Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina A

Praha - Eden (20. 6. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(st, 20.6.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PalánTomáš Palán
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
05 4.37 0.0 11.00
2 Štěpán SuchanŠtěpán Suchan
TJ Dukla Praha ATJ Dukla Praha A
05 4.23 0.0 9.00
3 Jiří HabersbergerJiří Habersberger
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 4.08 0.0 8.00
4 Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 3.83 0.0 7.00
5 Filip BradáčFilip Bradáč
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 3.79 0.0 6.00
6 Adam PodlipnýAdam Podlipný
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
07 3.75 0.0 5.00
7 Ondřej KosOndřej Kos
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 3.57 0.0 4.00
8 Filip LuxemburkFilip Luxemburk
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
05 3.52 0.0 3.00
9 Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.47 0.0 2.00
10 Jan ŽilinaJan Žilina
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
06 3.42 0.0 1.00
11 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 3.38 0.0
12 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 2.96 0.0
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 DNS 0.0
Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 DNS 0.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(st, 20.6.2018 - 17:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 4.31 0.0 11.00
2 Eliška KrimlákováEliška Krimláková
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 4.15 0.0 9.00
3 Johana ŠmehilováJohana Šmehilová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 3.95 0.0 8.00
4 Matilda Lejla BriglováMatilda Lejla Briglová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
05 3.90 0.0 7.00
5 Lucie ŽarikováLucie Žariková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 3.90 0.0 6.00
6 Berenika HrašováBerenika Hrašová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
05 3.66 0.0 5.00
7 Eliška BednárkováEliška Bednárková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.64 0.0 4.00
8 Anna StřelcováAnna Střelcová
A. C. Sparta Praha AA. C. Sparta Praha A
06 3.60 0.0 3.00
9 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.56 0.0 2.00
10 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
06 3.52 0.0 1.00
11 Adéla GregerováAdéla Gregerová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 3.48 0.0
12 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3.44 0.0
13 Veronika DvořákováVeronika Dvořáková
Atletika Jižní Město z.s. AAtletika Jižní Město z.s. A
06 3.42 0.0
14 Anna LedvinováAnna Ledvinová
AK VEGA z.s.AK VEGA z.s.
07 3.40 0.0
15 Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla Praha BTJ Dukla Praha B
06 3.38 0.0
16 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s. BAtletika Jižní Město z.s. B
06 3.36 0.0
17 Natálie NovákováNatálie Nováková
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 3.17 0.0
Alžběta FranklováAlžběta Franklová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
05 DNS 0.0
Anna VolfováAnna Volfová
A. C. Sparta Praha BA. C. Sparta Praha B
06 DNS 0.0
Celkem 19 závodníků