výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (9. 6. 2018)

5000 m - Muži

(so, 9.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 15:35.89 11.00
2 220 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 15:40.39 9.00
3 159 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13 15:42.23 8.00
4 13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 15:45.41 7.00
5 217 Jiří CsirikJiří Csirik 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 16:02.00 6.00
6 76 Aleš NovákAleš Novák 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 14 16:14.58 5.00
7 30 Matěj KonvalinkaMatěj Konvalinka 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 16:14.79 4.00
8 194 Borek PožárBorek Požár 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15 16:23.59 3.00
9 94 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 16:26.15 2.00
10 80 Vít BílýVít Bílý 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 16:33.17 1.00
11 19 Jan SkaličkaJan Skalička 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17 16:42.76
12 128 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 10 16:52.20
13 17 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 17:06.85
14 219 Martin FrelichMartin Frelich 71 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 8 17:13.40
15 216 Jiří CipínJiří Cipín 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 18:17.27
110 František SchovalFrantišek Schoval 88 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 16 DNS
33 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 5 DNS
Celkem 17 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 9.6.2018 - 13:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 121 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 17:45.32 11.00
MS 572 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 19:16.57
3 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 19:21.06 9.00
4 79 Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12 19:39.61 8.00
5 15 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13 19:40.34 7.00
6 129 Pavla HochmanováPavla Hochmanová 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19:45.35 6.00
7 85 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 82 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 20:01.18 5.00
8 84 Martina WallconMartina Wallcon 81 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 20:31.64 4.00
9 356 Dana FickerováDana Fickerová 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 21:00.81 3.00
10 155 Hana BuřičováHana Buřičová 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 21:58.09 2.00
71 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 DNF
145 Gabriela HůlováGabriela Hůlová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
268 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11 DNF
216 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 DNF
Celkem 14 závodníků