Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (9. 6. 2018)

100 m překážek (0.84) - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 9.6.2018 - 11:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.91 11.00
2 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.62 9.00
3 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.72 8.00
4 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.84 7.00
5 210 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 15.38 5.00
6 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 15.69 1.00
14 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 9.6.2018 - 11:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.20 6.00
2 16 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.57 2.00
3 355 Christel El SanehChristel El Saneh 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.70
4 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.71
5 276 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 15.91
6 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.09
7 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.19
290 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 9.6.2018 - 11:45) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 168 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.51 4.00
2 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.53 3.00
3 315 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.06
4 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 17.21
5 351 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 17.84
153 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF
148 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 9.6.2018 - 11:45) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.81
MS Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.00
MS Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.29
MS Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.81
2 21 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.91 11.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.00
4 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 14.29
5 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 14.36
6 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.62 9.00
7 164 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 14.72 8.00
8 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 14.84 7.00
9 320 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.20 6.00
10 210 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 15.38 5.00
11 168 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.51 4.00
12 118 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.53 3.00
13 16 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 15.57 2.00
14 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 15.69 1.00
15 355 Christel El SanehChristel El Saneh 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 15.70
16 104 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.71
17 276 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 15.91
18 218 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 16.09
19 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.19
20 315 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.06
21 362 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 17.21
22 351 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 17.84
14 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 DNF
290 Eliška LinhartováEliška Linhartová 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 DNS
153 Rafaela BurdaRafaela Burda 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNF
148 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNF