výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

9. veřejné závody PAS

Praha - Eden (31. 5. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 15:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.09
2 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.39
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.45
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.49
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.51
6= Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.54
6= Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.54
8 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.63
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 15:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 11.37
2 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 11.50
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.65
4 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.83
5 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.84
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.86
7 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.89
8 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.00
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 15:30) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lubomir PelekhLubomir Pelekh 96 UkraineUkraine 4 12.01
2 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.13
3 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.16
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.20
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.38
6 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.50
7 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.81
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 15:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 11.68
2 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.87
3 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.62
4 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.62
5 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 13.80
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.98
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.09
2 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 11.37
3 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.39
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.45
5 Viktor KašákViktor Kašák 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.49
6 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 11.50
7 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.51
8 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 11.54
8 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 11.54
10 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.63
11 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.65
12 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 11.68
13 Ondřej FraněkOndřej Franěk 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.83
14 Viet Nguyen QuocViet Nguyen Quoc 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.84
15 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.86
16 Matyáš VacekMatyáš Vacek 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 11.87
17 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.89
18 Hynek ŠloufHynek Šlouf 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 12.00
19 Lubomir PelekhLubomir Pelekh 96 UkraineUkraine 4 12.01
20 Filip LazarFilip Lazar 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 12.13
21 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.16
22 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.20
23 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 12.38
24 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 12.50
25 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.62
26 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 12.81
27 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.62
28 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 13.80
29 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.98
František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNS
Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 15:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.38
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.67
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.68
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.94
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.20
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.26
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.33
8 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 15:15) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.31
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.46
3 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.67
4 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.76
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.76
6 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.77
7 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.82
8 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.96
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 15:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.41
2 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.52
3 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61
4 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.63
5 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.66
6 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 13.70
7 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.01
8 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.09
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 15:15) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.68
2 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 14.07
3 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.17
4 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 14.46
5 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.61
6 Melania SljusarčukováMelania Sljusarčuková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.78
7 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.10
8 Alena SkácelováAlena Skácelová 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.20
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.38
2 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.67
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.68
4 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 12.94
5 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.20
6 Veronika ZedníkováVeronika Zedníková 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.26
7 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 13.31
8 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 13.33
9 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.34
10 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.41
11 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 13.46
12 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.52
13 Kateřina BranišováKateřina Branišová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.61
14 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.63
15 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.66
16 Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.67
17 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 13.68
18 Lucía VítováLucía Vítová 00 TJ Sokol na Mělníce, oddíl atletikyTJ Sokol na Mělníce, oddíl ... 6 13.70
19 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.76
19 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.76
21 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 13.77
22 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.82
23 Ema PolívkováEma Polívková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.96
24 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 14.01
25 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 14.07
26 Ilona KraftováIlona Kraftová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.09
27 Aneta MüllernováAneta Müllernová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.17
28 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 14.46
29 Adela KlečkováAdela Klečková 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.61
30 Melania SljusarčukováMelania Sljusarčuková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.78
31 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 15.10
32 Alena SkácelováAlena Skácelová 98 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 15.20