43 5.50
Šimon IngerŠimon Inger
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
03 DNS
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(út, 29.5.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.331.381.431.481.531.561.59 Body
1= Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
03 1.48 10.00
1= Kristýna MigováKristýna Migová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
04 1.48 10.00
3 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.48 8.00
4 Vendula ObuškevičováVendula Obuškevičová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
03 1.43 7.00
5 Viola ŠedováViola Šedová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
03 1.38 6.00
6 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
04 1.33 5.00
7 Adéla TrnkováAdéla Trnková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 1.33 4.00
8= Andrea VěžníkováAndrea Věžníková
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 1.28 2.50
8= Barbora KotrčováBarbora Kotrčová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 1.28 2.50
MS Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 1.28
Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ
04 DNS
Tereza SvatošováTereza Svatošová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 DNS
Veronika DobrováVeronika Dobrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 NM
Jolana AnderlováJolana Anderlová
ASK Slavia Praha AASK Slavia Praha A
04 NM
Andrea ŠajnováAndrea Šajnová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 NM
Simona SuchánkováSimona Suchánková
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 NM
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B
04 NM
Celkem 17 závodníků