výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Eden (9. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 236 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.90
2 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.20
3 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.34
4 20 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.43
5 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.61
6 153 Hynek HampelHynek Hampel 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.01
2 212 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.07
3 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.31
4 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.34
5 160 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.57
6 82 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.61
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.85
2 165 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.07
3= 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.23
3= 233 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.23
5 123 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.36
6 152 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.73
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 9.6.2018 - 11:00) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.06
MS Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.31
MS Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.42
MS Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.61
MS Lyubomir PelekhLyubomir Pelekh 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.97
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 86 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 10.85
2 236 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 10.90
3 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.01
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.06
5 212 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.07
5 165 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 11.07
7 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.20
8 68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 7 11.23
8 233 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.23
10 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 11.31
10 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.31
12 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.34
12 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.34
14 123 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 11.36
15 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.42
16 20 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.43
17 160 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 11.57
18 213 Adam BosákAdam Bosák 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 11.61
18 82 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 11.61
18 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 11.61
21 153 Hynek HampelHynek Hampel 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.73
21 152 Matěj ČerníkMatěj Černík 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 11.73
23 Lyubomir PelekhLyubomir Pelekh 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.97

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:30) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 10.91 11.00
2 165 Jakub ŘezníčekJakub Řezníček 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 10.93 9.00
3 236 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 11.02 8.00
4 212 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 11.17 7.00
5 86 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 11.23 6.00
6 183 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 11.28 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 11.40 4.00
2 27 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.40 3.00
3 20 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 11.47 2.00
4 3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 11.51 1.00
68 Jan ValášekJan Valášek 94 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 5 DNS
233 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.54
2 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.65
3 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.85
4 64 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.15
MS 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.25
115 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
162 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.22
2 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.45
3 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.64
4 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.93
5 358 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.28
6 215 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.33
7 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 9.6.2018 - 10:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.32
2 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.54
3 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.69
4 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.73
5 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.92
6 54 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 14.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.22
2 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 12.32
3 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.45
4 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.54
4 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 12.54
6 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.64
7 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.65
8 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.69
9 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.73
10 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.85
11 168 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 7 12.92
12 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 12.93
13 64 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.15
14 144 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.25
15 358 Kristýna FliegelováKristýna Fliegelová 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 13.28
16 215 Simona HaasováSimona Haasová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.33
17 156 Veronika CardováVeronika Cardová 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 13.57
18 54 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 14.12
115 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
162 Markéta MičkováMarkéta Mičková 00 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 DQ

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 9.6.2018 - 12:15) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 132 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.09 11.00
2 201 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.17 9.00
3 152 Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 12.32 8.00
4 232 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 12.36 7.00
5 314 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 12.63 6.00
6 106 Eliška SemeckáEliška Semecká 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.93 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 9.6.2018 - 12:15) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Martina HomolováMartina Homolová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.59 4.00
2 119 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.68 3.00
3 108 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.75 2.00
4 270 Kateřina TvrdáKateřina Tvrdá 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 12.92 1.00
5 160 Nikola JežkováNikola Ježková 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 13.10
6 64 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.15
Celkem 6 závodníků