výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

T.KOP CUP 2018

Praha - Eden (11. - 12. 8. 2018)

100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.70 711.00
2 290 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 11.83 685.00
3 318 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.92 667.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.07 637.00
2 19 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.23 606.00
3 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.61 536.00
4 300 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.04 461.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 11.70 711.00
2 290 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 11.83 685.00
3 318 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.92 667.00
4 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.07 637.00
5 19 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.23 606.00
6 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.61 536.00
7 300 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.04 461.00

100 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.59 734.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.92 667.00
3 78 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.08 635.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.53 551.00
Celkem 1 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.59 734.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.92 667.00
3 78 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.08 635.00
4 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 12.53 551.00

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.66 719.00
2 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.38 578.00
Celkem 2 závodníků
Běh 02 (so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.35 584.00
2 10 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.53 551.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.66 719.00
2 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.35 584.00
3 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.38 578.00
4 10 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.53 551.00

100 m - Ženy

(so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.52 525.00
Celkem 1 závodníků

100 m - Juniorky

(so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.88 623.00
2 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.90 620.00
3 340 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.05 596.00
4 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 14.47 533.00
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenky

(so, 11.8.2018 - 12:00) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.97 609.00
2 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.09 590.00
3 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 15.20 430.00
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži

(so, 11.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 305 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1 53.01 681.00
2 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 53.90 644.00
3 318 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 54.31 627.00
4 290 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 3 54.97 600.00
5 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.88 417.00
6 300 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 61.84 353.00
19 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři

(so, 11.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 51.52 746.00
2 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.47 580.00
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(so, 11.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 53.66 654.00
2 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 56.27 549.00
3 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 56.82 528.00
4 10 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.87 418.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy

(so, 11.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.29 452.00
Celkem 1 závodníků

400 m - Juniorky

(so, 11.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 340 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 60.23 690.00
2 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.54 601.00
3 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 65.04 511.00
4 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 65.79 485.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky

(so, 11.8.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.82 591.00
2 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 72.06 294.00
3 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 7 73.23 263.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 4:40.80 675.00
2 290 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 14 4:50.03 618.00
3 305 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 9 4:52.59 603.00
4 300 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 5:12.37 491.00
5 318 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 5:13.63 484.00
6 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 6:06.73 237.00
19 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia Praha 9ASK Slavia Praha 9 11 DNF
Celkem 7 závodníků

1500 m - Junioři

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 4:26.29 769.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:43.45 659.00
3 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 5:57.13 276.00
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 4:53.36 599.00
2 6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 4:58.20 570.00
3 10 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 5:15.06 476.00
4 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 5:31.31 393.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 12.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23 6:06.74 441.00
Celkem 1 závodníků

1500 m - Juniorky

(ne, 12.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 340 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21 4:41.32 954.00
2 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 5:06.23 786.00
3 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22 5:16.28 722.00
4 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20 5:56.13 495.00
Celkem 4 závodníků

1500 m - Dorostenky

(ne, 12.8.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18 5:42.68 567.00
2 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 16 6:28.41 340.00
3 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17 7:01.41 210.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Ženy

(ne, 12.8.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.11 293.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(ne, 12.8.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.05 708.00
2 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.20 574.00
3 340 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.08 480.00
4 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 18.33 455.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky

(ne, 12.8.2018 - 10:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 16.00 714.00
2 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.47 658.00
3 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 6 18.65 424.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Muži

(ne, 12.8.2018 - 10:00) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.28 702.00
2 290 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 17.38 585.00
3 318 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.40 486.00
4 305 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 19.82 364.00
5 300 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 20.73 294.00
19 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNF
1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNF
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Junioři

(ne, 12.8.2018 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 15.21 824.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 16.01 732.00
3 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.21 603.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(ne, 12.8.2018 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.41 801.00
2 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 15.85 750.00
3 6 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.25 598.00
4 10 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 17.90 534.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 11.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.89 705.00
2 318 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.77 602.00
3 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 1.77 602.00
4 305 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1.74 577.00
5 290 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 1.71 552.00
6 300 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.62 480.00
7 19 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 1.44 345.00
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.74 577.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.68 528.00
3 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.53 411.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.80 627.00
2 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.62 480.00
3 10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.62 480.00
4 6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.56 434.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 11.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 1.38 491.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.50 621.00
2 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.44 555.00
3 340 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 1.41 523.00
4 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 1.38 491.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.8.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 1.50 621.00
1= 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.50 621.00
3 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.44 555.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 3.40 457.00
2 290 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 3.00 357.00
3 318 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 3.00 357.00
4 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.80 309.00
5 300 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 2.60 264.00
6 305 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 2.30 199.00
19 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NM 0.00
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.80 562.00
2 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.50 482.00
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM 0.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 3.50 482.00
2 6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.30 431.00
3 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.10 381.00
4 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3.00 357.00
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 12.8.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.20 282.00
Celkem 1 závodníků

Skok o tyči - Juniorky

(ne, 12.8.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.40 721.00
2 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3.00 563.00
303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM
340 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 NM
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 12.8.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.50 382.00
2 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 2.10 251.00
3 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.90 191.00
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 11.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 318 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.51 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 700.00
2 305 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 6.16 +2.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 621.00
3 290 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 6.09 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 606.00
4 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.96 +0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 578.00
5 19 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 5.72 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 527.00
6 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 5.59 +2.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 500.00
7 300 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.35 +1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 451.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.51 +0.2 m/s 0.0 700.00
2 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.77 +0.5 m/s 0.0 537.00
3 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.62 +1.3 m/s 0.0 506.00
78 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.59 +0.3 m/s 0.0 500.00
2 10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.54 +0.4 m/s 0.0 490.00
3 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.25 +0.6 m/s 0.0 431.00
6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM 0.0 0.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 11.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 4.74 +0.4 m/s 0.0 490.00
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 11.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.21 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 617.00
2 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.06 +0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 576.00
3 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.90 +0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 532.00
4 340 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.73 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0 487.00
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 11.8.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.79 +1.5 m/s 0.0 503.00
2 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.53 +2.2 m/s 0.0 436.00
3 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 4.47 +0.3 m/s 0.0 421.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 11.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.32 0.0 616.00
2 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 08.24 0.0 415.00
3 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 06.41 0.0 297.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 11.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 07.52 0.0 368.00
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 11.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.09 0.0 470.00
2 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.05 0.0 467.00
3 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 08.38 0.0 424.00
5 340 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 07.17 0.0 346.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 11.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.61 0.0 583.00
2 6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 10.38 0.0 508.00
3 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 09.26 0.0 441.00
4 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.87 0.0 418.00
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 11.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.41 0.0 571.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 11.15 0.0 555.00
3 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 09.28 0.0 443.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 11.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 10.93 0.0 542.00
2 19 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 10.51 0.0 516.00
3 305 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 10.33 0.0 505.00
4 300 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.87 0.0 478.00
5 290 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 09.79 0.0 473.00
6 318 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 09.70 0.0 468.00
7 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 09.51 0.0 456.00
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(ne, 12.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 17.26 0.0 229.00
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky

(ne, 12.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 20.37 0.0 284.00
2 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 18.62 0.0 253.00
3 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 18.37 0.0 249.00
4 340 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 17.15 0.0 227.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky

(ne, 12.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 26.79 0.0 402.00
2 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 17.53 0.0 234.00
3 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.75 0.0 150.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 30.58 0.0 476.00
2 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 24.93 0.0 366.00
3 10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.04 0.0 349.00
4 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 22.38 0.0 317.00
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 28.81 0.0 441.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 26.30 0.0 392.00
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 NM 0.0 0.00
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 31.46 0.0 493.00
2 290 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 29.08 0.0 446.00
3 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 28.83 0.0 441.00
4 318 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 27.76 0.0 421.00
5 300 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 24.78 0.0 363.00
6 305 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 24.13 0.0 350.00
19 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NM 0.0 0.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 12.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 26.18 0.0 404.00
2 159 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 18.64 0.0 264.00
3 134 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 15.93 0.0 214.00
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 12.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 291 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 21.79 0.0 322.00
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 12.8.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 208 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 43.27 0.0 730.00
2 258 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 33.84 0.0 550.00
3 303 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 24.92 0.0 381.00
4 340 Jana MatějkováJana Matějková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 14.87 0.0 194.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 47.91 0.0 558.00
2 4 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 35.10 0.0 372.00
3 6 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 29.63 0.0 294.00
4 8 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 28.65 0.0 280.00
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 318 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 45.85 0.0 527.00
2 299 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 40.94 0.0 456.00
3 290 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 40.76 0.0 453.00
4 305 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 38.95 0.0 427.00
5 300 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 35.22 0.0 373.00
6 1 Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 34.56 0.0 364.00
MS Jan ŠípJan Šíp
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 31.21 0.0
19 Jan KaislerJan Kaisler
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 NM 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 12.8.2018 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 40.94 0.0 456.00
2 3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 37.74 0.0 409.00
3 5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 21.34 0.0 179.00
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5603
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5375
3 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5339
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5038
5 Tomáš KoptíkTomáš Koptík 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4148
6 Filip TrnkaFilip Trnka 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4008
Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 8 závodníků
Desetiboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5756
2 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5061
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4073
Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4984
2 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4921
3 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4768
4 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4684
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3893
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5761
2 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5700
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4597
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4136
Celkem 4 závodníků
Desetiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5387
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3717
3 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 3663
Celkem 3 závodníků