výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pražské memoriály

Praha - Eden (21. 8. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 21.8.2018 - 19:30) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.43
2 4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.58
3 7 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.87
4 6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.88
5 8 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 22.04
6 3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.8.2018 - 19:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 21.68
2 4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.02
3 5 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.52
4 7 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.74
5 6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.18
6 8 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.8.2018 - 19:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.68
2 5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.74
3 8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.75
4 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.76
5 4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.80
6 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 21.8.2018 - 19:30) official Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.95
2 4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.36
3 7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.41
4 8 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.44
5 2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.62
6 3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.68
7 5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.95
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 21.8.2018 - 19:30) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.47
2 6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.75
3 2 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.80
4 4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.03
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
7 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 21.8.2018 - 19:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lyubomir PelekhLyubomir Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.16
2 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.62
3 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.13
4 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.44
5 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.52
6 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.85
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 26.49
Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 21.43
2 4 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 21.58
3 3 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 21.68
4 7 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 21.87
5 6 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.88
6 4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.02
7 8 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 22.04
8 3 Adam HavlasAdam Havlas 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 22.10
9 5 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 22.52
10 3 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.68
11 7 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 22.74
11 5 Martin JanskýMartin Janský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 22.74
13 8 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 22.75
14 6 Matěj BěhounekMatěj Běhounek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.76
15 4 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.80
16 6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.95
17 6 Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 23.18
17 7 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 23.18
19 8 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.31
20 4 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 23.36
21 7 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 23.41
22 8 Martin LumpeMartin Lumpe 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 23.44
23 5 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.47
24 2 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.62
25 3 Jakub JahodaJakub Jahoda 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 23.68
26 6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.75
27 2 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 23.80
28 5 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 23.95
29 4 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 24.03
30 Lyubomir PelekhLyubomir Pelekh 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 24.16
31 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 24.62
32 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.13
33 Adam ŽižkaAdam Žižka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 25.44
34 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 25.52
35 Adam HavlíkAdam Havlík 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 25.85
36 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 26.49
8 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
7 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 DNS
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 DNS
Martin ZikmundMartin Zikmund 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 21.8.2018 - 19:15) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.30
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.51
3 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.69
4 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.44
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.63
6 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 27.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.8.2018 - 19:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.57
2 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.38
3 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 26.42
4 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 26.91
5 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.96
6 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.8.2018 - 19:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.23
2 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.12
3 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.58
4 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.78
5 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.86
6 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.48
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 21.8.2018 - 19:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.85
2 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.11
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.29
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.96
5 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.28
6 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.19
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 25.30
2 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 25.51
3 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 25.57
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 25.69
5 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 26.23
6 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.38
7 Marie KonopováMarie Konopová 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 26.42
8 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 26.44
9 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 26.63
10 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 7 26.91
11 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.96
12 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 27.05
13 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 27.12
14 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 27.58
15 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 27.78
16 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 27.85
17 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 27.86
18 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 28.11
19 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.29
20 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 28.44
21 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 28.48
22 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 28.96
23 Klára BursováKlára Bursová 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 29.28
24 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 30.19