4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A
Praha - Eden (20. 6. 2018)skok daleký - Ml. žáci
(st, 20.6.2018 - 16:45) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
A. C. Sparta Praha A |
05 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý
A. C. Sparta Praha A |
05 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Tomáš PalánTomáš Palán
TJ Dukla Praha A |
05 | 4.37 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla Praha A |
05 | 4.23 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla Praha B |
06 | 4.08 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla Praha B |
06 | 3.83 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s. |
07 | 3.79 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam PodlipnýAdam Podlipný
Atletika Jižní Město z.s. B |
07 | 3.75 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia Praha |
05 | 3.57 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Filip LuxemburkFilip Luxemburk
TJ Dukla Praha B |
05 | 3.52 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia Praha |
06 | 3.47 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s. |
06 | 3.42 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia Praha D |
06 | 3.38 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla Praha B |
06 | 2.96 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 20.6.2018 - 17:55) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alžběta FranklováAlžběta Franklová
A. C. Sparta Praha B |
05 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
Anna VolfováAnna Volfová
A. C. Sparta Praha B |
06 | DNS | 0.0 | ||||||||||||||||
1 |
Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 4.31 | 0.0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta Praha A |
05 | 4.15 | 0.0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta Praha A |
06 | 3.95 | 0.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
AK VEGA z.s. |
05 | 3.90 | 0.0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 3.90 | 0.0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Berenika HrašováBerenika Hrašová
A. C. Sparta Praha A |
05 | 3.66 | 0.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta Praha B |
05 | 3.64 | 0.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha A |
06 | 3.60 | 0.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia Praha |
06 | 3.56 | 0.0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia Praha D |
06 | 3.52 | 0.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Adéla GregerováAdéla Gregerová
TJ Dukla Praha B |
06 | 3.48 | 0.0 | |||||||||||||||
12 |
Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia Praha |
06 | 3.44 | 0.0 | |||||||||||||||
13 |
Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. A |
06 | 3.42 | 0.0 | |||||||||||||||
14 |
Anna LedvinováAnna Ledvinová
AK VEGA z.s. |
07 | 3.40 | 0.0 | |||||||||||||||
15 |
Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla Praha B |
06 | 3.38 | 0.0 | |||||||||||||||
16 |
Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s. B |
06 | 3.36 | 0.0 | |||||||||||||||
17 |
Natálie NovákováNatálie Nováková
A. C. Sparta Praha B |
05 | 3.17 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |